Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya sınav haftasına denk geldi konuyu takip edemedim. Kimlere bakıyoruz şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Onu alamayız bunu alamayız, siz fenerbahce yi ne zannediyorsunuz. Hep bu vizyonsuzluklarla bu günlere geldik.
    Vlaar, milner, ayew zor isimler değil. Verirsin 2.5 bak nasıl koşarak geliyorlar.

Yukarıda arkadasin yazdığı isimlerin hiçbiri zor değil. Hele mbia en basiti. Adamı trabzon istiyor yahu buyutmeyin yabancılar buraya gelmez diye gözünüzde

Milner, 140.000 € alıyor haftalık.
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    milner la ayew iyide o vlaar gerçekten kötü .
    fernandao ismini çok eleştirenler olmuş adam iyi topçu agresif yapsııyla falan rakip defansı çok yaprtıyor bizim sow mesela rakip savunmayı onun kadar etkili yıpratamaz ve bence 4 milyon dolara ucuz inş. alırlar lig maçlarında falan baya gol atar adamın sert şutları var hava topu iyi ver kaç yapar diego ile oynatırsın mis gibi olur dzeko olsa daha iyi tabi . orta saha işi sakat iş iyi araştırmak lazım hala meireles e verilen 10m den ötürü çim yanar .

Ha bu sene büssürü oyuncu gidicek onalrdan maaş çok alnalar var 2- -3 m onları göndericne zaten bütçede bi rahatlama olur yeni genç oyuncualr alınabilir . cech mevzusuna gelelim kesinlikle alınmamalı kaç yasına gelmiş bir kaleci sakatlık riski yüksek ve o hata yapmıyormu ayrıca merti eleştirenlere sölüyorum euro 2008 de yedigi gol ne hata degilmidaha büssürü bulunabilir mert ve ertuğrul la idader edilir para harcamaya hiç gerek yok cech in b ye maliyeti en az 3 sene oynasa 25-30 milyon euro ne gerek var o kadar masrafa

• Bakalım bugün kimi alıcaz
  • basketteki gibi obradovic gibi hoca almamız gerekte öyle bir hoca futbolda yok olsada gelmez zaten :D
  • Aksam secim sonucu aciklansin hele, Aziz spalletti yi aciklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam ki seçimin sonucuna pek gerek yok gibi zaten belli %99 Aziz Yıldırım olacak. Ali Koç'a teslim edeceğini de söyledi zaten tam garantiledi.
  • Medya Fenerbahçe @MedyaFenerbahce 2 dk.2 dakika önce
    TRANSFER // Fernandao, gelecek yıl Fenerbahçe forması giyecek.
  • Kaleci olarak Neto'nun sözleşmesi bitiyor 1 temmuz'da.Bizim dayı getirir umarım.
    Stopere her zaman diyorum Zambrano boşta hayaller kurmayın on numara stoperi bedavaya alırız gelirse.Gelmezse Dominguez gibi birisi var.
    Benim merak ettiğim konu orta sahaya kimin alınacağı çok fazla opsiyon yok gibi duruyor.Dinamik, koşan, çift yönlü orta saha lazım bize kesinlikle.Morgan Sanson sakatlanmış.
    Sağ kanada Candreva, Cabella, Mirallas iyi gider.Cabella ve Mirallas'ın kulüpleri oyuncuları gözden çıkartmış durumda.

