Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

e kovmuslar ama

Alıntıları Göster
    Kovac hoca, suclu bensem, ayrilabilirim demis, Rummenigge de, sensin demis.Kovaci istemeyen Rummeniggeydi.

Uli baskan, destekliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Eğer durumu Kovaca yikacak kadar futbola uzaklarsa, durum daha vahim demektir.Uli Hoeness deyince duracaksin.Dediğim gibi, megaloman.Durumu Kovaca da yikabilir.

Kadrosu yarim yamalak. Eksikler, omurgada. Hemen hemen her top takimin world class bir DMsi var. Casemiro, son senelerde iniş dönemine girse de Busquets, Marquinhos, Rodri,Fabinho. Bayern böyle bir DMyi çok ariyor.Takimlar ellerini kollarini sallayarak stoperlerle karşi karşiya kaliyorlar.İlerde Lewandowski ve Gnabrynin eline bakiyorlar.Onlarin dişinda Sane gibi birine ihtiyaçlari var.Bu oyuncu tipleri seviye atlatacakti, fakat Uli Hoeness onlari almadi.Transferi eksi 15le kapadilar.Geçen seneyle bu sene arasindaki tek fark Pavard. Hummelsle world class bir stoper gitti, Lucasla world class bir stoper geldi.Coutinho, Jamesten farksiz. Bayern güçlenmedi ki.

Barça taraftari da suçu Valverdeye atiyor.Kovaca da Hirvat Valverde diyorlardi.Liverpool ve PSG haricinde top takimlarin hemen hemen hepsi kötü.Onlarin kadrolari, diğer takimlara göre daha komple. ŞLyi ikisinden biri kazanacak gibi.Bu iş,sakatliklar ve şansa da bağli.Bu yüzden kesin konuşmak zor.

Pavard, kaliteli oyuncu.iyi bir rotasyon oyuncusu.ilginç olan, Bayern yedeklerindeki tek kaliteli oyuncu Pavard.Davies potansiyelli.Savunma yapmayi yeni ögreniyor.O henüz hazir değil. Perisiç,Müller,Martinez,Boateng... Bunlari toplasan 1 world class oyuncu katkisi veremezler.Bu yüzden, söylediğiniz bana gülünç geldi.Fakat, söylediğinizde haklisiniz.Kadro kalitesini kastediyorum.Sane,Ndidi ve world class bir 8/10a ihtiyaci var Bayernin.Coutinho böyle giderse, Barçaya geri döner.Havertzten henüz world class bir oyuncu olmaz.O işiği bana vermedi.Birde Leverkusen 100 milyon istiyormuş.

Bu Coutinhoya ne olmuş? liverpoolun en iyisiydi.İki üç hareketi üst üste yapamiyor.Şutlari, paslari çok zayif.Final paslari bir türlü atamiyor.

ikinci liglerde, küme düşen takimlarla da kaliteli gençler olabiliyor.Bu kadar ön yargili olmayin derim.Bir oyuncu hangi takimda oynarsa oynasin, kendini belli eder. Topa dokunuşuyla, pozisyon almasiyla bile.

Alıntıları Göster
    Hocam ben munihin her maçını takip etmiyorum, bazen cl bazen özet olarak izliyorum, geçen 5 yenilen maçında özetlerine baktım, çok basit gol yiyorlar hiç direnç yok 10 kişi kalınca büyük takım böyle olmaz frankurt alt tarafı rakip. bazen tam izlediğimdede bayern de gördüğüm izlediğimde 'coman' ile iş bitiriyordu yani en iyisi onu görüyordum başkada etkili bir oyuncu gözüme çarpmadı.

Coutinho birşey verebilecek olsa barçada verirdi, demek senni dediğine göre aynı tas aynı hamam zaten kiralık herhalde gitti. Tek bildiği sağa çekip şut atmak pehh başkada birşey yok premir ligten gelince yatmış demek ki nasıl fiziken de bu kadar düşüyorsa salmış aga yazık.

