Teğmen
28 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
evet tm tayfa herkes bildiği kaliteli özellikle çözümlü olursa iyi olur denemeleri yazıversin.

fem in 4'lüsüyle başlamayı düşünüyorum var mıdır çözen gören?
dostlar türkçe kısmından sıkıntı çekiyorum, en kısa zamanda halletme tavsiyelerinizi alırım varsa.
dostlar sizinle çok gizli bir bilgi paylaşıcam şimdi. yıllardır içinde bulunduğum hepsinin dersleri birbirinden iyi olan bir tayfamız var. yaklaşık 15-20 kişiyiz. yıllardır tmler olarak dışlandık ezildik yetim gibi görüldük ve bunun verdiği öfkeyle bu örgütü kurduk. türkiyenin dört bir yanından baba tmci tayfadan özenle seçtiğimiz hepsi birbirinden değerli insanları bir araya getirdik ve büyük projemize ilk adımı attık. gizli birliklerimizde sabah 6 gibi başlayıp gece 11-12 dolaylarına kadar fen kasıyoruz ygsden itibaren ve büyük oranda konularımızı erittik. yaklaşık olarak 3-4 bin civarı üyemiz bulunuyor ve bu yıl mf derece tayfadan birçok arkadaşımızın canını yakıcaz. yıllardır bizlere yetim gözüyle bakılan gözlere bir parmak da siz atın. örgüte katılmak isteyen ve edebiyatı bitirmiş arkadaşlar örgütümüze başvurabilir.
evet dostlar karekök ve femin %80 lerine yakın bitti son rütuşları atmak için bu ay bir soru bankası ondan sonra deneme başlayacağım. max 300 sayfa dolaylarında kaliteli bir soru bankası ne önerirsiniz. endemik inceymiş fakat gereksiz diye duydum. bilfeni düşündüm ancak çok kalın yazık olmasın diye almayacağım sanırım. evet söz sizde.
pdf'si var arkadaşlar indirmeye çözmeye değer mi yoksa zaman kaybı mı. çözenler bir el atıversin.
ya samsung s4 minimde google playe bi gmail hesabımla giriş yaptım hesaptaki fotoğraflar telefon galerisinde görünüyo bunu istemiyorum hesaptanda çıkış yapılmıyor yardım
evet hacılar psychedelic rock,folk indie alternatif rock deneysel edebi rock müzik yapmayı düşünen var mı gelecekte ciddi?
arkadaşlar ekşi'nin son zamanlardaki trollenmelerinden dolayı yeni bir sözlüğe merhaba diyoruz. sözlüksever iyi yazarlarımız gelebilirler çok nezih bir ortam var şuan.
arkadaşlar 3 gün rapor almıştım verdim raporumu salak müdür yardımcısı 3 gün devamsızlık girmiş aradım sordum raporumu girmediniz diye girdik diyor ama e okulda devamsızlık görünüyor arkadaşlar napıcam?
https://soundcloud.com/mehmetavc/oda-tak-lmacas-1 arkadaşlar linkteki sound'um nasıl sizce çok amatör kayıtlandığını biliyorum yorumlarınızı eksik etmeyin
Hakkında
Konum: Samsun,İlkadım
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 110
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 200
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.335 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.