Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.032
Cevap
57
Favori
548.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lokooo

Baroni seve seve Türk olurum FB'yı sevıyorum demıs gelısme varmı o konuyla ılgılı ???

Ben onu bir severim kendine gelemez bir daha.
  • TFF Tahkim Kurulu tarafından Fenerbahçe aklanmıştır” diyen Sarı-Lacivertli idareci, “Bize ceza vermeleri durumunda TFF’yi de şikeyi aklama gerekçesiyle cezalandırmaları gerekir. Bu durumda Avrupa kupalarına hiç takım gönderemeyiz

doğru söylüyor tff de g.t altına gider böyle bir durumda.
  • Cardozo'yu alamayalım sorun değil.Avrupa'dan da men esinler.Ligde şu kadro bizi şampiyon yapar;

Volkan
    Gg-Alves-Egemen-H.Ali
    Meireles-Alper
    Kuyt-Salih-Sow
    Transfer

Webo'dan iyi bir forvet alırız olur biter.
  • twitter'da Fenerbahçe transfer soruları yanıtlıyor, ben bi kaç soru sordum, aklınıza takılanları bi danışın derim.
  • Son Dakika l Fenerbahce Secime Gidebilir. Bugun Icinde Netlik Kazanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeroga

Son Dakika l Fenerbahce Secime Gidebilir. Bugun Icinde Netlik Kazanacak.

3 yıldır koltuğu bırakmayan simdi mi bırakacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bruno alves istanbulda FBTV vericek birazdan.

Pedro Aldave : Oscar Cardozo önümüzdeki 4 yıl F.Bahçe forması giyecek.
    Transfer Servisi ‏@TransferServisi 13 sa
    Oscar Cardozo’nun menajeri, Pedro Aldave Fenerbahçe’nin teklifini kabul ettiklerini açıkladı.
    Transfer Servisi ‏@TransferServisi 13 sa
    Benfica Lazar Markovic(forvet)'i transfer etmiş. F.Bahçe Cardozo'yu bitirecek gibi duruyor.
  • quote:

Begen

• quote:

Orijinalden alıntı: lokooo

Baroni seve seve Türk olurum FB'yı sevıyorum demıs gelısme varmı o konuyla ılgılı ???

Brezilya vatandaşlık kanununa göre Türk olamaz. Bir zamanlar aynı şey Alex için de gündeme gelmişti.

• Hasan Çetinkaya da dönmüş transferler iptal

• quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

quote:

3 yıldır koltuğu bırakmayan simdi mi bırakacak

En azından öyle bir umut içindeyim hocam.

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

quote:

Begen

?

• Secim olursa ve suclananlar kulupten giderse men cezasi yermiyiz yine ?

• Secime gidilsinde kurtulalim ihtimal vermesemde bir umuttur facede cok takildim bubara begen tusu bulamadim

• Son olaylardan sonra transfer bitmiştir

• Bazı bilgiler verdikten sonra gideyim. Kulüp içinden teyit ettirdiğim bilgilerdir. Transferler durdu ya da askıya alındı diye birşey söz konusu değil. Sadece 1-2 gün durumun değerlendirilmesi için zemin yoklaması yapacaklar. Yönetim içinden de ceza bekleyen yokmuş, sebebini ise açıklamalarda belirttiler. Bu yoklamanın sonucuna göre transferlere kaldığı yerden devam edilecek. Ya da 2 haftalık bekleme süreci başlayacak, ondan sonra transferlere devam edilecek. Serdar Taşçı ile yapılan görüşme olumlu geçti, transferi yakındır. Ekotto'da aynı şekilde.

İyi günler...
  • Cardozo'da da aynı şekilde görüşmeler olumlu. UEFA olayı transferleri etkilemeyecektir! Şüpheniz olmasın.
  • Bitmemiştir arkadaşlar.

Ahmet bulut cardozoyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Aykut Yıldırım ‏@aykutTyildirim 4 dk
    B.Alves'in gelisinde Ahmet Bulut, Cardozo transferinde UEFA surecinin etkisi olmadigini..Gorusmelerin olumlu bir sekilde surdugunu soyledi.

Ahmet bulut'u tanımayanlar için söyleyim, türkiyenin arkası en sağlam menajeridir. Gelen yıldız oyuncuların çoğu ya bu adamın şirketiyle, ya da direk bu adamla görüşerek gelir. Hatta milli takıma kendi oyuncularını seçtirdiği konusunda, bi çok kez büyük eleştiriler almıştı. Ayrıca beşiktaşın kendisine 15-20milyon dolar borcu olduğu söylenir. Genelde el attığı transferleri bitirir.
  • Hep Alves yüzünden bu men olayları. "Avrupada oynayacak olmam" sözü bana göre lanetli yeni gelen oyuncular deyince uefa sopası iniyor. Hatta gelen oyuncuların ağızlarını bantlasınlar.

• Bu arada klüp oyuncusuyum dedim millet hemen A takımda futbolcu zannetmiş.Tamamen farklı bir şubede sporcuyum.Fenerbahçe sadece futboldan oluşmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çhela

Hep Alves yüzünden bu men olayları. "Avrupada oynayacak olmam" sözü bana göre lanetli yeni gelen oyuncular deyince uefa sopası iniyor. Hatta gelen oyuncuların ağızlarını bantlasınlar.

en güzel örneği de stoch. Adam geldiğinde Cl'de oynamak istediğim için fenerbahçeyi seçtim demişti. 3 senedir cl'de yokuz, bir de ceza alırsak, bu cenabet herif yüzünden olabilir.

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.