Şimdi Ara

Fenerbahçe 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.596
Cevap
28
Favori
189.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Böck

Mevlüt'ü hiç ama hiç beğenmiyorum çok ezbere oynuyor yetenekleri çok kısıtlı. Ama türk forvet almamız şarttı

+1 ayrıyetten çok hantal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

quote:

Mevlüt'ü hiç ama hiç beğenmiyorum çok ezbere oynuyor yetenekleri çok kısıtlı. Ama türk forvet almamız şarttı

+1 ayrıyetten çok hantal.

Ben gollerine baktı genede emenike gibi önüne top atılmasını istiyor ve süratlı ve çabuk
  • quote:

Burak yılmaz gibiler bu ülkede 3 yıldır gol kralı oluyor hocam tek yaptığı rakip arkasına koşular.Yetenek kısıtlılığına bakıcak olursak ne top tutar ne yanında ki ile verkaç yapar.

Ronaldo hareketleri yapmasını beklemiyoruz zaten.Umut Bulutun milli takımda oynadığı bir ligde yerli Forvet olarak kimi alacak en iyisi MEvlüttü
  • Adettendir

• Sow büyük ihtimalle satılıyormuş.1.4 m euro alan sow 3 milyon euro istemiş....

Erdinçin menajeri bjk ile anlaştık demiş.
    Ersun yanal erkan zengini istiyormuş,yönetim mevlütü...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

4 transfer yeterli bence.

Orta saha ve kanatlarda oynabilen biri:
    1-Kagawa
    2-Kampl
    3-Diego

Yedek Türk kanat oyuncusu:
    1-Aras Özbiliz
    2-Emrah Başsan
    3-Jimmy Durmaz

Yedek Forvet:
    Mevlüt.

Yedek Sağ Bek:
    1-Tarık
    2-Şener

Yedek forvet tamam
  • Mevlüt yararlı bir transfer olacaktır bence.Zaten bizde oynayabilecek potansiyeli olan başka bir Türk forvet gelmiyor aklıma alabileceğimiz.Cenk'i Beşiktaş aldı ha belki Eren Derdiyok da düşünülebilirdi ama Mevlüt olmuş,güzel oldu.
  • Yav arkadaş nedir bu sagna manyaklığı ya. Bu sene o kadar iyi olmasa da gökhan bu takımın demirbaşıdır. Öz veriyle işini yapar. Hadi yedeği için düşünülüyor dense adam yedek olmaz hemde büyük gökhandan vs. Yani tek ihtimal var. Oda ersun hoca alvesin yanına çabuk,kademeli,hızlı bir stoper arıyor. E bu sene de gökhan bir bekten beklenmeyecek kadar top çıkardı atak kesti. Acaba kadlecte yaptığı gibi gökhanı stopere çekip sagna da hazır bonservissizken onuda sağa mı alacak .
  • Jimmy durmaz için sayın cavcav 7 milyon euro istemiş.fener 3-4 den fazla vermeyecekmiş herhangi bir yerliye....
    Finansal fair play yedi tüm dünyayı çok feciii iyi yaptı FiFA...

• quote:

Orijinalden alıntı: 0je

Jimmy durmaz için sayın cavcav 7 milyon euro istemiş.fener 3-4 den fazla vermeyecekmiş herhangi bir yerliye....
    Finansal fair play yedi tüm dünyayı çok feciii iyi yaptı FiFA...

580 bin euro ya almışlar malmö den . Ne yapmışta bu adam 2 senede değerini 12 katına çıkarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Beyler milli takimda umutun yedegi gerisini siz dusunun

Üyeliğin iptal edilse kimse senin varlığını hatırlamaz.
  • sow satilsin da kurtulun . ne bu sow dusmanligi anlamadim gitti .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jimmy çift pasaportlu olduğu için bu kadar fiyat biciliyor. Normalde 2'den fazla etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucha

quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Beyler milli takimda umutun yedegi gerisini siz dusunun

Üyeliğin iptal edilse kimse senin varlığını hatırlamaz.

hatırlanması gibi bir derdim olduğunu mu söyledim

Doğru bir şey söyledim dalga geçmedim. 3 tane türk kaliteli forvet var zaten şuan tecrübeli burak umut mevlüt ikisi galatasarayda zaten fener alabileceği en iyi türk yedek forveti almış oldu.

