Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.031
Cevap
57
Favori
548.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -Stoch,Ziegler,Bienvenu ile yollar tamamen ayrılmalı.
    -Oynatılmayacaksa ki oynatılmaması taraftarı olduğum Sezer'de gidebilir.(İyi oyuncu ama bu kadar şahsi bir adamın inanılmaz yetenekli olması lazım malesef kendisi değil.)
    -Krasic'e 1 sezon daha şans verilebilir ama seneye de parlayamazsa yabancı sınırlamasını işgal etmesine izin vermemek lazım.Ayrıca oturduğu yerden para da sömürüyor.

Adama gereken mevkiler:
    -Santrafor (Webo'yu beğeniyorum ama yaş problemi var.)
    -Sağlam oyun kurucu.
    -İlk 11'i zorlayacak stoper
    -Adam gibi bir sol bek

İstediğim oyuncular:
    -Dzeko ve Mattia Destro. (Dzeko çok zor ama olursa çıldırırız.Olmazsa Destro'yu Roma'dan alırsak geleceğe yönelik yatırım olur.Çok iyi olur,çokta güzel olur. )
    -Aklımda oyun kurucu yok ama Belhanda'yı istemiyorum.Transferi bu kadar yılan hikayesine dönen Belhanda hakkında ciddi şüphelerim var.
    -Herkes Serdar Taşçı diyor ama benim kendisi hakkında pek bir fikrim yok.Bence Ömer Toprak'ı zorlamak lazım.
    -Ziegler gidince HAK ile beraber değişmeli oynayacak bir oyuncuya ihtiyaç var.Genç olmasındansa,tecrübeli olmasını tercih ediyorum.Zaten HAK yeterince genç.

• Belhanda olmazsa olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nuR^^

Volkan

Gökhan Gönül-Yobo-Egemen-Ziegler

Kuyt-Emre-Meireles-Sow

Kaka

Dzeko

Eklemeyi unutmuşum yabancı sınırı olduğundan ligde Ziegler yerine Hasan Ali , Meireles yerine Salih değişmeli oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rundown

quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

quote:

Orijinalden alıntı: Rundown

quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

Volkan

GG77-YOBO-TERY-HAK

KRASİÇ-SALİH-EMRE-KUYT

KAKA

SOW

Krasic'i ilk 11 de görmek hayalin ötesinde bence.Bu adamın toparlayıp form tutacağına inanıyor muyuz gerçekten? Transfer olarak defans sol açık orta saha isteklerine katılıyorum.Ama en öncelikli bölge defans diye düşünüyorum.

krasic eski formunu yakalarsa bu takım cl de yarı final görebilir.

Elbette o konuda herkes hemfikir fakat gerçekten olma ihtimali var mı ? Krasic seneye bir yere gitmiyorum çok çalışıcam diyor ama şu anki görüntüsü umut vermiyor o yüzden dedim.

en azından yarım sezondaha sans verilmesinden yanayım
    Ayrıca herhangi bir sakatlık yasamazsa düzelecegini düşünüyorum.

• @Arresst

Umarım öyle olur hocam.
  • bu yıl transferden çok giden olacaktır gibime geliyor daha çok kimin gideceği önem kazanıyor onların yerine transfer yapılacaktır
    ama alper yada onun üstünde orta saha özellikleri olan ofansif bir adam çok iyi olabilir onun dışında krasiç eğer eski haline getirilebilirse 2 transfere bedel olur
  • Belhanda, Emenike, Gökhan İnler ve sağlam bir stoper alınırsa takım uçuşa geçer.

VOLKAN
    G.GÖNÜL-Stoper-Yobo-HAK
    Emre-G.İnler
    Kuyt -Belhanda-SOW
    EMENİKE

Yabancı kontenjanı 5 olacağı için sağlam bir Türk stoperle böyle güzel bir kadro çıkartabiliriz.
  • Dzeko Dortmund'a gidecek deniliyor,Lewandowski'nin ayrılacağına kesin gözüyle bakıldıgı için..
  • Sow

Honda - Belhanda - Kuyt

Emre - Meireles

Hasan - Egemen - Chedjou - Gökhan

Volkan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro.

quote:

Orijinalden alıntı: Avesome

quote:

Orijinalden alıntı: Jar Jar Binks

Aykut Kocaman'ın takımda kaldığını düşünerek yorum yapacağım.İkinci yarı oynanan sistemi bozacağını sanmıyorum.Bu sistemle bir temel attık.Şimdi katları çıkmanın vakti geldi.Doğru yerlere doğru isimlerle takım olarak bir üst seviyeye çıkarız.

