Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24762477247824792480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Güzel başakşehir maçı gerilimi yüksek olur bjk için kart görmeleri muhtemel
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Volkan şen veya zor ihtimal alper açabilir

Bizden kişisel olarak isimlerden bir şeyler bekleyemeyiz. En iyi özelliğimizi pres gücümüzü kullanarak onların orta sahada etkinliğini ellerinden almamız gerekiyor. Bunun için sadece bizim orta sahamız değil bütün takımca basmamız gerekiyor. Ayrıca Atiba için önlem almamız lazım. Belki takımımız teknik kısımda iyi olmayabilir ama preslerle hataya zorlarsak Beşiktaş'ın ne kadar bocalayacağını tahmnin edebilirsiniz.
  • hfatih15 H kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Elinde maçın tamamı bulunan var mı arkadaşlar?Link alabilir miyim?Bir kez daha izlemek istiyorum
  • Ölüyen Yürüler kullanıcısına yanıt
    valla olsa guzel olur, tribunleri merak ettim.
  • Hala buradaymış bu enkaz sevdalısı. Üzülüyor musun takımın yükselişine doğru söyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Lens'den başka yaratıcı oyuncumuz yok. Önerin nedir? Nasıl açacağız Rize'yi?

Ben de onu diyorum işte, sanki diğer takımları eahat rahat yeniyormuşuz gibi millet beşiktaş maçına odaklandı. Rizeyi falan yenemezsek beşiktaş galibiyetinin anlamı yok. Ayrıca bence yavaş yavaş rakipleri açabilecek kıvama geliyoruz. Atıf ve Rvp iyi oynuyorlar, Sow da GS maçındaki gibi oynarsa Lens yokken bile çok sıkıntı yaşamayız. Bir de beklerin destek vermesi lazım. Moralli ve güçlü takımlar bu ligde her türlü rakibi açarlar, sonuçta karşımızda üst seviye defanslar yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atibayi souza reyise birakin o isini bilir

• Kweuke nin golü var bize kesin
  • Şikırtel de Kjaer de Aboubakar'ı da Cenk'i de çiğ çiğ yerler. Onların RVP'yi tutacak adamları bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Esas Fener top oynamıyor diyen futbol cahilidir. Herkeste bir algı var futbol oynamak demek pas oyunu oynamak demek. Böyle bir şey yok. Evet pas oyunu ve hızlı futbol en doğru futbol bana göre. Ama şu FB top oynamıyor demek yanlış. Kadro yapısına en uygun oyunu oynuyor. Kaptığı toplarla, kolektif olmayan orta sahasini hızlı geçiyor. Hemen kontra düşünüyor. Oyuncu yapısı buna uygun. Top kazanmaya yönelik orta sahalar mevcut. Tam kontra oyuncuları yok. Nedir bunlar Lens gibi bir kenar. Topları hızlıca öne oynayacak zeki 8 numara. Eksiklerini rağmen doğru oyun Fenerbahçe'nin ki. Ne yapsın Skrtel,Kjaeri yarı alana kadar çekip, Roman,Souza,Topal ile hızlı pas yapıp kaleye mi gitsin bu takım ? Çok sığ düşünce FB top oynamıyor lafı.

objektif olmak gerekirse o zaman bende neden vitora laf ettiğinizi sorarım geçen senede çok iyi kadromuz oldugu algısı vardı ama yoktu işte vitorda o kadronun oynayabileceği oyunu oynatıyordu ölümüne savunma kontra uzun top iki pas yapamayan ortasahadan o herkesin beklediği mükemmel oyun çıkmıyor işte

• Enthris kullanıcısına yanıt
    Kadroyu kuran vitordu. Hücum oynayacaz diyen de vitordu

• Rize maçında Skrtel'i oynatmamak gerek. Tosic'in Antalya maçında aynı müdahalesinde oyun devam ederken, Skrtel Konya maçında aynı pozisyondan sarı kart yedi. beşiktaş maçına tam kadro çıkmak gerekiyor.

