Şimdi Ara

Fener CL'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• O nerden çıktı şimdi yav
  • M.A.Aydınlar : Lig tescil edildiği şekilde UEFA'YA bildirildi.

NTV SPOR

ALLLAHH
  • Herhangi bir yaptırım yok. İddianame beklenecek. Herkes yoluna devam... Hayırlı olsun... 4-5 ay sonra toplu düşüş yaparız ama o zamana kadar federasyonun futbol ile ilgili yasası değişir eğer şikeye karışmış takımlar kümeden düşme potasında değilse küme düşürülmeyebilir diye değiştirirler...
  • Olması gerektiği gibi, elde delil olmadan karar vermezlerdi. Şimdi yargıya bakıcaz, ne delil varmış ellerinde, sene sonuna doğru belli olur.
  • Hadi kutla şimdi çarşı
  • Şampiyonlar ligi kura heyecanı sardı şimdiden beni yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Déathklaat

Şampiyonlar ligi kura heyecanı sardı şimdiden beni yine

Kuralar ne zaman çekiliyor ?
  • zaten hedef Fenerbahçe değil... Aziz Yıldırım'dı...

Beni açıkçası çok mutlu etmedi..

Suçsuz başkan içerde yatıcak, biz de gol atınca sevinicez... Bana ters geliyor..

CL e Aziz Başkanla gitmek isterdim.
  • Süper Kupa maçı BJK-FB arasında oynanacak!!! Nasıl bitecek acaba şimdi bu maç. Çarşının o açıklamasında sonra neler olacak.

Bu sene lig zor biter. TS nasıl gelecek Kadıköye veya FB nasıl gidece Trabzona... Çok büyük olaylar olacak ne yazık ki.
  • Bu arada juvenin şike soruşturmasını araştırdım ,italyan adaleti mahkeme sonuçlanmadan hiçbir şeyden juve yi mahrum etmemiş ki şampiyonlar liginede katılmış lig den de düşmemiş .2. seneni sonunda suçu sabit olduktan sonra hem bir önceki şampiyonluğu hemde yeni kazandığı şampiyonluğu elinden alınarak diğer cezalar da verilmiş bu olaydan bizimkinin en büyük farkı bizim olayda şike yapan futbolcu ve delil ortalıkta yok

Yüce diyeceğim çünki başka türlü hitab etmek istemiyorum;işte size adaletin nasıl işlediğine yönelik bir örnek ki suç sabit olmadan men olamaz.

Ki juve şike davası sürerken şampiyon da oldu.

Bu arada ertuğrul özkök siyah çantanın sırrını anlatıyor.Nasıl herşeyin çarpıtıldığını görün ,bir taşta 4 kuş.

Fenerbahçe taraftarına duyrulur sizi etkilemelerine izin vermeyin ne düşürülme ne suç ortada ne şike yapan futbolcu var ne de bu baskılara pabuç bırkamayın.

• Küme düşmeyeceğiz anlaşıldı, transferlere geri dönelim artık.
  • fenerbahçemizin inşallah bu sene şampiyonlar liginde alacağı güzel sonuçlar fenerbahçe düşmanlarına en güzel cevap olacaktır
  • DİKKAT:
    İyi bir Fenerli olarak yazıyorum,
    TFF......................................................................
    1-mahkeme sonuçlanmadan hiç kimse ceza veremez
    2-mahkeme sonucuna görede her türlü cezayı verebilir
    yani ne çok sevinin, ne de üzülün,
    sadece bekleyin..........................
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Uefa'ya bildirilmesi daha önce yalnız muhtemelen.

İddiname'den sonra aksi karar çıkabilir.

Ama şimdilik Çarşı'nın yas günü. Kıyamam abisi.

çarşı "yasa"ya karşı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjibrelCisse00

quote:

Orijinalden alıntı: Déathklaat

Şampiyonlar ligi kura heyecanı sardı şimdiden beni yine

Kuralar ne zaman çekiliyor ?

26 ağustos sanırım , CL playoff maçlarından 1 gün sonra .
  • eminim bukalemunspor hayal kırıklığına uğradı..daha çok hayal kırıklığına uğrayacaklar çokkk...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.