Şimdi Ara

FELOLE MARKALI ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞINDA İNDİRİMLİ FIRSATLAR

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
409
Cevap
19
Favori
19.998
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> FELOLE MARKALI ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞINDA İNDİRİMLİ FIRSATLAR
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj
    www.felole.com'da geçerli foruma özel %10 indirim devam etmektedir. Aşağıda yer alan kampanyalı fiyatlar şu anda geçerli değildir. Kampanyadan yararlanmak için ödeme ekranında partner kodu alanına "feloledonanım" yazmanız yeterlidir.

Zeytinin başkenti Akhisar’dan sadece kendi bahçemizden elde ettiğimiz zeytin ve zeytinyağlarını Felole markası altında sizlerle buluşturuyoruz.

Daha önce Donanımhaber takipçisi olan ve ürünlerimizden memnun kalan pek çok müşterimiz olmuştu. Forumda bulunan arkadaşlar da bir kampanya talep etmekteydiler. Bizler de kampanyamızı sizlere duyuruyoruz.

Kampanyamız çerçevesinde, 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkânı sunmaktayız. 1 litrelik ürünler için ise sadece 9.99 TL gibi bir kargo ücreti ödenmesi gerekecektir.

1 litrelik zeytinyağlarımızda özellikle 2’li ve 3’lü; siyah ve yeşil zeytinlerimizde ise 4'lü ve 5'li alımlarda ciddi fiyat avantajı sağlandığı fiyat listemizden de görülebilecektir.

Memnun kalınmayan ürünler 14 gün içinde koşulsuz iade ve değişime tabidir.

Siparişlerinizi hemen https://www.felole.com/ adresinden verebilirsiniz. Ödemelerinizi siteden kredi kartı veya banka hesaplarımıza havale yapmak suretiyle yapabilirsiniz.

Satış yaptığımız diğer e-ticaret platformları:

https://www.n11.com/magaza/felole

https://www.hepsiburada.com/magaza/felole?kategori=2147483619

https://www.gittigidiyor.com/magaza/felole

https://www.trendyol.com/tum--urunler?satici=124206

Instagram Hesabımız: https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/feloletr/

Facebook Hesabımız: https://www.facebook.com/feloletr/

KAMPANYALI FİYATLARIMIZ

5 LT NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI; 126 TL

• ÜCRETSİZ KARGO

• FİLTRELİ

• SOĞUK SIKIM

• OLGUN HASAT

• TİRİLYE ZEYTİNİNİN SIKILMASINDAN ELDE EDİLMİŞTİR.

• 0,67 ASİT, 279 POLİFENOL ORANI.

• AÇIK SARI RENK, AROMALI KOKU

• KAHVALTILARDA, SALATALARDA VE ÇİĞ OLARAK TÜKETİLMEYE UYGUNDUR.

ÜRÜN YORUMLARI

• 5 LT ERKEN HASAT NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI; 153 TL

• ÜCRETSİZ KARGO

• FİLTRESİZ

• SOĞUK SIKIM

• ERKEN HASAT

• EDREMİT ZEYTİNİNİN SIKILMASINDAN ELDE EDİLMİŞTİR.

• 0,62 ASİT

• KOYU, YEŞİL RENK, AROMALI KOKU, YOĞUN TAT

• KAHVALTILARDA, SALATALARDA VE ÇİĞ OLARAK TÜKETİLMEYE UYGUNDUR. KALP VE DAMAR HASTALIKLARININ TEDAVİSİNDE, SİNDİRİM SİSTEMİNİN DÜZENLENMESİNDE VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ İÇİN HER SABAH AÇ KARNINA TÜKETİLMESİ ÖZELLİKLE TAVSİYE EDİLİR.

1 LT NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI; 45 TL,

2 ADET 1 LT NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI; 80 TL,

3 ADET 1 LT NATÜREL SIZMA ZEYTİNYAĞI; 102 TL.

• 9, 99 TL KARGO ÜCRETİ

• FİLTRELİ

• SOĞUK SIKIM

• OLGUN HASAT

• TİRİLYE ZEYTİNİNİN SIKILMASINDAN ELDE EDİLMİŞTİR.

