Şimdi Ara

Fenerbahçe 2009-2010 Sezonu Maç Konusu | Fenerbahçe & Trabzonspor | 34.Hafta (605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.114
Cevap
0
Favori
280.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

eh bende avni akerde az bağırmadım yani , musatafa denizli zamanında almıştık güzel bir maç ama bunun tadı başkadır keşke maç avni akerde olsaymış

quote:

Orijinalden alıntı: cenk_kusje

Taraftarlar stadi yakmis valla. Saracoglu yaniyorr

niye ne güzel seviniyolardı
  • yanıyomu hala ya bi el atsınlar artık kanallara baktım ama göstermiyor hiçbiri nerden baktınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Bursa Maci 2-2

fb tv spikeri soyledi

yazık sana yazık.

fener gol gol gol gol . şampiyonluk gettiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii . imzanı değişebilirsin şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

•  Fenerbahçe 2009-2010 Sezonu Maç Konusu | Fenerbahçe & Trabzonspor | 34.Hafta

Bunlar Hep Böyle SAnıyorlar Zaten :D:D:D

Tarih Tekerrür Etti
  • anonsun altındaki olay Beşiktaşın çarşı grubu imiş
    quote:

5 gündür haberim olan ve yazmak için fırsat kolladığım olay.

fenerbahçe tribünlerine bugün öğlen sızan 1000 çarşılı son dakika bursa gol yedi diyerek ortalığı ayağa kaldırdı.

maç bitiminde kadıköyde meşaleler yandı seyirciler şampiyonluk nağaraları attı.

ve tarihe geçen son numarasına imza attı çarşı grubu.

gözlerime inanamıyorum gerçekten tarih bunu da gördü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Bursa Maci 2-2

fb tv spikeri soyledi

yazık sana yazık.

fener gol gol gol gol . şampiyonluk gettiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii . imzanı değişebilirsin şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Hocam ona bakma sen alışkın bunlara

• [simage]
     Fenerbahçe 2009-2010 Sezonu Maç Konusu | Fenerbahçe & Trabzonspor | 34.Hafta
    [/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: vrc

bu nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: £se®

Beyler sakin maç sonu mesajım bulunsun, ikinci yarı bir şekilde atar alırız şampiyonluğu, diğer takım taraftarlarına da kapak gibi cevap olur.

cevaplarınız böyle olacaksa her zaman cevap verebilirsiniz.
  • ŞAMPİYONLUĞU MARMARA DIŞINA ÇIKARAN TEK TAKIM BİZİZ:))))

Biz Ne Dersek, Ne İstersek O Olur

Bunu KAfanıza Yerleştirin

• quote:

Orijinalden alıntı: sadekar42

quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

quote:

Orijinalden alıntı: Yakita

quote:

Orijinalden alıntı: Yotota Colorra

BURSASPORU CANIIGÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM

• ya maç sonu şu seyircilerin biri vedersona sarılıyordu oda gülüyordu , yok mu onun resimleri falan

ayrıca futbolcular ne sanmışlar onlarda sevinmişmi ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Bursa Maci 2-2

fb tv spikeri soyledi

yazık sana yazık.

1yıldır grmiyorum foruma. bu adam yine bu haldeydi .döndüm yine bu halde

• burasayı tebrik ederim..volkan kendi dengesizliğine devam etti her zamanki gibi inişli düşüşlü performansına...Beşiktaş kalecisi Rüştüyüde tebrik ederim zamanında FB ile yaşadığı sorunları bu şekilde " Gel kale burası sende at" der gibi 2.sınıf kalecinin bile yemeyeceği golleri yedi kendisine yakıştıramadım ama helala valla o da iyi intikam aldı..Onur cok iyi mac cıkardı Trabzon kalecisi ii teşvik yemiş helal valla Tabii ki herşeye mazeret bulmuyorum ama görünen köyde kılavuz istemez.

FB nin hatası neydi?? zamanında kendi sahasında verdiği 3 puanlar beraberlikler olunca yumurta kapıya dayandığında ümitlenmekti..İşte yusuf yusuf olmadan grantileseydi bunları yaşamayacaktıı....Aziz Yıldırımın artık klübe bir başkan değil daha çok yönetici bazında destek olması lazım..Cok hizmetler verdi cok iyi işler yaptı ama herşeyi layığıyla bırakması kanaatindeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

burasayı tebrik ederim..volkan kendi dengesizliğine devam etti her zamanki gibi inişli düşüşlü performansına...Beşiktaş kalecisi Rüştüyüde tebrik ederim zamanında FB ile yaşadığı sorunları bu şekilde " Gel kale burası sende at" der gibi 2.sınıf kalecinin bile yemeyeceği golleri yedi kendisine yakıştıramadım ama helala valla o da iyi intikam aldı..Onur cok iyi mac cıkardı Trabzon kalecisi ii teşvik yemiş helal valla Tabii ki herşeye mazeret bulmuyorum ama görünen köyde kılavuz istemez.

FB nin hatası neydi?? zamanında kendi sahasında verdiği 3 puanlar beraberlikler olunca yumurta kapıya dayandığında ümitlenmekti..İşte yusuf yusuf olmadan grantileseydi bunları yaşamayacaktıı....Aziz Yıldırımın artık klübe bir başkan değil daha çok yönetici bazında destek olması lazım..Cok hizmetler verdi cok iyi işler yaptı ama herşeyi layığıyla bırakması kanaatindeyim

Saçmaladığını düşünüyorum, sanki Onur Şenol Hoca geldiğinden beri oynadığı maçlarda çok kötü bir performans sergilemiş ve fener maçına gellip panter kesildi gibi söylüyorsun.Adam Oynadığı tüm maçlarda sonuca %100 etki edecek kurtarışlar yaptı.

Sende laf olsun diye konuşuyorsun başka bir amacın yok.

• 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.