Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.031
Cevap
57
Favori
548.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emenike nin sakatlığı 3 4 hafta sürecekmiş diye okudum bir yerde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emenike tamam.
    fernandes bizi istiyormuşhttp://spor.haberturk.com/futbol/haber/845836-gelmeye-hazirim
  • Bu sistemde oynayacaksak iyi bir 10 numara şart bize.Cristianla bu iş yürümez:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Emenike nin sakatlığı 3 4 hafta sürecekmiş diye okudum bir yerde.

yeni sezona bomba gibi baslar. birseycigi kalmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbol keyfinde Mustafa Doğan açıkladı Emenikenin bittiğini.Kulübe çok yakın birinden almış duyumu.Hatta geçen cuma bitmiş öyle söyledi.Hayırlısı olsun inşallah sakatlığı sorun çıkarmaz.
  • Belhanda'ya da öyle diyorduk ins bu transfer olumlu sonuçlanır

• Emenike geldiyse Dzeko yattı Bari Liverpool, Juventus, Dortmund'dan birine gitse farklı bir takıma gitmez inşallah. Galatasaray'a gelirse düşünemiyorum bile, en sevdiğim oyuncunun Gs için oynamasını
  • Fernandes Beşiktaş ile sözleşme yenilemek istediğini söylemiş mobilden link atamıyorum 1903 Haber yazmış.

Emenike,Ronaldinho,Taşçı,İnler,Mertens(Bastos) çabuk gelin be

• Transfer sezonlarına bayılıyorum, en azından ligdeki hezimeti kurulan transfer hayalleri bir nebze olsun azaltıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

http://www.fbhaber.org/fenerbahceden-surpriz-transfer-atagi/

Remy ve Taarabt.

remy nin kefaletini öder çıkarırız heralde içerden, en son geçen hafta tecavüzden tutuklanmıştı
  • Tam Aziz lik adam. sürekli kaos sürekli gündem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: he_man

quote:

http://www.fbhaber.org/fenerbahceden-surpriz-transfer-atagi/

Remy ve Taarabt.

remy nin kefaletini öder çıkarırız heralde içerden, en son geçen hafta tecavüzden tutuklanmıştı

Ya tabii

• Emenike alındıysa Remy daha alınmaz da Taraabt gelirse süper olur. Uzun zamandır böyle yetenekli, çalım atan, ara pas atan bir oyuncuya hasretiz. Üstelik 23 yaşında, geleceğin büyük yıldızlarından biri olur. Fakat transfer etmek cidden yürek ister. Zira çok büyük takımların peşinde olduğu biliniyor.

• Remy Arsenal le anlasti beyler

• Giroud'u alalım o halde. :)
  • Kiesling-Belhanda-Miranda bu adamları alsın 2 sene transfer yapmasınlar
  • quote:

Giroud'u alalım o halde. :)

Hacı valla Emenike %100 Fenerde bence.

Ağustosta yazmıştım bi postta

Şunu gördükten sonra Emenike ilk fırsatta kesinlikle Fenerbahçe'nin yolunu tutar diye.
  • Bize Emenike gelirse Sow lüks olur. Bence pivot santrfor alınıp, kanat forvetlerini sürati ve birebiri olan, içeri kesme koşuları olan oyunculardan seçmek gerekirdi. İleri 3'lü, Sow-Emenike-Kuyt olacaksa, orta sahadaki 3'lünün en az 2'sinin üretkenliği ve birebiri olan, oyun içi sorumluluktan kaçmayan oyunculardan seçilmesi şart. Duygusal yaklaşmamak lazım, 2 senedir şampiyonluğu ezeli rakibe kaptırdıktan sonra hele...
  • Hedefi Avrupada başarı, Ülkede başarı olan takımın forveti sadece Sağ ayağını kullanabilen bir adam olmamalı. Yedek için mi alıyorlar yoksa Krasiç gibi içinde kaldığı için mi alıyorlar bilmem ama Emenike bizde bu sene oynasaydı birşeyler yapabilirdi. Seneye hedeflerini yükseltip cl ye katılacak bir takımın forvetinde daha yetenekli, daha düzgün bir forvet olmalı. Kafa golü de atmalı iki ayağını da kullanabilmeli.
  • quote:

Bize Emenike gelirse Sow lüks olur. Bence pivot santrfor alınıp, kanat forvetlerini sürati ve birebiri olan, içeri kesme koşuları olan oyunculardan seçmek gerekirdi. İleri 3'lü, Sow-Emenike-Kuyt olacaksa, orta sahadaki 3'lünün en az 2'sinin üretkenliği ve birebiri olan, oyun içi sorumluluktan kaçmayan oyunculardan seçilmesi şart. Duygusal yaklaşmamak lazım, 2 senedir şampiyonluğu ezeli rakibe kaptırdıktan sonra hele...

Ben Sow'un kesinlikle santrafor oynatılmasına karşıyım. Sow çok kıvrak hareketli bir adam. Öyle durup da top dağıtacak duvar olacak bi adam değil. Ki sakatlanana kadar muhteşem de bi sol kanat performansı gösterdi. Misal Antalya maçında ortada oynadı ve hiçbir varlık gösteremedi. Benfica maçı da öyle. Sow daha kreatif kanatlara deplase olarak oynamak istiyor. Bence ileri 3'lünün 3'ü de hem adam eksiltebilecek hem de bitiriciliği fazla olan adamlar. Bekler ve dediğin gibi orta sahalar kanatlara yayılıp desteklerse bence çok iyi bir jenerasyon olur.

Volkan Gökhan Egemen/Taşçı Transfer Lulic/Tremoulinas İnler Emre Fernandes/Honda/Ben Arfa Kuyt Emenike Sow

Sol beke iki aday o ikisiymiş o yüzden onları yazdım. Taşçı'nın alınmasına da gerek yok Egemen var. Stopere iyi bir adam beke onlardan birisi. İnler de bitti diyolar. Ofansif orta sahaya da böyle bir adam alınırsa bence taş gibi kadro olur. Yeter ki oyunculardan verim alınabilsin. Gene ekim gibi bi travma yaşarsak bu seneden de bi bok olmaz. Emenike Aykut Kocaman'ın sevdiği adam o yüzden ben sevindim bu transfere.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.