Şimdi Ara

FELOLE MARKALI ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞINDA İNDİRİMLİ FIRSATLAR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
583
Cevap
19
Favori
37.093
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sitenizde naturel birinci olarak tabir edilen ürün de var, şişesi var anladığım kadarıyla... sızmaya göre daha hesaplı, bu tür yağın tadı nasıl ? yine kahvaltılık olarak ta kullanılabilir mi?
  • Maşallah demek istiyorum, 2 hukuk mezunu insanın böyle bir işe girilmesi hemşehriniz olara gurur verdi. Allah yolunuzu açık etsin, kazancınız bol olsun inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdkrks

sitenizde naturel birinci olarak tabir edilen ürün de var, şişesi var anladığım kadarıyla... sızmaya göre daha hesaplı, bu tür yağın tadı nasıl ? yine kahvaltılık olarak ta kullanılabilir mi?
    Natürel birinci yağı daha çok sıcak yemeklerde tüketirsiniz, yanlış bilmiyorsam asit oranı yüksek oluyor

• sdkrks S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, evet natürel birinci yemeklik yağ olarak tarif edilir. 0,8 asit ile 2,0 asit arasındadır asit oranı. Daha çok sıcak yemeklerde kullanılmasını tavsiye ediyoruz ancak klasik zeytinyağı tadını arayanlar; sızma zeytinyağının hafif yakıcılığını istemeyenler için de idealdir.
  • birikideneme B kullanıcısına yanıt
    Sağolun teşekkürler, siz nerelisiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felole

Sağolun teşekkürler, siz nerelisiniz acaba?
    Turgutlu, abim Gölmarmara da veteriner. Hayırlı satışlar

• birikideneme B kullanıcısına yanıt
    Çok memnun olduk, her zaman bekleriz Akhisar'a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felole -- 6 Nisan 2020; 0:58:50 >
  • Sipariş No : 05042020063744-QEH
    Siparis verdik bakalim

• yaki83 kullanıcısına yanıt
    Siparişinizi aldık, şimdiden afiyet olsun. İyi günler dileriz.
  • 202487955671 No ile n11 den zeytinyağ sipariş vermiştim tadımlık zeytin bana da gönderirseniz sevinirim.

• abb1420 A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, notumuzu aldık, ekliyoruz hemen siparişinize.
  • 2 ayrı siparişte ben verdim, birer kilo da zeytin aldık bakalım sağlıkla yiyelim inşallah.

• Afiyet olsun, bugün gelen siparişler yarın kargolanacaktır. İyi akşamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haftasonu gelen siparişler kargo firmasına teslim edilmiştir. Şehir dışına giriş çıkışlarda getirilen kısıtlamalar sebebiyle UPS Kargo araçları yola erken çıktığından, kargo şirketi olarak ups kargo seçen arkadaşların da kargoları yurtiçi kargoya yönlendirilmiştir.

Kargodaki aksaklık sebebiyle paketleme için zamanımız az kaldığından bazı arkadaşların numune istekleri de yerine getirilememiştir. Talep olması durumunda numuneler adreslere kargolanacaktır.

Gönderi kodları mail yoluyla sizlere iletilecektir. Herkese şimdiden afiyet olsun, sağlıklı günler dileriz.

• naturel birinci siparişi girdim, şişe, yanında zeytin numunesi de gönderirseniz denemek istiyorum. slmlar
  • sdkrks S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, tabi ki ekleyelim, iyi akşamlar. Afiyet olsun.
  • g.g üzerinden SC92799072 no ile sipariş verdim denemek için.Gelince nasipse yorum yazarım
  • Merhaba, tamamdır paketiniz hazırlanıyor, teşekkürler afiyet olsun.

• FELOLE MARKALI ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞINDA İNDİRİMLİ FIRSATLARFELOLE MARKALI ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞINDA İNDİRİMLİ FIRSATLARFELOLE MARKALI ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞINDA İNDİRİMLİ FIRSATLAR

ürünler elime ulaştı yağ için fazla yorum yapamıyacağım 115 tl lik olgun hasat benim damak tadıma uydu,hafif aromalı çok yoğun keskinlik yok.
    zeytin orta kalibrede lezzetli ve güzel paketlenmiş pazar gecesi sipariş verdim saat 17:00 da elime ulaştı bana göre güzel bir alış veriş oldu.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.