Şimdi Ara

FEAR FACTOR Bölümleri ve Başvuru Formu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
55.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eeee evdeki böcekler 50.000 ytl vermiyo ama demii
    zaten programın amacı bu özendiriyo milleti bu para için yaparım diyosun sonunda tutamayıp kendini
  • eylence ve arjantini görmek için yapıcam şimdi formu doldurucam umarım giderim

bu fotodaki balıklı olay nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WanDoGa -- 29 Nisan 2006; 0:50:06 >
  • arkadaşlar ya fear factor 1. ci bölümde crc hatası veriyor dosya bozuk diyor bir bilginiz var mı acaba ??
  • ya o böcekleri yengeçleri nası ağızlarına aldılar evde kramplar geçirdim ıyk yengeç tamam da o yerde sürünen solucanımsı şelere değdiler bide

50 bin ytl cik için neler napıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: cRy_FoR_Me

walla ben hiçte küçümsemiyom parayı gayet güzel bi meblağ yaparım

• Ordaki oyunlar süper kim bulduysa anlından öpücem
  • quote:

Orjinalden alıntı: fbozzy

quote:

Orjinalden alıntı: cRy_FoR_Me

walla ben hiçte küçümsemiyom parayı gayet güzel bi meblağ yaparım

50 bin ytl cik için böcek mi yiycen
    ben yemem banane

• 50 MİLYAR İÇİN BUNLARI YAPABİLİR MİYDİN?
  • paylaşım için teşekkürler!!!
    bence güzel bir program..
    en azından klişeleşen popstar bilmem ne star gibi programlardan sonra bir değişiklik oldu....

bu arada arkadaşlar sanki finaldekiler
    1. ve 2. bölümde yaptırdıklarından daa kolay gibi..sizce de öylemi
  • quote:

Orjinalden alıntı: gunay34

arkadaşlar ya fear factor 1. ci bölümde crc hatası veriyor dosya bozuk diyor bir bilginiz var mı acaba ??

arkadaşım öncelikle ilk 3 partın aynı boyutta olduğuna bi bak. eğer çok küçük bi eksiklik varsa bile eksik olanı tekrar indir. eğer aynı ise. partlardan birine sağ tıkla ve dosyaları çıkar(extract to) de. çıkan menüde en sol alttaki kutucuğun üstündeki kutucuğu (bozuk dosyaları koru) işaretle ve tamam de. çıkarmaya devam ederken hata verse bile elleme. en son çıkarma bittiğinde hataları kapat. dosya çıkardığın yerde duracaktır silinmicektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydemir52 -- 29 Nisan 2006; 16:37:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serseri_28
    50 MİLYAR İÇİN BUNLARI YAPABİLİR MİYDİN?

ewet yapardım ben bunları 50bin için yapıyom adamlar uzak doğuda gıda olarak yiyoo bişey olmadıına göre sorun yok midemde bulanmaz takmayan bi insanım
  • heç açmadı beni bu pororam
  • güzel ve HOş gerçekten...
  • 5.bölüm eklenmiştir.
  • yaw bugün izledim yine, 3 bölümden oluşan yarışma da hep aynı şeyler, ilk bölüm ve son bölüm dayanıklılık ve biraz şansı gerektiriyo, ikinci bölüm ise paso böcekti yılandı tuttunda attında kutuya falan, hep aynı tarzlar yaw devamlılığı olmaz biyerde tıkanır yarışma bayar yani, biraz daha farklılık katmalılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: rybczynski

yaw bugün izledim yine, 3 bölümden oluşan yarışma da hep aynı şeyler, ilk bölüm ve son bölüm dayanıklılık ve biraz şansı gerektiriyo, ikinci bölüm ise paso böcekti yılandı tuttunda attında kutuya falan, hep aynı tarzlar yaw devamlılığı olmaz biyerde tıkanır yarışma bayar yani, biraz daha farklılık katmalılar

ewet ya mesela o yılanlardan biri tutup atsa yarışmacılardan birini kutuya falan böyle bi değişiklik falan olsa
    biraz yenilik gerekli gerçekten..

• quote:

ewet ya mesela o yılanlardan biri tutup atsa yarışmacılardan birini kutuya falan böyle bi değişiklik falan olsa

dün beyazda izledim acun dedi 2 hafta sonra içmeyle ilgili bi yarışma olcakmış, bir karışımı içiriyorlarmış yarışmacılara, yemeğle ilgili olcakmı diye sordu beyaz, islami koşulllara uygun olursa yaparız dedi acun

• quote:

quote:

dün beyazda izledim acun dedi 2 hafta sonra içmeyle ilgili bi yarışma olcakmış, bir karışımı içiriyorlarmış yarışmacılara, yemeğle ilgili olcakmı diye sordu beyaz, islami koşulllara uygun olursa yaparız dedi acun

ne yedirecekler acaba

• [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: Abbas The Traveler

quote:

quote:

ne yedirecekler acaba

daha yedirme yok sadece içirme olayı, yedirmeye daha tam karar vermemişler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.