• 0,67 ASİT, 279 POLİFENOL ORANI.

• AÇIK SARI RENK, AROMALI KOKU

• KAHVALTILARDA, SALATALARDA VE ÇİĞ OLARAK TÜKETİLMEYE UYGUNDUR.

1 KG TAŞ BASKI DOĞAL FERMENTE AZ TUZLU SİYAH YAĞLI ZEYTİN-2XS BOY; 23,99 TL,

1 KG TAŞ BASKI DOĞAL FERMENTE AZ TUZLU SİYAH YAĞLI ZEYTİN-MS BOY; 29,99 TL

5 ADET 1 KG TAŞ BASKI DOĞAL FERMENTE AZ TUZLU SİYAH YAĞLI ZEYTİN-2XS BOY; 99,99 TL

5 ADET 1 KG TAŞ BASKI DOĞAL FERMENTE AZ TUZLU SİYAH YAĞLI ZEYTİN-MS BOY; 129,99 TL

-ÜCRETSİZ KARGO

• 9, 99 TL KARGO ÜCRETİ

• DOĞAL, KATKISIZ

• SADECE TUZ VE SU İLE TATLANDIRILMIŞTIR.

• TİRİLYE ZEYTİNİ

• NET 1 KG

• %4-5 ORANINDA TUZ İÇERMEKTEDİR.

2 KG AZ TUZLU DOĞAL FERMENTE YEŞİL EDREMİT ÇİZİK ZEYTİN; 34,99 TL,

2 ADET 2 KG AZ TUZLU DOĞAL FERMENTE YEŞİL EDREMİT ÇİZİK ZEYTİN; 64,99 TL.

4 ADET 2 KG AZ TUZLU DOĞAL FERMENTE YEŞİL EDREMİT ÇİZİK ZEYTİN; 129,99 TL-ÜCRETSİZ KARGO

• DOĞAL, KATKISIZ, GELENEKSEL EV YAPIMI ŞEKLİNDE ÜRETİLMİŞTİR.

• SADECE LİMON TUZU, KAYA TUZU VE SU İLE ACILIĞI GİDERİLMİŞTİR.

• EDREMİT ZEYTİNİ

• NET 2 KG

• İÇİNDEKİLER:Yeşil Zeytin, Su, Defne Yaprağı, Limon, Tuz.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felole -- 13 Haziran 2020; 13:50:14 >

|
    |

• adam tüm iyi niyetiyle ikramm indirim yapıyor bazılarınız cidden işin cılkını cıkarıyor bazen tiskiniyorum şu paragöz cimri sıcak fırsatcılardan.yav pahalı geldiyse alma kapat sayfayı geç
    FELOLE marka zeytinyağı alıpta daha önceden avilo ve incirya tüketen varsa
    yağlar arasında kiyaslama isteriz arkadaşlar :)
    Kazık fiyat Migros Carrefour sık sık litresi 20 25 arasına bilinen markaları satıyor. süslü kelimeler ile neden alalım? Ya fiyat uygun olur yada gerçek sertifikalı düzgün ürün olur. Yudum bile hile yaparken size neden güvensin insanlar?
    Şüphem olmayan tek bir şey var o da satıcının dürüstlüğü ve esnaflığı. Herkesin damak tadı farklıdır ancak ürünler doğal ve hilesiz.
    Bizzat geribildirim alması da takdiri hak ediyor.
  • Yarbay
    9468 Mesaj
    Erken hasatlarını henüz denemedik ancak, sıcak yemekler ve salata, meze gibi soğuklar için zeytinyağı düşünenler varsa olgun hasadı tercih edebilirler. Koku, aroma, nefaset gibi duyusal yönlerden oldukça başarılı. Tabii çiğ tüketim açısından erken hasat ürünler gibi yakıcılığa ve acılığa sahip değil ama fenol değerleri olgun hasat bir ürün için gayet iyi seviyede. Fiyat/performans olarak değerlendirilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkürler, ürün fiyatlarını güncelliyoruz halen 1 saat içinde kampanyalı fiyatlar girilmiş olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    eesph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj
    Hocam zeytini merak ettim acikcasi.Gemlikten aliyorum zeytini degistirmeye deger mi bilemedim

