Şimdi Ara

fen kasan tehlikeli tm tayfa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dostlar sizinle çok gizli bir bilgi paylaşıcam şimdi. yıllardır içinde bulunduğum hepsinin dersleri birbirinden iyi olan bir tayfamız var. yaklaşık 15-20 kişiyiz. yıllardır tmler olarak dışlandık ezildik yetim gibi görüldük ve bunun verdiği öfkeyle bu örgütü kurduk. türkiyenin dört bir yanından baba tmci tayfadan özenle seçtiğimiz hepsi birbirinden değerli insanları bir araya getirdik ve büyük projemize ilk adımı attık. gizli birliklerimizde sabah 6 gibi başlayıp gece 11-12 dolaylarına kadar fen kasıyoruz ygsden itibaren ve büyük oranda konularımızı erittik. yaklaşık olarak 3-4 bin civarı üyemiz bulunuyor ve bu yıl mf derece tayfadan birçok arkadaşımızın canını yakıcaz. yıllardır bizlere yetim gözüyle bakılan gözlere bir parmak da siz atın. örgüte katılmak isteyen ve edebiyatı bitirmiş arkadaşlar örgütümüze başvurabilir.

• heee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de bunun edebiyat kasan mfciler versiyonu var :d asıl korkulması gereken onlar :d

• Edebiyat Kasan mfciler vs fen kasan tmciler hangisi alır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

Edebiyat Kasan mfciler vs fen kasan tmciler hangisi alır

Kangal alır hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan 17 net yaptim 36 bindeyim oyle aham saham bir etkisi yok abartmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: bilmemkikiki

Bir de bunun edebiyat kasan mfciler versiyonu var :d asıl korkulması gereken onlar :d

Neden korkuyorsun benden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • svshatay26 S kullanıcısına yanıt
    fen derken lys fen hocam. mfnin sıralamalarını yerinden oynatmak için kurulmuş gizli bir örgüt bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilmemkikiki

Bir de bunun edebiyat kasan mfciler versiyonu var :d asıl korkulması gereken onlar :d

sen bizim grubu görmemişsin tmciler mfcilerin fen sorularını çözüyor yemin ederim :D
  • Bruce Banner B kullanıcısına yanıt
    Ben korkmuyorum bende bir mfciyim. Korkulması gerek dedim sadece :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.