Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bütçe verilirse Mourinho bu takıma seviye atlatır. Alman ligi İspanya ve İngiltere'ye oranla çok daha kolay düzeyde ki bu Mourinho için çok iyi bir şey. Daha önce UCL'yi aldığı iki takımda da lig çok kolay düzeyde geçiyordu, bu sayede tüm odağını ucl'ye verebiliyordu. Çok fazla odağı olduğunda dağılabilen bir yapısı var Mourinho'nun. Bayern'de de birkaç takviyeyle lig banko duruma getirilir zaten. Geriye bir tek oyuncu grubuyla anlaşması kalıyor ki mourinho'nun en çok sıkıntı yaşayacağı kısım bu gibi geliyor bana. Müllerci Terör Örgütü ile bağ kurmayı başarması gerekecek. Oyuncu grubuyla da bağını kurarsa cidden bir iki sene içinde ciddi işler görebiliriz Mourinho'lu Bayern'den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Bence Mourinhonun Hainerden dolayi ciddi sansi var.Kovacla sezon sonuna kadar devam etseler, buyuk ihtimalle sezon sonu Ten Hag gelirdi.simdi fazla alternatif yok.Mourinho ve Allegri disinda.

Alıntıları Göster
    Allegriyi yıllarca juvede izledik, işin finalini bir türlü getiremiyor son senesinde teneke bağlayıp gönderdiler. Şuan için bence en mantıklı tercih mourinho olur, bayernin başında görmek istiyorum. Bence yeniden elit bi hoca olduğunu hatırlatmak için son şansı, uzun zamandır işler istediği gibi gitmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Padişah91

Jupp Heynckes ??
    Üşüyoruz Heynckes reyiz

• Mourinho is loading
  • Mourinho geleceğine Hansi Flick td'lik yapsın daha iyi, önümüzdeki iki maçta takımın başında o olacak belki bir umut verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 4 Kasım 2019; 0:0:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kataaay

Bütçe verilirse Mourinho bu takıma seviye atlatır. Alman ligi İspanya ve İngiltere'ye oranla çok daha kolay düzeyde ki bu Mourinho için çok iyi bir şey. Daha önce UCL'yi aldığı iki takımda da lig çok kolay düzeyde geçiyordu, bu sayede tüm odağını ucl'ye verebiliyordu. Çok fazla odağı olduğunda dağılabilen bir yapısı var Mourinho'nun. Bayern'de de birkaç takviyeyle lig banko duruma getirilir zaten. Geriye bir tek oyuncu grubuyla anlaşması kalıyor ki mourinho'nun en çok sıkıntı yaşayacağı kısım bu gibi geliyor bana. Müllerci Terör Örgütü ile bağ kurmayı başarması gerekecek. Oyuncu grubuyla da bağını kurarsa cidden bir iki sene içinde ciddi işler görebiliriz Mourinho'lu Bayern'den.
    Bundesliga bence La Ligadan daha zor.ozellikle bu sene, Augsburg dahi iyi top oynuyor.Munih ozelinde daha da zor.cunku,munihe karsi acik oynamiyorlar.Otobusu cekiyorlar, alan birakmiyorlar, baski yapiyorlar gerektiginde.Ben oyle munihin kolay kazandigi, rakibi eze eze yendigi mac hatirlamiyorum.ilk golu erken bulup, rakibin oyun disiplininden koptugu maclar olmustur.

Lakin, dedigim gibi, munihin rakibi eze eze yendigi, bu tip maclar haricinde, ben bir mac hatirlamiyorum.

Munih, yapilmayan transferlerin bedelini oduyor, birde ligde sampiyonluga oynayan rakibin olmamasinin.yoksa, ligin gerek fiziksel seviyesi, gerek tempolu ve baskili olmasi bence bayagi iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Allegriyi yıllarca juvede izledik, işin finalini bir türlü getiremiyor son senesinde teneke bağlayıp gönderdiler. Şuan için bence en mantıklı tercih mourinho olur, bayernin başında görmek istiyorum. Bence yeniden elit bi hoca olduğunu hatırlatmak için son şansı, uzun zamandır işler istediği gibi gitmiyor.

Alıntıları Göster
    Ten Hag wäre der ideale Kandidat als #Kovac -Nachfolger: Kennt den Verein, spricht perfekt Deutsch, lässt attraktiven Fußball spielen, kann Spieler weiterentwickeln (de Ligt, de Jong, Ziyech). Mein Gefühl sagt mir aber, dass der #FCBayern stark auf die Karte Erfahrung setzen wird

Kickerin Munih muhabiri, Ten Hag ideal hoca olur, kulubu biliyor, mukemmel Almanca konusuyor, goze hos gelen futbol oynatiyor, topcu gelistirebiliyor demis.bende boyle dusunuyorum.Ajax simdi birakir mi? Ten Hag hoca, Munih 2nin eski hocasi.Munihe bayagi istekli diyorlardi.

Allegriyle bir takim ne uzar ne kisalir.Takim gelistiremiyor Allegri.Ancelottiden munihin agzi yandi, italyan hoca getirmezler.

Ten Hagi Ajax birakmazsa Mourinho gelir diye dusunuyorum.

