Şimdi Ara

FELiCON AK33 Kablolu Oyun Klavyesi (NUMPADSİZ MEKANİK) 516 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ürün için sıcakmı bilmiyorum ama bu fiyata dandik markaların mekanikleri bile yok kırmızı mavi swict seçme şansınız hatta klavye için renk seçme durumunuz bile var

Kompak bişiler arayanlar için güzel fırsat gibi gözüküyor

• marka tanıdık mı, switchler cherry mi?

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt

bu fiyata malesef cherry bulamazsınız.

ürün bilgisinde n-key-rollover kaç tuş ve switch markası nedir yazmıyor. ürün fotoğrafında gateron switch olduğu gözüküyor. yorumlarda 1 kişi 20 euro fazlasına orijinal gateron bulunur demiş. çakma switch ise tuş ömrü zaten çok olmayacaktır.

(+) yön olarak hotswap özelliğinin olması iyi. bozulan switch kolayca değiştirilebiliyor. ancak unutmamak lazım her switch her klavyeye uymuyor. switchlerin bağlantı pin kalınlığı markasına göre değişiyor. açıklamasında çoğu marka ile uyumlu demiş ama bunlar nedir? türkiyede her switch markası bulunmuyor. yurtdışından alınca vergi+kargo devreye giriyor.

625 tl verip birkaç ay sonra bir o kadar daha vermeniz gerekebilir.

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt

ben çok bilmiyorum markayı ama 1630 yorum var 4.5 yıldız almış

• AJAZZ AK33 modeli olarak biliyorum.Bir süre siyah, black switch whitr led modelini kullandım.Switchlerinin iyi olduğunu düşünmüyorum.Kullandığıım model hotswap değildi.Switch sesi nedeniyle sattım.Kalite ucuz değildir.

• Ajazz AK33 ile aynı ürünse eğer bu fiyatına göre fena bir ürün değil.

Ajazz AK33 için konuşuyorum: Arka kasasının plastiği biraz ucuz kaçmakta, stabilizör sesleri fena değil. Switchleri sorun çıkarması en muhtemel kısmı, onu da ilanda hotswap olduğunu yazmışlar, 5li 6lı falan paket alıp bozulanı değiştirip kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.