Sizi ligte götürür.Ama avrupada hiç bir işinize yaramaz

• Yerli forvetlerden yetenekli genç muhammet demir var.5 milyon eurodan kapıyı açmışlar para ve takasla bitebilir.İnşallah isteriz...

• gökhan gönül'e alternatif bir oyuncusu alınması lazım.gökhanın yedeği mehmet topuz denen adam aşırı vasat.bu adama nasıl 9 milyon euro verdiler anlamış değilim.geçen bir röportajda mehmet topuz çalışmamasıyla falan övünüyordu."futbolcular bütün gün fitnessdan çıkmıyorlar,ben hiç girmiyorum ama beni ikili mücadele yıkamıyorlar "gibisinden birşeyler söylüyordu.izlerken deli oldum.aldığı paranın hakkını kesinlikle vermiyor.oynadığı maçlarda hataları yüzünden goller yiyoruz.geçen haftaki akhisar maçında mesela.

gökhan gönül'de 2008'deki oynadığı futboldan sonra inişli çıkışlı bir grafik sergiledi.özellikle bu sene işin savunma kısmında hatalar yaptı.çok kolay çalım yiyor,kademe hataları yapıyor.ligtvden yediğimiz golleri izleyin ve gökhan gönül'ü takip edin dediğimi anlarsınız.gökhan oynadığı bölgede alternatifsiz olduğunu bildiği için yeterince çalışmıyor.ligtv'nin quiz programında gökhan'la oynayanlar hep en tembel futbolcunun gökhan olduğunu söylüyor.çok büyük bir yetenek ama çalışmadığı için iyiyi aşamadı.hiçbir zaman harika olamadı.

gökhan'la o bölgede ciddi bir rekabet içine giren bir oyuncu alınmalı diyorum ama ben yine ersun hocanın ondan vazgeçeceğini düşünmüyorum.volkan diye bir örnek var önümüzde çünkü.ne kadar hata yaparsa yapsın mert'e formayı bir türlü vermedi ersun hoca.bu volkan fenerbahçede beni en çok çıldırtan adamlardan biri olmuştur.mesela 2008'de volkanın nonda'dan yediği gol yüzünden şampiyonluk gitti.2010'da burak yılmazın attığı golde trene bakar gibi baktı.milli takımda yaptığı hatalar yüzünden kaç maçı kaybettik.volkan'ın kontrolünde gol olan top diye bir şey var.bu sene kaleye şut/yenilen gol oranında açık ara volkan demirel önde.bu sene yerine mert oynasaydı mart ayında şampiyonluğu ilan ederdik.bence fenerbahçenin önündeki en büyük engellerden biri volkan demirel.ama volkan'ın şapkayı önüne koyup özeleştiri yapacak nitelikte biri olduğunu düşünmüyorum.

• @aygunozipek: Mevlüt ile ilgili bonservis pazarlığı sıkı şekilde yürütülüyor. Futbolcuda sorun yok

Fenerhaberleri.com aygunözipekin sitesi...kampl için 10 milyon euro sunulacakmış salzburga...iş adamları karşılayacakmış bonservisini.

• Kuytın yerine düşünüyoruz galiba sagnayı...olur uyar çok iyi olur o kanata 3 yıl oynar.

• Sagne haberleri tam saçmalık.. Bu adamın asıl mevkisi sağ bek, stoperde de oynuyor ama sanmıyorum stoper olarak alacaklarını. Zaten sağ bekte Gökhan var.. Anca yılın sürprizi falan olur Gökhan başka bir takıma transfer olur da yerine gelir. Ama şu mevcut durumda Gökhan kalacaksa Sagna söylentileri aşırı saçmadır. Ama 2 aydır falan ısrarla yabancı basında Fenerbahçe-Sagna ilişkisi bitmek bilmedi, bakalım neler olacak..
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.