Barcelona da bayern gibi ya ona benziyor ama barça bayern den daha bir ekol tabiki avrupada, barça oynar oynamasına herşekilde ama orda gerçekten hoca arızalı ayrıca oyuncularıda iyi çalıştırmıyor kondisyon zayıf barçanın onlarda transfer genelde kendi liginden alırlar çogu da tutmaz sevilladan tutar hep ama:D

Büyük takımlar saçma sapan transfer yapıyor gerçekten psg iyi transfer yapıyor ama onlarında avrupada ayarı yok

Yoksa Real bayern barça felan aynı ama barçada hoca sıkıntı yoksa de jong arthur kötü oyuncu değil defanstaki lengle felanda iyi ileri hat tek sıkıntı grizman bana kalırsa boş transfer takıma hiç birşey katamaz ben bunu anladım artık forma ağırlığını kaldıramayacak gibi duruyor nereye kadar bilmem piyasada iyi oyuncu da kalmadı gerçekten iyi sanki ya hazard diyorlardı gördük realde ne halt olduğunu zaten hiç bir zaman en yüksek seviye olduğuna inanmamıstım yanılmadım.

• ten Hag: "Bayern is a fantastic club, I really enjoyed the time there. The club has a place in my heart. But now I am with Ajax. I live in today and concentrate fully on Ajax. Tomorrow we play against Chelsea. That's important"

Ten Hag hoca, sinyali vermis.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Kazanmamız imkansız oldu bu demeç ile beraber

Alıntıları Göster
    Bu maç gerçekten belli olmaz ya. İki takımında nasıl oynayacağını kestiremiyorum hiç. En iyisi bizim maçtan sonra uzanacağım yatağa keyifle izleyeceğim(ama ilk bizim kazanmamız lazım). Keyifli maç olsun yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Hocam ben munihin her maçını takip etmiyorum, bazen cl bazen özet olarak izliyorum, geçen 5 yenilen maçında özetlerine baktım, çok basit gol yiyorlar hiç direnç yok 10 kişi kalınca büyük takım böyle olmaz frankurt alt tarafı rakip. bazen tam izlediğimdede bayern de gördüğüm izlediğimde 'coman' ile iş bitiriyordu yani en iyisi onu görüyordum başkada etkili bir oyuncu gözüme çarpmadı.

Coutinho birşey verebilecek olsa barçada verirdi, demek senni dediğine göre aynı tas aynı hamam zaten kiralık herhalde gitti. Tek bildiği sağa çekip şut atmak pehh başkada birşey yok premir ligten gelince yatmış demek ki nasıl fiziken de bu kadar düşüyorsa salmış aga yazık.

Barcelona da bayern gibi ya ona benziyor ama barça bayern den daha bir ekol tabiki avrupada, barça oynar oynamasına herşekilde ama orda gerçekten hoca arızalı ayrıca oyuncularıda iyi çalıştırmıyor kondisyon zayıf barçanın onlarda transfer genelde kendi liginden alırlar çogu da tutmaz sevilladan tutar hep ama:D

Büyük takımlar saçma sapan transfer yapıyor gerçekten psg iyi transfer yapıyor ama onlarında avrupada ayarı yok

Yoksa Real bayern barça felan aynı ama barçada hoca sıkıntı yoksa de jong arthur kötü oyuncu değil defanstaki lengle felanda iyi ileri hat tek sıkıntı grizman bana kalırsa boş transfer takıma hiç birşey katamaz ben bunu anladım artık forma ağırlığını kaldıramayacak gibi duruyor nereye kadar bilmem piyasada iyi oyuncu da kalmadı gerçekten iyi sanki ya hazard diyorlardı gördük realde ne halt olduğunu zaten hiç bir zaman en yüksek seviye olduğuna inanmamıstım yanılmadım.