Öyle fazla transfer için kasmaya gerek yok.Nokta atışı yapsak yeterli.

Bienvenu,Selçuk,Serdar,Stoch,Ziegler,Baroni(5 yıldız gitme derecesi kesinlikle yollanmalı yeter 4 yıl oldu lan 4 yıl)hatta Krasic bile satılabilir.

Gelmesi gerekenler mevki bazında yazacağım ve paranteze de iş görebilecekleri:

1 tane ileriye dönük orta saha.(Belhanda)

1 tane taş gibi stoper.(Kjaer,Terry,Astori,Serdar Taşçı,Ömer Toprak.Douglas)

1 tane forvet.(Dzeko-Emenike-Cardozo-Higuain-Doumbia**-Papis Cisse)

1 tane sol bek.

1 tane yedek orta saha(Alper Potuk)

Rıdvan Dilmen demişti ki "Dünün 10 numarası Alex , bugünün 10 numarası baroni (????) , yarının 10 numarası Salih " ki bu söze kısmen katılıyorum o yüzden Çift yönlü bir ortasaha almamız gerek.Defansa kesinlikle Ömer Toprak veya Serdar Taşçı olmalı malum sınır var.Forvete birşey demiyorum Sow var Sow'un yedeği Webo ve Semih (Sow'un forvette oynayacağını düşündüğüm için) ama Sola kaliteli bir adam alınabilir (Ribery tarzı) sol bek için transfere ihtiyaç yok bence Ziegler ve Hasan var yedek ortasaha işine katılıyorum ama Alper'in temsilcisi yamuk yapmıştı ggaliba o iş biraz yaş

Aykut Kocaman salt kanat oyuncusu istemiyor. Biraz tanıyorsam seneye Sow'u yine şu anki mevkisinde oynatıp ileriye sağlam bir forvet alır. Güzel de olur.

bence kısmen de doğrusunu yapıyor neden derseniz sow ileride çok aşırı mücadele etmek zorunda kalıyor fizik yapısı da pek ona uygun değil (dzeko-drogba-cardozo-webo-kuyt) bunlar gibi tam tek santrafor oynayacak güçe sahip değil ve sadece bizde değil lillede de solforvet olarak oynadı rakipler webo ile uğraşırken çok daha rahat hareket ediyor solforvet olarak...
    alper konusunda aykut hocanın çok aşırı ısrarı var olduğuna dahil gelen haberler var
    solbek için ziegler bizim malımız değil unutmayın ve bence yeterli de değil

• Oos lazim bakalim kimse ihtimal vermiyor ama uefayi kazanirsak baya prestij sahibi olacaz e parada var artik her cesit oyuncu bize oynamak ister diyr dusunuyorum sol bek alirsak daha ust duzey bi tane o da cok isabet olur son olarak musa gidecek diyolar o gidince kimi aliriz o aklima gelmedi dzeko falan cok zor bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rezerve edelim sonra editlerim
  • İlk sayfadan yerimizi alalım. Bu transfer sezonundan tek isteğim, Baroni'nin satılması...
  • Herkes webo gitsin demiş ama ben bu adamı çok beğeniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaman46

Herkes webo gitsin demiş ama ben bu adamı çok beğeniyorum

Gitsin demiyor hacı alternatif olsun diyor seneye yine birçok maç oynayacağız nerden baksan 25 maça çıkar gene. Yoksa Webo canımız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hell's Angel's

Dzeko Dortmund'a gidecek deniliyor,Lewandowski'nin ayrılacağına kesin gözüyle bakıldıgı için..

dordmund o kadar pahalı transfer yapar mı ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro.

quote:

Orijinalden alıntı: Zaman46

Herkes webo gitsin demiş ama ben bu adamı çok beğeniyorum

Gitsin demiyor hacı alternatif olsun diyor seneye yine birçok maç oynayacağız nerden baksan 25 maça çıkar gene. Yoksa Webo canımız.

Ha bak öyle olur.Çok seviyorum bu adamı
  • Webo kalsın bence,emenike gelsin boğamız gelsin
  • eğer kupa gelirse para sıkıntısıda olmazsa transferde sorun yaşamayız.katar takımı muamelesinden kurtuluruz.
    bu yıl mutlaka şampiyonlar ligi elemesini geçmemiz lazım,karşımıza kim çıkarsa çıksın.ardından hedefimiz en az çeyrek final olmalı.
    bunun içinde transferde nokta atışı yapmamız lazım.

........................................volkan

...........gökhan.............yobo............douglas.............hasanali

................meireles.................gerrard.................emre

...........................................salih

..................sow.................................dzeko

fantazi ama büyükdüşünmek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.