Şimdi Ara

fds (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
2.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sarı etiketli ürünlerden ben de alıyorum ama hiç puan verdiğini görmedim.Neden böyle bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: YalancininMumu

Nasıl işe girdin kaç para alıyosun haricindeki sorular pls

Arkadaşım farz edelim şampuan aldım ama ertesi gün geri iade edeceğim.Migros ta koşulsuz iade var diye biliyorum.

Şunu merak ediyorum iade edilen ürünleri tekrar rafamı koyuyorsunuz.Koymuyorsanız ne yapıyorsunuz iade edilen ürünleri?

Birde Money club kartım var.Hiç money puan kazandırmıyor.Üstelik sarı etiketli yani indirimli ürünlerden gördüğüm zaman alırım.Buna rağmen money puan kazanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 7 Ocak 2014; 19:30:43 >
  • Nasıl işe girdin kaç para alıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talbot Lago -- 7 Ocak 2014; 20:28:11 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Kasiyerlik üzerine birkaç sorum olacak.Cevaplarsanız sevinirim...

Şuanda bir arkadaşım ürünün iadesi almadan fiş üzerinden parasal iade almakla, kasadan para çekmekle suçlanıyor.
    Konu baya ciddi, hırsızlıktan dava açıldı.

Sorularımdan biri;

Ürün kasadan geçtikten sonra fiş kesmemek mümkün mü?.yani kesilen bir fişi iptal edebiliyormuyuz?

İkincisi ise;

İade durumunda, kasadaki yoğunluğa göre, müşteriye iade edilecek parayı verip sonra iade ile ilgili evrakları doldurdurduğunuz oldu mu?

Arkadaşım mağdur durumda şuan yardımcı olur musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.