Şimdi Ara

FearFroMe (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.605
Cevap
0
Favori
28.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • suan oyun benım açımdan bitmiştir. +7 chitin set +8 cleaver yaktım ve rb +3 md rebirth trinasıyla +4 olmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Déaron

suan oyun benım açımdan bitmiştir. +7 chitin set +8 cleaver yaktım ve rb +3 md rebirth trinasıyla +4 olmadı

Helal olsun bende 64 lvl % 80 bp m ile devam edicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: harDeath

canberk yapmaz..

eyw. Yiğit'çim
  • beyler bu konuyu daha fazla uzatmayalım ... uzatmayalım ki mert yine topic in içeriğine aykırı konuşuosunz demesin ...
    canberk yapmadım diyosa benim için ötesi yoktur zaten ... ona güvenim tam ...zaten öle olmasa çarın şifresini vermezdim ...
    kendisinden canının sağlığı dışında hiçbir isteğim yok...
    artık cumartesiye bakıorum...umarım bi sonuç alabilirm ..
    herkese ii akşamlar ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Endoplazmik Retikulum

quote:

Orjinalden alıntı: harDeath

canberk yapmaz..

eyw. Yiğit'çim

Bir an olsun bile senin soydugunu dusundugum icin ozur dilerim kardeşim..
    ben GlaVe banlıyım arkadasımın accountundan yazıorum..
    Umarım affedersin beni seni tanıymamamışız demekki
  • ergun abi bir isteğin olursa pm malum
    birde 57 lvl bir mage var benim full itemli olympiada zaman geçirmek istersen pm at şifreyi filan vereyim zaman geçirirsin birde benim eziği görürsün
  • guzel char inş.. sonuna kadar devam edersın
  • @GlaVe önemli diil ama bi oyun için şerefimi satacak bi adam diilim
  • herkese bye bye
    banlanmak için konu açtım
    bu konudaki herkesi cok seviyorum inannın ki
    yaptık bi hata cezasını sizden ayrılarak ödüyorum
    kendinize iyi bakın
    ban yiyorum
    ama beni böle biri olarak tanımayın
    kimsenin hakkını yemedim
    hasanın itemleri bi sinirle aldım
    sonra korkudanda olsa verdim geri özürde diledim
  • MuMuu noldu C.tesi belli olucak dedin olmadımı itemlerin geri geldimi gelmediyse cypherda sana bişeyler ayarlayalım .
  • MuMuu'nun bilg. a kilitli spy virüsü girmiş.İşi zor bakıcaz.Bu arada Artıq FFM ailesi 2 Kişi ...
  • quote:

MuMuu'nun bilg. a kilitli spy virüsü girmiş.İşi zor bakıcaz.Bu arada Artıq FFM ailesi 2 Kişi ...

kim ayrıldı
  • Ben Ve Berker ... Bilinmeyen Biri 2 Kere Yatıp "OK" a basmış ve MERT attı bizi
  • mummuu ya geçmiş olsun dilerklerimi iletirsen sevinirim ayrıca seni tanımadıgım için bi anlık aklıma geldi kusura bakma
  • Önemli Diil Kardeşim Bakalım Önümüzde neler olacak daha Zaten hiçbirinize kızmadım,kızamam.Verildiği günün gecesinde soyulunca char ben bile acba benmi soydum dedim
  • canberk inde dediği gibi bugün bilgsyarı tarattık ve hayatımda ilk defa win dosyalarına kilitlenmiş bi spy virüsü gördüm ... kilitten kastım herhangi bi dosya türünden bağımsız bi şekilde win yazılımlarının içine virüs yazılımlarından farklı bi şekilde kaydedilmiş olması ... yani herhangi virüs programının bu dosyaları virüs olarak görmesi imkansız ..çünkü yazılım türü ve dosyası virüs yazılımlarından ve dosyalarından farklı ...
    ve durum böyle oluncada hiçbir virüs programı bu virüsü bulamadı ve malesef çar hacklendi ...
    asıl beni düşündüren bundan sonrası ... 2 korkum va bu konuda ...
    1.si bu bahsettiğim işleri yapabilen bi insan inanın bana bilgsyar konusunu aşmış bi insandır ve kolay kolay hiçbi yöntemle yakayı ele vermez .... fakat yinede denicem..
    2.si eğer bu bahsettiğim olay benim dışımda başkalarınada uygulandıysa hiçbirinizin virüs programı bu virüsleri bulamaz ... ve sonunuz benimki gibi olarabilir ...