Alıntıları Göster
    Bu çok doğal hocam. Barça, çok sağlam bir jenerasyon yakaladi.Messi gibi bir oyuncu geldi.Böyle bir jenerasyonun bir daha gelme ihtimali yok denecek kadar az. Barçanin iyi yaptiği, Barçanin scoutlari ispanya genelinde harika tarama yapiyor.Genç yetenekleri erkenden keşfediyorlar.Bu konuda Pedri güzel bir örnek.Bayernde altyapi yok.

Bundesliga, oyuncu havuzu açisindan yeterli bir lig. Firmino,Son, Sane, KDB vs. hepsi Bundesligadan çıkma. Fakat, burada Uli Hoenessin cimriliği devreye gidiyor ve bu cimrilik Bayerne çok zarar verici boyutta.Param cebimde kalsin, eldekiler yeterli diyor, para cebinde kalinca, seviniyor.Bundesligada world class bir yetenek cikinca, cimrilik yapmayip, alsa Bayernin transfer sorunu olmaz.Nübel, o çocukta işik var.World class olabilecek birisi.Bayern, böyle oyunculari kacirmayacak.Şu piyasada transfer yapmak zor.Bazi pozisyonlarda world class oyuncu yok. World class yetenekler bile çok pahali.100 milyon harcamaktansa Nübeli alirsin,kaleci sorununu bedavaya cözersin.Geçen günlerde KDBnin menajerinin bir açıklamasina rasgeldim sans eseri.Biz Bayerni istiyoruz, Bayernle anlaştik ancak Bayern 60milyon ödemek istemiyor diyordu.Sonra, Citye transfer oluyor.Bayernde durumunun özeti gibi.

Sanirim Barçali olduğunuz için Barça konusunda duygusal bakiyorsunuz. Barça da ŞLde Bayernden farksiz değil.Uefa siralamasina bakarsak, Barça Bayernin önüne, Bayern geçen sene 2.turda elendiği için ancak geçebildi.Barçanin kadrosu da yarim yamalak.De Jong ve Arthuru Dortmund maçi hariç büyük maçlarda izlemedim.O maçtada Witsele karşi bir şey yapamadilar.Onlar içinde world class oyuncu diyemeyiz. Henüz, iyi oyuncu-world class oyuncu klasmani arasinda sayilirlar.Barçanin ne yapip ne edip Neymari almasi lazim.İnterli Martinezi alacaklarini okudum Suarez yerine.

PSG konusunda katiliyorum. Güney Amerikali oyuncular ağirlikta olduğu için cabuk havaya giriyorlar.Bu havaya girmek onlara rövanş maçlarinda çok zarar verdi.Rövanş maçlarina turu geçmiş havasina çıkıyorlar.Bu sene, boş transferleri yok. Navas, Gueye, icardi. 11e 3 transfer. Rotasyona Herrera, Sarabia ve Diallo. Verratti, Gueye oynamiyor, Herrera ve Paredes oynuyor. Neymar oynamiyor, Di Maria oynuyor. Sarabia yedekte bekliyor.Cavani oynamiyor, İcardi oynuyor.Muazzam kadro derinlikleri var.Liverpoolda Klopp faktörü var. Origiden Chamberlainden de verim almasini biliyor.

Sevilla demişken son senelerde Sevilladan alinan oyuncular başarisiz oluyor. Vidal,Bacca,N'zonzi vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Kovac hoca, suclu bensem, ayrilabilirim demis, Rummenigge de, sensin demis.Kovaci istemeyen Rummeniggeydi.

Uli baskan, destekliyordu.

Alıntıları Göster
    sen ne diyorsun kovac konusuna?

bence gecen sene ne yaptigini bilmiyordu, bu sene ne yapacagina karar vermisti fakat, istedigini yapamiyordu eldeki kadro ve orta saha tercihi ile.oynatmak istedigi oyunu begeniyordum ama oynatamiyordu iste

fikirlerin neler?

