Şimdi Ara

fds (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
2.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YalancininMumu

quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

Nasıl işe girdin kaç para alıyosun

kariyer netten başvurdum mülakata çağırdılar. hemen ertesi gün kabul oldu gel dediler. maaş 600 felan görecez inş

e arakdaşım sen o soruları sormayın demişsin bende sinirlen diye inadına sordum niye cevap veriyosun kızsana niye kızmıyosun

• Bi ara benim arkadasta yapti.
    Baya urun araklamis dogru mu oluyo mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanguruya mı tapıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö-F-K

Bi ara benim arkadasta yapti.

ben depoda olmadığım için yapıyorlarsada görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ome r

quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 5cReaM

Kqc gun kac saat maas ?

hafta içi 4 er saat akşam 6 - 22 1 gün izin . hafta sonu full sabah 10 akşam 6 - 6 buçuk . maaş 600 felan herhalde daha yeniyim

Stajyersin şu an sanırım. Stajın bitince 1 hafta sonra göreceksin çalışma saatlerini. Başta part-time günde 4 saatlik vardiya çalışacaksın diyorlar ama benim vardiyama 7-8 saat yazmışlardı hep. Nedenini sorduğumda da eleman sıkıntısı var, herkes böyle çalışıyor demişlerdi. Full time çalışanlarla aynı saat çalışıp, yarı maaş alacakmışım... Ben de gidin başkasını sömürün dedim çıktım işten Gerçi şubeye göre değişir sanırım. Benim çalıştığım şube Ankara'nın en yoğun şubelerinden biriydi.

Bir de tartılı kasa vardı bizde. Her meyve-sebzenin ayrı kodu var. O kodları ezberlemiştim mecbur. Manav reyonunda 3 çeşit yeşil elma var, hepsinin kodu ve fiyatı farklı. Ben kasiyer miyim manav mıyım arkadaş nerden bileyim hangi elmanın hangi cins olduğunu. Hepsi yeşil işte

Aynı şekilde benimde stajer dönemi bitti bi baktım full yazmışlar .Dedim ben çalışamam öğrenciyim sonra normal gelmeye başladım ama haftasonu full olması hic tatilide yokdu sıkıcı bi işti cıkdım bende 2 2.5 hafta calıstım parayı alamadım .muhasebeci yok diyolar :D

Maaş konusunda haklarını yiyemem. Benim öyle bi sorunum olmadı çok şükür. 1 hafta çalıştım staj bitince çıktım işte. 1 haftalık paramı kuruşu kuruşuna yatırmışlardı hesabıma

• Zamanında orta reyon olarak çalıştım 1 ay kasiyer kızın 700 tl açığı çıkmıştı. Toptancıydı tüm kasiyerlerin açığı çıkıyordu 600-400 en düşük 400 civarı açıkları vardı bin lira alıyorlardı 700 tl açığı çıkan kızı kasadan aldılar kuruyemişde de yapamayınca çıktı 1 ay çalıştı 5kuruş alamadı.
  • quote:

quote:

Yok kasadaydi.

15 parca yrun getiriyorsa 5 tane gecip 10 tane arakliyorlarmis.

Bi taneside temizlik filanda onlarda cikolaya filan yiyip bos kutulari yerine koyuyolarmis

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok kasadaydi.

15 parca yrun getiriyorsa 5 tane gecip 10 tane arakliyorlarmis.

Bi taneside temizlik filanda onlarda cikolaya filan yiyip bos kutulari yerine koyuyolarmis

yok kesinlikle öyle birşey görmedim

Olsa ne olur?

Bunlar zaten turistlik belde de migrostalardi.
    Yazin girdiler sonra ciktilar :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mücahid06

Kangurulara tapıyomusunuz?

bu güzeldi

• Yaş kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cimbom old boys

Yaş kaç?

19
  • Diyelim 100lük rakı aldık yolda düşürüp kırdık kapağı getirirsek yenisini alabiliyor muyuz ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arifbuyukisler

Diyelim 100lük rakı aldık yolda düşürüp kırdık kapağı getirirsek yenisini alabiliyor muyuz ?

öyle bişey hiç duymadım . alamazsın herhalde . atıyorum sen bir bilgisayar aldın kırıldı götürürken alırlar mı geri ? mantıklı deilki zaten

Tekel bayilerinde eğer içki kırılırsa ve kapağı sağlansa yenisini ücretsiz temin ediyor içki firması.

• Neden üniversite okumadın?
  • Yere düşen fişleri napıyosunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iZmiR.

moral olucaksa teyzem kasiyer başladı 8 yılda migrosta Marmaraereliğisi midiir nedir oranın müdürü yazları açık orası sadece diğer mevsimlerde çorlu migrosta baya iyi maaş alıyor

...teyzenizin adı ne hocam orionda mı çalışıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

99 kurusluk urun aldigimda vermediginiz 1kuruslar gunde 1000islemi gecse 10tl yapar kime kaliyor o para.
    Ya da kasada fazlalik cikarsa mustrriye eksik verdiginden. O para kime gidiyor?

jet kasalar 1 kuruş veriyor
  • Marketçilik sektöründe, çalışmak tamamen saçmalık, ne aldığın para iyidir, ne mesai saatlerin. Yeri gelir hamal olursun, yeri gelir ciğeri beş para etmez müdürcüklerin fırçalarından nasiplenirsin. Gelip geçici işlerden biridir, zaten dikkat edin, daha iyi işbulan anında topuk. Siz hiç marketçilikten emekli olan gördünüzmü hiç? Orada çalışanların %80 İ 20'li yaşların başlarında insanlar. Onlarda bir kaç ay çalışıp kaçıyorlar. İstisnalar vardır onlarda pazarda limon satsalar daha iyi para kazanacaklarını bilirler ama yıllardır çalışıp içleri çürümüştür. Sen iyi bıraktınmı yerin anında dolar, zaten böyle olduğu için Patron takımı işine gelirse diyor. Abi Atacan kapağı devlete o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

adam calisiyor 600 lira aliyor ben ayda 10 dakika bir siteyle ilgilenip 1500 aliyorum. adi kapitalist dünya

Neymiş o site söyle de bizde dalalım böyle işe

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mentalist

quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

adam calisiyor 600 lira aliyor ben ayda 10 dakika bir siteyle ilgilenip 1500 aliyorum. adi kapitalist dünya

Neymiş o site söyle de bizde dalalım böyle işe

Hocam site ismini vermek istemiyorum. Kötü niyetli arkadaşlar oluyor. Saldırmak dersin, reklamını yapıyor diyen dersin. Birde Google ile çalışıyorum bu tür konularda bazen sıkıntı çıkarıyorlar. Sağlık sektörü diyebilirim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.