Şimdi Ara

Feiyu Vimble 2 Gimbal 399TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
3.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cihazların görüntü kalitelerini tam ekran çekimleri her türlü şartlarda deneyerek birbirleriyle kıyaslamaları youtubeda yabancı yerli kullanıcılar göstermişler çok başarılı buldum f pocket i fiyatda düşük olursa alınır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gopro nun gece çekiminin kötü ve pahalı olması simsiyah karanlıkda, uzaklaşmama neden oluyor, ebat ne kadar küçük ne kadar hafifse okadar iyi özellikle gezginler için, gezgin değilim ama yerimde dar büyük parçalara gerek yok diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 1 Mayıs 2020; 20:56:46 >
  • video çekmeyecek yayınlamayacak kişiler için gimbal gibi şeylere ihtiyacı olmaz yüz takibi yaparak düzgün görüntü çekmeye yarıyorlar aksiyona gelmezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 1 Mayıs 2020; 20:53:0 >
  • banada smooth q için şöyle bi ayak lazım masa üstünde tek başına durmasını sağlamak için. hesaplı önerisi olan?
    https://urun.n11.com/tripod-ve-monopod/zhiyun-mini-tripod-smooth-q2-ve-crane-m2-icin-zoom-ithalat-P417420161
  • Yiyorum Geziyorum kanalında güzel incelemesi var ordan bakabilirsiniz gimblenin incelemesine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önceden aynı fiyata çantasından kutu çıkıyormuş. şimdi strafor çıkıyor. o çanta olmadan bu alet rezil olur bozulur.

çantalı versiyonunu göndereceklerse alalım.
  • İsteyene smooth Q2 verilir 😁ilan açtım uygun fiyata vereceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.