• Bu Fernandao işi kesinse ya TD belli ya da Terraneo bu adamı istiyor.Ama Terraneo çıkan haberlere göre maç kasetlerini yeni izliyormuş nasıl Fernandao'yu görüp beğenecek ayrı iş..Yine AY operasyonu gibi duruyor eğer gerçekse TD beli olmadan anadolu kulüplerinden GS'ye çalım atıyorum diye 3.sınıf futbolcular almaya devam ederlerse bu takımdan bir cacık olmaz..Ama bu sefer böyle olmayacağını düşünüyorum hadi hayırlısı..
  • bugün mahmut uslu da fb tv 'ye konuşurken "önümüzdeki sene inşallah avrupada olacak, güçlü bir takım kuracağız" dedi buda demektir ki şimdiden transfer için bazı çalışmalar oluyor.
  • -12 derecede yarı çıplak şampiyonluk kutlayan adam
     [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • 4-6-0'ı öğret bize reis...
     [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • İtalyan hoca olacaksa Spaletti olsun istiyorum gerçekten bu adam umut veriyor bana
  • Aygün Özipek @aygunozipek 2 Min.Vor 2 Minuten İstanbul, Türkiye
    Başkanın masasında 7 hoca ismi bulunuyor. Birinci isim Löw..Hem Alman milli takımı hemde Fenerbahçe'yi çalıştırması isteniyor. Ama çok zor..

• Cavani, Zarate istisnadır. Yazan max. 2 kişidir ve trollüyordur. Siz dediniz ki takımın harcama yapacak durumu yok. Ben şu gelir şu gelmez demedim dikkat ederseniz. Arkadaşların istediği isimlerin bonservisi elinde olduğundan bahsettim genelde. Fernandao'yu herkes yedek için yazıyor ve ederi 3-4 milyon. Siz 50 milyon harcayamayız diyip şimdi de Fernandao gelirse olmaz diyorsunuz. Ben size bu kötüdür şu kötüdür bu gelir bu gelmez mi dedim. İstenilen isimler için ciddi harcamaya gerek yok dedim. Yıldızdan bahsediyorum kendi fikrinizdir. Ben kadrosuna bu isimler dışında Vidal, Agüero, Falcao yazan adamlar görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

İtalyan hoca olacaksa Spaletti olsun istiyorum gerçekten bu adam umut veriyor bana

Spaletti gelirse şampiyon oluruz olmayız bilmem ama keyifli bir yıl geçireceğimiz kesin olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Cavani, Zarate istisnadır. Yazan max. 2 kişidir ve trollüyordur. Siz dediniz ki takımın harcama yapacak durumu yok. Ben şu gelir şu gelmez demedim dikkat ederseniz. Arkadaşların istediği isimlerin bonservisi elinde olduğundan bahsettim genelde. Fernandao'yu herkes yedek için yazıyor ve ederi 3-4 milyon. Siz 50 milyon harcayamayız diyip şimdi de Fernandao gelirse olmaz diyorsunuz. Ben size bu kötüdür şu kötüdür bu gelir bu gelmez mi dedim. İstenilen isimler için ciddi harcamaya gerek yok dedim. Yıldızdan bahsediyorum kendi fikrinizdir. Ben kadrosuna bu isimler dışında Vidal, Agüero, Falcao yazan adamlar görmedim.

Kimi alalım Fernandao'nun yerine? FM'deki gibi scout'u bir bölgeye yollayınca wonderkid bulunmuyor hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Aygün Özipek @aygunozipek 2 Min.Vor 2 Minuten İstanbul, Türkiye
    Başkanın masasında 7 hoca ismi bulunuyor. Birinci isim Löw..Hem Alman milli takımı hemde Fenerbahçe'yi çalıştırması isteniyor. Ama çok zor..

Löw içinde zor olurdu. Adam bir tarafta Neuer ile bir tarafta Volkan ile. Bir tarafta Selçuk ile Bir tarafta Özil ile. Bir tarafta Hummels ile bir tarafta bekir ile çalışacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bionic.

quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Onu alamayız bunu alamayız, siz fenerbahce yi ne zannediyorsunuz. Hep bu vizyonsuzluklarla bu günlere geldik.
    Vlaar, milner, ayew zor isimler değil. Verirsin 2.5 bak nasıl koşarak geliyorlar.

Yukarıda arkadasin yazdığı isimlerin hiçbiri zor değil. Hele mbia en basiti. Adamı trabzon istiyor yahu buyutmeyin yabancılar buraya gelmez diye gözünüzde

Milner, 140.000 € alıyor haftalık.

Sözleşmesi bittiğinde avrupa da en fazla 3.5 verirler, yarısı vergiye gider 1.7 kalır elinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.