• Wenger, munih yonetimine yaza kadar takimin basina gecerim demis.Munih, Ragnick baskani istiyor da, Redbull futbol direktoru.Bu gorevi cok istiyordu, 6 ay icin birakmaz.Allegri, Almanca ve ingilizce bilmiyormus.Mourinhoyu istemiyorlar.Hocayi belirlerken Kahn ve Hainer gorusmelerde yer almayacakmis.Mourinho, gunde 2 saat Almanca dersi aliyormus.Wengerin Almancasi cok iyiymis.

Ragnick baskanin gorevinde kalmasi lazim, Haalandi zor aliriz giderse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

sen ne diyorsun kovac konusuna?

bence gecen sene ne yaptigini bilmiyordu, bu sene ne yapacagina karar vermisti fakat, istedigini yapamiyordu eldeki kadro ve orta saha tercihi ile.oynatmak istedigi oyunu begeniyordum ama oynatamiyordu iste

fikirlerin neler?

Alıntıları Göster
    Transferde istedigi topcular alinmadi.Aylarca ust duzey defansif 6 istedi, alinmadi.Kanat alinmadi, james yerine Coutinho kumari oynadilar.Takimdaki sorunlari cozecek transferler yapilmadi.Sanenin sakatlanip transferinin yatmasi da buyuk sanssizlikti Kovac hoca icin.

Kovac hoca, gecen seneki kadroyu calistirirken cok yiprandi, taraftar destegini kaybetti.bence, buyuk takim agirligini da kaldiramadi.mesela, Frankfurt en iyi taraftara sahip aciklamasi yapiyor.Yok yere kendi taraftarindan tepki goruyor.Sucu hep topculara atiyordu.Takimdan da tepki goruyordu.

Bende istedigi topcular alinsa her seyin baska olacagini dusunuyorum.Bu kadrodaki eksikler, hoca becerisiyle cozulmez.2 tane kanadin var, biri formsuz olunca 10 kisi oynuyorsun.Coutinhoyla 9.Bir defansif 6 alinip ortasahayi rahatlasalar, en azindan ortasaha sorunu cozulurdu.

• Bayern Munich have made contact with Thomas Tuchel about either moving now or in the summer, according to Sky Germany. #FCBayern #PSG

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rummenigge, Ten Hagi istiyormus.Yaza kadar gecici hoca gelecek buyuk ihtimalle.Flicklede devam edebilirler 2 macin sonucuna gore.

• Gectigimiz senelerde, biz ust duzey bir kaleci ve defansif 6in eksikligini cok cektik.Kolay pozisyon veriyorduk.Rehavet konusunda kismen katiliyorum.Real macinda defansif 6da Lo Celsoyu oynattik.Barca macinda Rabiotu.ikisi de aksadi.maclari kaybetmemizin en onemli nedeni buydu.Transfer doneminde 80 milyona cok eksik kapadik.lakin, hala iyi bir sol beke ve kanada ihtiyacimiz var bence.Neymara guven olmuyor ve Di Mariaya cok bagimliyiz.Tonalinin ust duzey olacagi kesin gibi.Onu da kacirmamaliyiz.Yaraticiligi ve top kullanma becerisi simdiden cok iyi.

Munihin altyapida topcu gelistirme suresini hizlandirmasi lazim, ozellikle fiziksel gelisimi hizlandirmasini onemli goruyorum.Simulator kullanmakla iyi karar verdiler, genclerin teknigi daha iyi olacaktir.Munih altyapisinda iyi topcular var.Mai,Singh,Richards gibi.