Lens düz koşulara başlamış bu arada.

V*lkan Ş*n'i kesip hücum dörtlüsünü Lens'in yokluğunda Aatıf-Alper-Sow-Rvp ile kurmamız bizim için daha hayırlı olur bence Rize maçı için. Zorya karşısında solda Sow, sağda Alper, ortada Persie ve ileride Emenike tercihi iyi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allâme -- 22 Kasım 2016; 15:39:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Rize maçında Skrtel'i oynatmamak gerek. Tosic'in Antalya maçında aynı müdahalesinde oyun devam ederken, Skrtel Konya maçında aynı pozisyondan sarı kart yedi. beşiktaş maçına tam kadro çıkmak gerekiyor.

Lens düz koşulara başlamış bu arada.

V*lkan Ş*n'i kesip hücum dörtlüsünü Lens'in yokluğunda Aatıf-Alper-Sow-Rvp ile kurmamız bizim için daha hayırlı olur bence Rize maçı için. Zorya karşısında solda Sow, sağda Alper, ortada Persie ve ileride Emenike tercihi iyi olabilir.

Volkan konusunda aynı şeyi ben de düşündüm ama Sow ve Alper'e güven olmuyor. Volkan hiçbir şey yapmasa topu ileri taşıyabilir ama Alper ve Sow öyle değiller. Performansları genellikle saman alevi gibi. Volkan'ın o kanatta duruşu bizim oyunu açabilmemiz için imkan tanıyor. Alper ve Sow istikrarlı olsalar kesinlikle daha iyi olur ama değiller işte, en az Volkan kadar saç baş yoldurma potansiyelleri var. Ama lens döndüğünde Volkan'ı 2-3 maç dinlendirmek iyi olur.

• Pogba'yı, Zlatan'ı yemiş ortasaha-defansımız var. Problem yok. Rize deplasmanının Beşiktaş maçı kadar zorlayacağını düşünüyorum bende.

Yalnız hala kesin bir bilgi göremedim; Lens ve Ozan yetişiyor mu Beşiktaş maçına?
  • volkanin 2-3 mac kenara cekilmesi lazim..daha hicbirsey yapmadan ne oldum havalarinda.bu da bursa macinda alkislanmasiyla basladi.su anda yarardan cok zarari var.hucum 0 savunma 0..sezon basi yalandan da olsa savunmaya bile geliyordu..
  • Oh be banım açılmış sonunda.

Gs maçında forumda olamadım ya yazacak bir sürü şeyim vardı.

Şener,Alper,Sow ve tabiki van Persie müthişti.

Josef ne top oynadı arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thor10dor -- 22 Kasım 2016; 16:19:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

FenerMedya'dan :

1- Sosa, Oscar Romero, Dudu ile tüm anlaşmalar tamam.
    2- Aziz Yıldırım ve yönetim Sosayı istiyor, scout ekibi Romero ve Duduyu öneriyor.
    3- Sosa bonuslarla 3milyon euroya evet dedi.

Dudu terör estiriyor şu an Brezilya liginde alabileceğimizi pek sanmıyorum. En mantıklısı Sosa gibi duruyor.
  • Zorya maçına çok az bilet satılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Kadroyu kuran vitordu. Hücum oynayacaz diyen de vitordu

evet van persieyi falan vitor aldırdı sonrada hiç oynatmadı takım zaten molde maçına kadar hücum oynamaya çalışıyordu hatta içerdeki molde macında heralde 5 falan atarız demiştim 3-1 bitince fenerin bu kadroyla hücum oyunayamayacağı gayet anlaşıldı

bu arada amacım vitor savunmak değil yanlış anlaşılmasın kendisinden nefret ederim ama objektif olmak lazım
  • 
Sayfa: önceki 24762477247824792480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.