Şimdi Ara

Fenerbahçe 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.595
Cevap
28
Favori
189.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanat oyuncusu alınacaksa ki ben hala Stoch'un kanat için yeterli olduğunu düşünüyorum ama illa alalım ve yabancı olsun deniyorsa Vitinho çok iyi bir alternatif olur. Aynı şekilde sağ kanat içinde Lazar Markoviç çok iyi bir alternatif olur ayrıca takımıda gençleştirmiş oluruz.

10 numara olarak illa birini alacaksak o zaman takımın maçlara taktik dizilişini değiştirerek çıkartacağız veya oyuncuların maçlardaki durumlarını değiştireceğiz. Sağ bek olarak alternatif için en iyi seçim bence Ozan Tufan tabi Bursa verirse olmazsa Kamil Ahmet Çörekçi. Orta sahaya alınacak yerli oyuncu bana göre Okay Yokuşlu olmalı. Hem Kayserinin ligden düşmesi ile bu oyuncuları almak çok zor olmaz gibi geliyor. Oyun kurucu olarak artık Alper'e daha fazla görev verilmeli ve sanında Salih kesinlikle oynatılmalı yoksa bu iki oyuncuda elimizde sıradan birer oyuncuya dönüşecek.

Takımdan ise kesinlikle Meireles-Yobo-Baroni-Holmen-Webo-Krasiç-Selçuk-Topuz gönderilmeli. Genç oyunculardan Can Değirmencioğlu ve Recep Niyaz takıma monte edilmelidir.

Mert(Volkan)
    GG(Ozan) - Egemen(Bekir) - Kadlec(Alves) - Caner(Hasan Ali)- M.Topal-Alper(Yeni Transfer)-Salih(Okay)-Stoch(Vitinho)-Kuyt(Lazar)-Sow(Emenike)

Abartı bir transfer yapılmasına karşıyım. Nasıl olsa Avrupa'ya gitmiyoruz boş yere dünyanın parasını harcamaya gerek yok. Mevcut sistem ve kadroyu koruyup gençleştirmek ilerisi için en büyük atılım olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Yeri mi bilmiyorumda Alex Telles az önce instagramda bi video paylaşıp sildi.Uçakla kupa finali dönüşünde opera denilen tezahüratı yapıyor Gsli futbolcular.Haberiniz olsun

abisine şikayet eden ufak kardeş gibi nasılda atmış mesajı
    attığı yerde transfer konusu

Ne komik seysin sen oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GELECEK sezon 2 yerli bir yabancı transferi planlayan Fenerbahçe, Afrika Kupası nedeniyle çok büyük bir ihtimalle transfer planlamasını turnuvaya göre değiştirecek. Forvet hattına Afrikalı olmayan bir futbolcu daha transfer edilmesi ve açığın bu şekilde kapatılması planlıyor.

Sarı lacivertliler yerli ve genç bir forveti de renklerine katabilir. Fenerbahçe’nin teknik heyeti, sezon başından beri yerli oyuncular için de çok ciddi çalışmalar yapıyor. Gurbetçi bir forvet oyuncusu transferi gerçekleşme ihtimali de epey yüksek...

ÜÇLÜDEN BİRİ GİDEBİLİR

FENERBAHÇE, Dünya Kupası’nda forma giyecek olan Emenike ve Webo’nun şampiyonada iyi bir sükse yapmasını bekliyor. Özellikle Webo’ya iyi bir teklif gelirse, Kamerunlu futbolcu satılabilir. Pierre Webo’nun satılması durumunda ondan boşalacak kontenjana daha genç Avrupalı bir forvet transfer edilecek.

Kanarya, bu nedenle çok alternatifli ve geniş bir transfer listesi oluşturdu. Sarı lacivertliler önümüzdeki dönemde yaşayacağı sorunları bu şekilde, önceden yaptıkları planlamalar ile çözmeye niyetli...
    Ahmet ercanlar
    --------------------------

Mitroviç gibi genç bir santrafor ve.mevlütü alırlar.10 numara ve bir sağ bek alternatifi ve yerli kanat alırlar gibi geliyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Webo i.b.b de iken milli takımdan emekli olmamış mıydı ?
  • Caner Erkin gelecek sezon için Inter ile anlaştı. (MediaSet)
  • eşli kol hiç fena olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PerenaL

Caner Erkin gelecek sezon için Inter ile anlaştı. (MediaSet)

4. yıldızı takmadan ayrılmayacağım dedi
  • Aslında beşiktaşın ilgilendiği Danny de tam bizim ihtiyacımız olan tarzda,hem oyun kurucu hem kanat forvet aynı valbuena ve kampl gibi.Bu sezon da rusya liginin en iyi 3 hücumcusundan biri diyebilirim.
  • caner varken ashley cole falan hikaye

boşuna kontenjandan yemeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Webo i.b.b de iken milli takımdan emekli olmamış mıydı ?

Bizdeyken Kamerun kampına gitmişti, bırakmadı yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 transfer yeterli bence.

Orta saha ve kanatlarda oynabilen biri:
    1-Kagawa
    2-Kampl
    3-Diego

Yedek Türk kanat oyuncusu:
    1-Aras Özbiliz
    2-Emrah Başsan
    3-Jimmy Durmaz

Yedek Forvet:
    Mevlüt.

Yedek Sağ Bek:
    1-Tarık
    2-Şener
  • Fenerbahçe’ye gelecek misin?” sorusuna “Evet” yanıtını verdi. Mevlüt Erdinç burada DHA muhabirinin sorusunu da yanıtlayarak “Evet hayırlısıyla gidiyorum Fenerbahçe ile anlaştım” şeklinde kısa bir açıklama yaptı.

• konuyla alakası yok ama fifa 15'de türkiye ligi olacak galiba.fenerbahçe ve antalyaspor var baksanıza

http://fifa15game.com/5-more-features-expected-in-fifa-15whishlist-career-mode.html
  • Fenerbahçe olacak evet ömer temelli dedi.

• Abi Erdinç'i beğenmeyen bir ben mi varım Adam çöp bildiğin
  • Mevlüt bu takımda yarar sağlayacaktır. Bizim ligde rahat iş yapacağını düşünüyorum .

Sanırım webo gidecek kontenjandan dolayı , sevilla muhabbeti vardı
  • fransa ligi gibi kısır bir ligde son 7 senedir minimum 10 gol atan adam iyidir.hem de türk.bu adamı galatasaray ya da beşiktaş'a kaptırmamalıyız kesinlikle.hem söyleyin bakalım başka kaç tane türk strafor oyuncusu var mevlüt kalibresinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Mevlüt bu takımda yarar sağlayacaktır. Bizim ligde rahat iş yapacağını düşünüyorum .

Sanırım webo gidecek kontenjandan dolayı , sevilla muhabbeti vardı

Türk olduğu için zaten istemese de yararı olacak.
  • -Hitokiri- kullanıcısına yanıt
    Markovic imkansız be hocam.
  • Fransa liginde 35 maçta 12 gol atmış bir adam yedek kulubesi için çok iyi olur. Yerli genç webo işte.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.