Altyapidaki topcularin 2 kez seviye atlatamasi lazim.ilki kiralandiklari 2.lig takiminda duzenli ilk 11 oynama.ikincisi, takimlarina monte edilirken en azindan 11i zorlamalari.Mai,Singh ve Richards henuz bunu yapmadilar.Fein ilkini yapti.bence, ust duzey olabilecek tek topcu o.teknigi, top kullanma becerisi iyi.oyun zekasi ve oyunu okumasi da iyi.Yaraticiligi yetersiz.tabii, bu tek 6da oynamasindan da kaynaklaniyor.Schweinsteigere cok benzetiyorum.Kesiciligini ve yaraticiligini gelistirmesi lazim.Hucumlara cok katilan, rahat pozisyon yaratan, oyunun 2 yonunu de iyi oynayan bir pasor 6ya donusmesi lazim.O zaman yeni Schweinsteiger olabilir.

Sule ve Hernandezin sisirildigini soyleyip Lengleti sisirmekte ayri bir olay.ikisi de Lengletten daha iyi.2 kesiciyle oynamak oldugundan iyi gosteriyor.Yerden zayif, oyunu okumada zayif.De jongu begenirim.Rakibi isiran, tempolu, kesiciligi iyi, oyunu ici aciyor.De jongtan ust duzey defansif 6 olabilir lakin top kullanma becerisi ve yaraticiligi ust duzey pasor 6/8 olmasi icin yetersiz.Onun Xavi/iniesta olmasini bekleyenler daha cok beklerler.Arthurda Barcanin Tolissosu.Zayif rakiplere karsi oynar, zor maclarda bir sey yapamaz.iyi calim atip, oyunu kanatlara iyi yayiyor.Baska bir ozelligi yok.Ondan da ust duzey olmaz.Barca altyapisindan Messiden beri ust duzey topcu cikmiyor.Alenadan Puiqe kadar onune geleni sisiriyorlar.En son Ansu Fati.Hizdan baska ozelligi yok.o tip topcular oyunlarina patlayicilik ekleyip oyun zekalarini ust duzeye cikarmadikca ust seviye futbolda tutunamazlar.Vinicius icinde bunu soyledim.tabii, o Fatiden daha yetenekli.Ben Barca hakkinda 2 sene once ne dediysem hala arkasindayim.Barcanin sorunu omurga.o omurga her sene yaslaniyor.A.madridte Griezmann oyun lideri ve Ss.sen bu adami alip kanatta kullanirsan, kucuk rol verirsen yuzde 100 verim alamazsin.9da kurnazligiyla, kosulariyla is yapar, lakin bir 9unun yapmasi gereken cogu seyi yapmaz.ya Messiyi gonder, oyun liderligini Griezmanna ver, Ssde oynat ya da alma bu adami.

Munih, is bilmezler tarafindan yonetilse de, Barcaya gore ihtiyaclari daha kucuk capli.Saneyle anlasmalari var.Nubel ve Fein onlarin.piyasada defansif 6yi rahat bulurlar.Havertz, yumusak oyun stiline sahip ve tek yonlu.ben olsam, Van de beek veya Ruizi dusunurdum.Ruizi Barca ve Realde istiyor.ADL reis, 100den asagiya birakmaz.Ten Hag gelecekse, Van De Beek daha mantikli.

Takimlarin cogu kotu, Barca plansiz transfer yapiyor, munih yonetimi is bilmez ve transfer yapmiyorlar.Realin kadrosu doymus ve buyuk capli degisime ihtiyaci var.Pepin takimlari defans yapamiyor.Juvenin hucum gucu(Ronaldoya cok bagimlilar) ve stoperleri yetersiz.De ligtin cok sisirildigini, patlayacagini ve iyi bir lider olmadigini soylemistim.Hakli ciktim.Buyuk hata yapmadigi macinin olmadigini soyluyorlar.Gecen senede yoktu, bu sene daha goz onunde.Gecen sene gol atip hatasini telafi ediyordu, kimse uzerinde durmuyordu.Hollandalilar, Beckenbauerden iyi diyorlardi.Bizim Konate, De ligten cok daha iyi bir stoper.Bu aralar formsuz olsa da Upamecano da.

• Yarin Martinez stoperde oynayacakmis.Richards sag bekte baslayacak diyorlar.

