Şimdi Ara

FELOLE MARKALI ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞINDA İNDİRİMLİ FIRSATLAR (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
583
Cevap
19
Favori
37.093
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ürünler geldi gayet lezzetli ve memnun kaldım. Market ürünlerinden bir tık farklı tabi su bidonunda gelen bizim arkadaşın bahçesi var gibi yağlar gibi değil ama memnun kaldım teşekkürler.

• Nétwork kullanıcısına yanıt

Afiyet olsun, beğenmenize çok sevindik, selamlar sevgiler.

• Biz de erken hasat soğuk sıkım yağı bu akşam kullandık. Çok memnun kaldık. Ağır bir yağ değil, salataya seviye atlattı. Tavsiye ederim herkese. Ayrıca kargo aşamasından teslimat anına kadar whatsuptan çok yardımcı oldular. Gerçekten övgüyü hak eden bir firma. Adres değişikliği gerekti, dağıtımda olan kargoyla anında iletişime geçtiler ve ertesi gün doğru adrese teslim edildi. Aileden biri gibi yardımcı oldular. Cok teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün platformlardaki yağlarınızın yeni sezon olduğunu belirttiğiniz için ben de trendyol üzerinden indirimi yakalayınca erken hasat siparişi geçtim. Sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya nerede var şuan?
  • boostr B kullanıcısına yanıt

Teşekkürler siparişiniz için. Yaklaşık 2 haftaya stoklarımız güncellenecektir.

• Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Elimizden geldiği ölçüde yardımcı olmaya çalışıyoruz, sağlıklı günlerde tüketiniz 

• psycho81 kullanıcısına yanıt

Siparişleri genellikle aynı gün kargoya teslim ediyoruz fakat kargo kotaları ciddi anlamda sorun oluşturuyor. 4 gündür şubede bekleyen kargolarımız var maalesef. Çok geciken kargoları UPS Kargoya yönlendiriyoruz, gecikmeler için kusura bakmayınız. Şimdiden afiyet olsun.

• cngzsnl57 kullanıcısına yanıt

E ticaret platformları arasında şu anda tekli olgun ve erken hasat 5 litreliklerde en uygun fiyat N11 kampanyası nedeniyle N11'de.

Ayrıca donanımhabere özel %10 indirimimiz devam ediyor. Kodu kullanırsanız en uygun feleole.com oluyor. İndirim için feloledonanım kodunu kullanabilirsiniz.

• Felole kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, sitelerden kupon çek vs. ile bakayım, son aldığımız bitmek üzere..
  • Ben de erken hasat yağı teslim aldım çok beğendim.

Afiyet olsun, beğenmenize çok sevindik.

• Şuan en uygun trendyolda sanırım ?

• Ben de az önce 2x1 lt erken hasat siparişi verdim trendyol üzerinden. Visa kampanyası varmış. 109’dan 69’a düştü. Umarım yakıcılık ve aroması iyidir.

• sorrento kullanıcısına yanıt

Teşekkürler siparişiniz için. Merak etmeyin memnun olacağınıza eminim. Selamlar sevgiler.

• Merhabalar zeytin stoklarınızı ne zaman güncellersiniz?

• Merhabalar Ürünler tekrar stoklara girmiş büyük 10 kg gibi size özel sipariş vermem mümkün mü?

Yeşil zeytin stoğumuz güncellendi. Kuru sele de 1-1.5 haftaya güncellenecektir

Tabi ki, 0552 530 82 32 nolu sipariş hattımıza talebinizi iletebilirsiniz.

• İy akşamlar şimdi siparş geciyorum ama erken hasat mı soğuk sıkım mı

Hangisi daha fazla aroma, salata ve çiğ tüketime vs daha uygun ve kristal komili tariş ile kıyaslandığında daha üst denir mi

Tuzruhu donma lezzet renk asit değeri vb testleri başarıyla geçti mi.

(Bu arada ben ve çalıştığım okuldaki 6 öğretmen yani 5 LT X 6 teneke olarak alacağız bizimkiler kıl biraz cemaat okulu çünkü:) ) hangi tarihli üretim gelecek

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.