• Er
    0 Mesaj

Damak tadına göre değişmekle beraber bazı müşterilerimize biraz tuzlu gelmektedir. Az tuzlu serisinden bir zeytin değildir; onu belirtelim. Ama hem boyut olarak hem tat olarak çerez gibi yiyeceğiniz memnun kalacağınız bir ürün olacaktır. İlginize teşekkürler.

|
    |
    netroshine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj
    Hocam

Zeytinin ebati mi oluyor tam

Bilmiyorum

Ama xl vs yaziyor bazi zeytinlerde bunun ebati iri mi?

• Binbaşı
    1985 Mesaj
    Kazık fiyat Migros Carrefour sık sık litresi 20 25 arasına bilinen markaları satıyor. süslü kelimeler ile neden alalım? Ya fiyat uygun olur yada gerçek sertifikalı düzgün ürün olur. Yudum bile hile yaparken size neden güvensin insanlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Üsluba bak tam ağza kürekle vurulmalik.

muhalif13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Merhaba; haklısınız maaleef zeytinyağı çok fazla sahtekarlığın olduğu bir ürün. Ancak biz bu tarz kampanyaları tam da sizin gibi tereddütte olan müşterilerin güvenini kazanmak adına yapıyoruz. Donanımda birçok arkadaş ürünümüzden memnun kalmıştı, diğer e-ticaret platformlarından da ürüne gelen yorumlara bakabilirsiniz referans olarak. İlerleyen saatlerde konuya analiz raporlarımızı da ekleyeceğiz. Bizler butik üreticiyiz, yeni ve güvenilir bir marka oluşturmak isterken hile yapmak sanırım bizim de lehimize olan bir şey olmaz. Fiyat konusunda ise bizim maliyetlerimiz çerçevesinde inebileceğimiz düşük karlı fiyatlardır. Umarız dener ve memnun kalırsınız, kafanıza takılan bir soru olursa her zaman buradan veya telefon vasıtasıyla ulaşabilirsiniz, selamlar sevgiler.
    |
    |
    muhalif13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 4 Nisan 2020; 0:35:25 >

Şimdi indirimli fiyatları girdik, 5 li 80 TL indirimli fiyatta, 9 tl de kargo çıkar size 89 tl ye gelir, dilerseniz dediğiniz gibi 6 lı da açabiliriz.
    |
    |
    yunusesss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Erken hasat 5 lt ürünün içeriğine girince fiyat yükseliyor

• Er
    0 Mesaj

Şimdi sorunun düzelmiş olması lazım, indirimli fiyatı 134,99'dur.
    |
    |
    caslann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biz resimdeki indirimli fiyatı beklerken siz fiyatı yükselttiniz anlamadım.

|
    |
    Felole kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Aslında yükseltmedik, indirimli fiyatlar girilirken bir karışıklık oldu, kusura bakmayınız.
    |
    |
    caslann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    zeytini denemek isterim ama kargo ücreti işi bozuyor, foruma özel kargo ücretsiz yaparsanız çoğu kimse ürünlerinizi deneme fırsatı bulur.
    |
    |

siparis numaram:04042020012337

edit: gayet güzel paketli bir şekilde geldi. 8 kilo çok mu diye düşündüm ama her kahvaltıda sadece ben 15-20 tane zeytin yiyorum. biraz tuzlu boyutu da fena değil. ben beğendim. bitince gözüm kapalı tekrar alırım. istanbulda marketlerde zeytinler 25 liradan başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 27 Nisan 2020; 19:30:50 >

'Foruma özel' bir fırsat göremedim, yanılıyor muyum ?

Covid-19 a yönelik kargolama işlemlerinizde salgından önceki paketlemelerinize göre ne gibi farklılıklar var ?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgill -- 4 Nisan 2020; 1:38:57 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Felole
Reklamlar
bankalar.org
emek server
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,478
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.