Şimdi Ara

Fenerbahçe 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.595
Cevap
28
Favori
189.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevlüt'ü beğenmeyenler belli ki bu adamı Fransa'da hiç takip etmemiş. Hızı var, çalım atar, verkaça girer, top tutar, kafayla top indirir, fiziği kuvvetli, sırtı dönük oynar, gol vuruşları da gayet iyi e daha ne olsun. Fransa'da oynuyor bu adam, Fransa'da her babayiğit 10 gol ortalamasını yakalayamaz kusura da bakmayın. Alınabilecek en iyi yerli forveti aldık hayırlı olsun.
  • Mevlüt nedir yaa Bu adam Burak Yılmazdan bile daha yeteneksiz.
  • Mevlut cok iyi transfer hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jracool

Mevlüt nedir yaa Bu adam Burak Yılmazdan bile daha yeteneksiz.

Kaç maçını seyrettin de böyle bir düşünceye vardın?Daha iyi yerli bir forvet var mı?Sezon ortasında Afrika Kupası başlayınca Mevlüt'e çok ihtiyacımız olacak.
  • moevlout olsaydı sezon başı 10 gol 5 asist ortalaması yapsaydı ve 25 yaşında olsaydı çoktan sow webo kuyt gitmişti takımdan aranan adam bulunmuştu ama mevlüt işte mahmut amcanın oğlu mevlüt olunca çöp oluyor sinirlenmemek elde değil..
  • Cenk tosun olmadı en iyisi mevlüt şimdi,muhammet demirde çok iyi oyuncu fakat hep sakat adam :( umut bulutda yaşlandı....

Hasan çetinkaya mevlüt için fransaya gitmişken parisede gidip pastore satılacakken bir sorsun pastoreyi olmadı marsilyaya gidip thauvian,ayew,valbuenayı sorsun... :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalımlara bak fena bakkala yatırmış defansları mevlüt :)

• Mevlut iyi transfer arkadaslar.Takimimiza hayirli olsun bol gol atmasi dilegiyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

quote:

Orijinalden alıntı: Jracool

Mevlüt nedir yaa Bu adam Burak Yılmazdan bile daha yeteneksiz.

Kaç maçını seyrettin de böyle bir düşünceye vardın?Daha iyi yerli bir forvet var mı?Sezon ortasında Afrika Kupası başlayınca Mevlüt'e çok ihtiyacımız olacak.

Genç takımda milyon tane yetenekli adam var. Azıcık araştırsınlarda bulsunlar. Bıktım artık işe yaramayan ucuz yollu gurbetçi futbolculardan. Bi Topal tuttu başkada hatırlamıyorum ben? Mevlütün birçok maçını seyrettim, odun gibi dümdüz bi adam. Hani Hollandayla olan grup maçımız vardı, bu arkadaş o maçta ayağına gelen her topta bi hareket ögrenmiş onu yapmaya çalışıyordu. Bir tanesinde bile başarılı olamadı. O günden beri aşırı bi antipatim var.

• Yıllık 2 milyon euro garanti alacakmış mevlüt....bence yüksek bir ücret...webo yıllık 1.4 alıyor.umut bulut 1.850alıyor..

• Sorun şu ki; Şu videodakileri yapan futbolcular, Türkiye'ye geldiği zaman başkalaşım geçirip, amatör küme topçusu oluyor. Bi bende mi var bu algı? Bugün Messi gelse, Baki Mercimek olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Yıllık 2 milyon euro garanti alacakmış mevlüt....bence yüksek bir ücret...webo yıllık 1.4 alıyor.umut bulut 1.850alıyor..

umut 1.9 alıyorsa mevlut 2m az bile bir gömlek üstü umutun tarz olarakta benziyorlar o yüzden kıyasladım webo türk olsa o da o kadar alırdı mantıklı yorum yapalım.
  • Garanti para oyuncuları uyuşturuyor.Hayatında görmediği parayı alacak mevlüt bizden.1.2 garanti ver 30bin euro maç başı ver.Bu mantıklı.

• Fener-Karabük maçına 2 tane satılık bilet var. Pazar günü şampiyonluk kutlamalarına giriş içinde geçerli.. maraton üst G blok.
    Normalde 1 tanesi 120 tl
    Ben 2sini 200 e veriyorum...
  • Mevlüt alınabilecek en iyi TÜRK santrafordur.Kimi bekliyordunuz ? Alabileceğimiz TÜRK Agüero TÜRK Messi falan mı var ? Çok yerinde bir transfer olur Mevlüt.
  • Jimmy için Stoch takası konuşuluyor böyle birşey yaparsak hata olur
  • Mevlüt çok iyi transfer hiç boşuna bok atmayın. Daha sezon bitmeden bu transferi bitirmeleri büyük başarı.
  • Bizimkiler; Caner'le toplantı yapılmadığını, ama bunu düşündüklerini söyledi. Tabi Caner öncelik olarak FB diyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Jimmy için Stoch takası konuşuluyor böyle birşey yaparsak hata olur

Mantıklı olur. Elindeki yabancı kanati verip Türk oynayacak sağlam bi kanat alıyorsun. Ha Stoch kabul etmez bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

quote:

Orijinalden alıntı: D.

Jimmy için Stoch takası konuşuluyor böyle birşey yaparsak hata olur

Mantıklı olur. Elindeki yabancı kanati verip Türk oynayacak sağlam bi kanat alıyorsun. Ha Stoch kabul etmez bence.

Stoch jimmyden kaç gömlek üstün

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.