arkadaşlar bu bahsettiğim virüs şeklinin 2 çeşit belirlenme durumu var ...
    1- eğer nod32 virüs programı bilgsyarıınızı taradığında vin dosyalarının taratılamadığını söylüyorsa bilinki durumunuz benimkiyle aynı ...çünkü kilitten kastım bu olay ... virüs programının dosya taramasına izin vermiyor bu durum ..fakat nod32 nin bazı ayarlarıyla oynadığınızda taratılamayan ve taratılması engellenmiş dosyaları gösteriyor ... bu sayede hangi dosyada bu bahsetttiğim virüsün olduğunu anlayabiliorsunuz ..
    2- bu biraz karışık ... vin yazılımlarından anlamanız ve bu yazılımları taratabilcek donanıma sahip olmanız gerekiyor ... zaten bu durumu eve gidince gözden geçiricem ...virüslü dosyayı henüz tam olarak belirleyemedim ve silemedim veya temizleyemedim ...

...saygılar ...

• MuMuu benim aklıma şu geldi Bu adam Yani hackelyen Yabancı bile olsa Canberk(umarım böle hitap etmeme kızmıyorsundur) in ipsini veya türkiyeden herhangi bi IP i kullanabilir yani iin sonu kötüye varabilir
    Ayrıca acaba bu virus System Volume Informationdamı bende bir virüs var her seferde temizliyorum ancak yine cıkıyor kafayı yiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Déaron

MuMuu benim aklıma şu geldi Bu adam Yani hackelyen Yabancı bile olsa Canberk(umarım böle hitap etmeme kızmıyorsundur) in ipsini veya türkiyeden herhangi bi IP i kullanabilir yani iin sonu kötüye varabilir
    Ayrıca acaba bu virus System Volume Informationdamı bende bir virüs var her seferde temizliyorum ancak yine cıkıyor kafayı yiyorum

benim anlatmaya çalıştığım olaylardan birincisi ; bu bahsettiğim işi yapabilen bi adam statik ıp kırıcılarına karşıda bi önlem almıştır büyük ihtimalle ... yani hadi diyelim statik ıp kullanıo , bende bu ıp yi kırdım , fakat bulduğum ıp yinede ona ait olmayabilir ...yani benim oyunum ters tepebilir ...
    ikincisi bu virüs kendini yeniler mi bilmiorum ..yani bazı virüsler var mesela bilgisayarı her açıp kapadığında tekrardan kendisini kurar ve aktifleştirir... fakat bu benim hacklenmeme yol açan virüs bu çeşit bişi mi bilmiorum ...
    ayrıca dediğim gibi hiçbir virüs bu programı bu yazılımı virüs olarak algılamaz ve taramaz ve kesinlikle silmez ... çünkü virüs kendini win.yazlımı olarak gösterir ..

• hmm anladım ilk fikirlerimiz uyusmus tekrar geçmiş olsun
  • quote:

Önemli Diil Kardeşim Bakalım Önümüzde neler olacak daha Zaten hiçbirinize kızmadım,kızamam.Verildiği günün gecesinde soyulunca char ben bile acba benmi soydum dedim

Canberk asla birşey yapmaz . Isterse +10 shardlı charım olsun gene de onla ortak olurdum .Kendimden cok ona güveniyorum .Bir dost,arkadaş,abi,kardeş gibi benim için .

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.