• Rangnick baskanla munih yonetimi bugun gorustu.Rangnick baskanin taleplerini munih kabul etmemis.Futbolda tek yetkili ve karar alici olmak istemis.Transferde tek soz sahibi de olmak istemis.Sanirim, Wenger gelecek.Yazinda Ten Hag gelecek.Uli baskan hoca seciminde yer almayacakmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Rangnick baskanla munih yonetimi bugun gorustu.Rangnick baskanin taleplerini munih kabul etmemis.Futbolda tek yetkili ve karar alici olmak istemis.Transferde tek soz sahibi de olmak istemis.Sanirim, Wenger gelecek.Yazinda Ten Hag gelecek.Uli baskan hoca seciminde yer almayacakmis.
    Ben Rangnik reyiz direk görüşmeyi reddetti diye duymuştum hocam

• Bayern gruptan çıkmayı garantilemiş oldu bu maçla, bakalım 16 da kim gelicek

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Ben Rangnik reyiz direk görüşmeyi reddetti diye duymuştum hocam

Alıntıları Göster
    Gorusmeler oldu, lakin somutlasmadi soyledigim sebeplerden oturu.Menajeride bugun bir aciklamasiyla benim soyledigimi teyit etti zaten.Munih Rangnicke istekli olsa sartlarini kabul ederdi, somut gorusmeye gerek yok gibisinden bir seyler soyledi.

Munih iyi top oynadi.cok pozisyon buldular, rakip kaleci cok iyi bir mac cikardi.Kovac hoca donemiyle tek fark, Comanin formda olmasiydi.Golleri de o attirdi zaten.

Muller ve Goretzkayla 4-1-4-1 gibi oynatti.insallah Dortmunda karsi boyle oynatmaz.

• FC Bayern told BILD: Arsène Wenger has called Karl-Heinz Rummenigge on Wednesday afternoon and basically signaled interest in the coaching post at Bayern. Bayern appreciate Arsène Wenger very much for his work as coach at Arsenal, but he is no option as a coach at Bayern Munich.

Munih, Wengeri de reddetmis.simdi de Hansi Flick yaza kadar kalacak Ten Hag hoca gelecek diyorlar.Bence de Munih icin dogru isim Ten Hag hoca.Wengerde zamana ayak uyduramayan, kendini yenilemeyenlerden.6 ay idare ederdi yine de, lakin, fazlasi olmazdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 7 Kasım 2019; 22:8:16 >
  • Kahn reis, topcular hocadan futbol oynamak icin bir oyun fikri ve sistemin oldugu acik oyun fikirleri bekliyorlar demis.

• Bayern-Dortmund maçı var bugun. Acaba Dortmund bu sefer kazanır mı veya bir farklı hezimet daha mı yaşar merakla bekliyorum bir Schalke taraftarı olarak. Tabii içimizden geçen sonuç sevdiğim bir takım olan Bayern'in eze eze kazanması😂. Böylece ezeli rakibim olan Dortmund taraftarı Horseman ile dalga geçebilirim.😎

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• The chance that Erik ten Hag leaves Ajax to Bayern in the summer is very big. Bayern reduced their shortlist to two names: ten Hag and Tuchel. ten Hag would like to make his dream come true by managing Bayern after having managed their second team [@MikeVerweij]

Ajaxa en yakin kaynaklardan birisi.Listedeki 2 isimden biri de Tuchel hoca.ikisi de dogru isim ve yeni jenerasyonun en iyi hocalarindan ikisi.Tucheli bizimkiler birakmaz, Ten Hag icin munihin yeri ayri.

Maca gelince, Flick bu kadroyla cikarsa isi zor.Hakimi-Sancho kanadini bu kadar ofansif kadroyla ve Daviesle savunmak zor.Brandt inter macini Dortmunda kazandiran topculardan biriydi, bu mactada kilit bir rol oynayacaktir.

• 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.