Şimdi Ara

FegeyaOS - Sıfırdan geliştirilmiş işletim sistemi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
20
Favori
56.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O da FerhatGec bu da. Sıfırdan GecOS geliştirdim dedi HaikuOS kopyası çıktı. Şimdi yine sıfırdan FaikuOS yok FegeyaOS 'muş geliştirdim diyor. Bu OS işinin OSuruğu çıktı artık :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gayet güzel devam ediniz olumsuz eleşrilere bakmayın onlar bişilerin fanı olmayı seven insanlar gelişime açık bireylerin düşüncelerıne önem veriniz kolay gelsin
  • Antares kullanıcısına yanıt
    Hiç öyle düşünmemiştim fakat şimdi düşününce olabilir diyorum.

FerhatGec 4-5 ay evvel sıfırdan GecOS geliştirdim konusu açmıştı GecOS'un bir hoax olduğunu belgesiyle ispatlamıştım ve sonra o konu kapandı. gen-2 ve ferhatgec aynı kişi ise, gen-2 o yüzden de bana gıcık olup yukarda görüldüğü gibi ben daha konuya hiçbişe yazmadığım halde bana 'Vonderplanitz Allah'ın cahilidir' demiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Hiç öyle düşünmemiştim fakat şimdi düşününce olabilir diyorum.

FerhatGec 4-5 ay evvel sıfırdan GecOS geliştirdim konusu açmıştı GecOS'un bir hoax olduğunu belgesiyle ispatlamıştım ve sonra o konu kapandı. gen-2 ve ferhatgec aynı kişi ise, gen-2 o yüzden de bana gıcık olup yukarda görüldüğü gibi ben daha konuya hiçbişe yazmadığım halde bana 'Vonderplanitz Allah'ın cahilidir' demiş olabilir.
    Bak ben FerhatGec'im, Mesut Turanım, Gün Oksayım, Recep Baltaşım, Bill Gates'im, Linus Torvalds'ım, Ajan Simitim, ben senin matrixinim... Her yerde ben varım...
  • gen-2 az önceki yorumda 'beni cinler kovaladı' konusunun fake olduğunu iddia ettiğim için "oradan da sana kılım" dedin sonra bir baktım o yorumu silmişsin Ona güzel bir yanıt yazmıştım, yoksa gelecek yanıttan mı korktun :)

Bilmeyen arkadaşlar için: gen-2 'nin bahsettiği "beni cinler kovaladı" konusu kısaca şöyle

3.Aralıkta bir trafik kazasında 58 yaşında bir adam öldü haberi alınıp üstüne birçok ekleme yapılmış ve o yapılan eklere dair ne bir resim video haber hiçbirşey yoktu, sadece sosyal medya ve forumda bir gönderi vardı o yüzden konu sahibine ilettiği gönderinin gerçekliğini gösterecek belge, resim ve video göndermesini istedim ancak konu sahibi HİÇBİRŞEY göndermedi, oradan hareketle o konu için "gerçekliği doğrulanmamış durumda" dedim o konuya tekrar baktım hala bir belge resim ve video yok dolayısıyla gen-2 'nin bahsettiği o konu an itibarıyla bir senaryo.

Bu gen-2 sadece fake OS'lar değil tüm fake konuları savunuyor galiba.:) gen-2 Fake'lerin Efendisi cıktı, iyi mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğkan-0153 -- 25 Aralık 2019; 1:4:31 >

• Kim yapmış, ne kadar sürede yapmış, Türkiye'de 0'dan OS yapacak kaç kişi var ki 0'dan OS yapılmış?

Paylaşılan mimari resmi tam bir komedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ata kullanıcısına yanıt
    10.Tem.2019'da tamamen sıfırdan GecOS geliştirdim diyen aynı kişi. O konuda GecOS'nin HaikuOS'den kopya ve bir hoax olduğunu belgesi ile ispatlamıştım ve ardından o konu kapandı o konudan SS . Şimdi FegeyaOS geliştirdim diyor. İşin garibi gen-2 rumuzlu kişi fegeyaOS'un gerçek olduğunu konu sahibinden daha cok savunuyor.
    FegeyaOS - Sıfırdan geliştirilmiş işletim sistemi

• quote:

10.Tem.2019'da tamamen sıfırdan GecOS geliştirdim diyen aynı kişi. O konuda GecOS'nin HaikuOS'den kopya ve bir hoax olduğunu belgesi ile ispatlamıştım ve ardından o konu kapandı o konudan SS . Şimdi FegeyaOS geliştirdim diyor. İşin garibi gen-2 rumuzlu kişi fegeyaOS'un gerçek olduğunu konu sahibinden daha cok savunuyor.
    Hocam o değilde, diğer arkadaş (Gen-2) aniden sınırsız ban almış. O kısmı düşündürücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 25 Aralık 2019; 1:23:15 >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    O velet öyle hocam. Gelir-troller-küfür eder-ban yer-yeni hesap açar. Sürekli bu döngüde yaşayan hayatsızın biri.

• quote:

gen-2 az önceki yorumda 'beni cinler kovaladı' konusunun fake olduğunu iddia ettiğim için "oradan da sana kılım" dedin sonra bir baktım o yorumu silmişsin Ona güzel bir yanıt yazmıştım, yoksa gelecek yanıttan mı korktun :)

Bilmeyen arkadaşlar için: gen-2 'nin bahsettiği "beni cinler kovaladı" konusu kısaca şöyle

3.Aralıkta bir trafik kazasında 58 yaşında bir adam öldü haberi alınıp üstüne birçok ekleme yapılmış ve o yapılan eklere dair ne bir resim video haber hiçbirşey yoktu, sadece sosyal medya ve forumda bir gönderi vardı o yüzden konu sahibine ilettiği gönderinin gerçekliğini gösterecek belge, resim ve video göndermesini istedim ancak konu sahibi HİÇBİRŞEY göndermedi, oradan hareketle o konu için "gerçekliği doğrulanmamış durumda" dedim o konuya tekrar baktım hala bir belge resim ve video yok dolayısıyla gen-2 'nin bahsettiği o konu an itibarıyla bir senaryo.

Bu gen-2 sadece fake OS'lar değil tüm fake konuları savunuyor galiba.:) gen-2 Fake'lerin Efendisi cıktı, iyi mi :)
    Hocam o konuyu ben de hatirliyorum. Sizin sizofren oldugunuzu tam 5 kisi iddia etmisti.. Yanlis anlamayin ben soylemiyorum, arkadaslar iddia etmislerdi..

• Bu tür projeleri telefeonlara kurabilsek ve çatır çatır kullanabilsek.

• Valla bu diyarda sıfırdan, kendi derleyicisini, kendi yazdığı kütüphaneleri ile (3. Parti hiçbirşey yok), kendi çekirdeğini ve nerdeyse kendi programlama dilini (HolyC) kullanarak OS yazabilen tek adam geçen sene rahmetli olan Terry Davis'dir. TempleOS diyeyim yeter. Allah rahmet eylesin. Gerçek bir dahiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Valla bu diyarda sıfırdan, kendi derleyicisini, kendi yazdığı kütüphaneleri ile (3. Parti hiçbirşey yok), kendi çekirdeğini ve nerdeyse kendi programlama dilini (HolyC) kullanarak OS yazabilen tek adam geçen sene rahmetli olan Terry Davis'dir. TempleOS diyeyim yeter. Allah rahmet eylesin. Gerçek bir dahiydi.
    Forum lamer ve troll dolu adam Haiku OS u araklamis soylemiyor.. Abazaliktan hayati kaymis yuzu sivilce dolu kiz avatarli bazi ergenlerde o OS i sen yapmadin diye adamla inatlasiyor..

Hepsi ayri film bunlarin...

Bu konu baydi beni bosver gitsin..

• Reactos projesi aklıma geldi. Taa 90lı yıllardan beri adamlar nt çekirdeğini reverse edip açık kaynak nt çekirdeği yazmaya çalışıyolar, iyi de kadroları var daha halen reactos alpha sürecini bitirebilmiş değil. Maalesef çok amateurish geldi bana bu konu. Rezalet puanım: -1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reverser -- 25 Aralık 2019; 2:30:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reverser R kullanıcısına yanıt
    ReactOS hâlen Alphadan çıkamadı gitti, birçok sorunu var. X86_64 mimarisini desteklemesi için çalışıyorlar imiş.

• Ata kullanıcısına yanıt
    Paylaşılan resim bir mimari değil, çekirdeğin yapısı. Neresi komedi bana açıklar mısınız?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.