Kim gelirse gelsin, munihin ust duzey defansif 6, kanat ve 8-10 numaraya ihtiyaci var, rotasyona da 1-2 kaliteli adama.

Perisic,Muller,Boateng,Martinez bunlar gitmedikce, cok hoca yerler.Coutinho ayakta zor duruyor.

• Munih, Nubel transferini buyuk olcude bitirmis.Bedelsiz munihte.

Sane?
    Defansif 6?
    10? Havertz?
    Yedek stoper?
    Fein? kaldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

kovac hocami begenen bir tek ben miyim

Alıntıları Göster
    tek benmisim

• Kovac istifasini vermiş.Kovactan büyük takim hocasi olmaz, çünkü karizmasi yok. Kovaca kaybettiren Uli Hoenessin adami olmasiydi ayni zamanda.Bayernin hocasi Pep olsa, istediği oyuncular alinmasaydi, bir açıklama yapar,topu Uli Hoenesse atardi.Bayernin son senelerde yaptiği hoca tercihlerinin hepsi birbirinden kötü.jupp Heynckessten sonra Pep tercihi. Sonra, yaşlanan kadroya Ancelotti tercihi.Yaşlanan kadroya yaşli oyuncu takintisi yüzünden getirilecek son hoca Ancelottidir.Sonrasinda yapilmayan world class oyuncu transferleri.Alinan ve oynatilmayan genç yetenekler.Geçen yaz, Bayern için yapilan tüm transfer hatalarinin telafisi olmaliyken, Perisic ve Coutinhoyu kiraladilar. En azindan world class bir kanat ve DM almalilardi.Uli Hoenessin en cimri olmayacaği yaz, cimriliği tuttu yine.Uli Hoenessde bayaği megalomanlikta var.Rumeniggede de var bu. Kötü bir skor sonrasi, hiç açıklama yapiyorlar mi? En kötü yönetici tipi.Para harcamayip,world class transfer yapmayip, genç transfer edip, onlari oynatmayip, bitik oyuncularin hala world class olduğunu düşünen,geçmişte yaşayan bir yönetim tarzlari var. Bu yönetim biçimiyle hiç bir hoca başarili olamaz.Uli Hoeness gidiyor, biliyorum da, bu yönetim biçimi de gidecek mi? Rumeniggenin de Uli Hoenessten eksik kalir yani yok.

Kovac,Hertha Berlin, Wolfsburg, E.Frankfurt gibi takimlar için iyi olur. Leipzig, Dortmund için bile yetersiz. Bayerndeki yarim yamalak kadroyla işi zordu fakat, bir orta saha göbeği oturtamadi.Kanatlari çizgide kullanmaya başlayip, beklerin de koşu yolunu tikayinca, beklerin ve kanatlarin verimini de düşürdü.

• Borussia Dortmund goalkeeper Roman Bürki on next week’s game with Bayern Munich, to kicker: “It’s time to beat Bayern in Munich.”

Son gerçekeleşen olaylar Dortmundluların iştahını kabartmış. Bürki'yi izlemek için iple çekiyorum maçı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

tek benmisim

Alıntıları Göster
    Uli baskanda begeniyor.

• Uli baskan duygusal ve cimri, onu biliyoruz, lakin futbolu iyi biliyor.Rummenigge tam bir is bilmez.Birde yukaridan konusmuyor mu, sinir bozucu.Brandt ve Hazardi kucumsuyordu.Gidip Perisici kiraladi.Hazard ve Brandt, Muller ve Perisicten iyi topcular.Coutinhonun su halinde de iyiler.

Gecen mayista Watzkeyle programa cikti, Daviese alternatif dusunuyoruzdan baska transferden bahsetmedi.Topcular ve taraftar baskisi olmasa Saneyi de istemezlerdi, Coutinhoyu da kiralamazlardi.

Flickin yardimcisi da Gerland olmus.

• Hocaya yıkmak adil değil bütün suçu bayern transferleri çok kötü yapıyor artık, aldığı oyuncular o kadar iyi değil abartılıyor defans felanda kötü pavard felan alıyor adamlar küme düşen takımdan geldi saçma sapan transferler liglerinde ki oyuncuları alıyorlar iyi diye ama bayerne seviye felan atlatamazlar.

Kısaca bayernden avrupada başarı felan gelmez o geçti hucumda en iyi ikili yakalandığı zamandı ve orta sahada lahm felan oynuyordu şimdi pavard ne var ya
  • https://twitter.com/__Kumbi__/status/1191309444052922369?s=19

Bugun havaniz nasil?
    iyi.
    Her seye ragmen?
    Seni ne zaman gorsem gunum her zaman iyi oluyor.

Uli baskan, seviyorsan git konus bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Uli baskanda begeniyor.

Alıntıları Göster
    e kovmuslar ama

• quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Borussia Dortmund goalkeeper Roman Bürki on next week’s game with Bayern Munich, to kicker: “It’s time to beat Bayern in Munich.”

Son gerçekeleşen olaylar Dortmundluların iştahını kabartmış. Bürki'yi izlemek için iple çekiyorum maçı
    Kazanmamız imkansız oldu bu demeç ile beraber

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Hocaya yıkmak adil değil bütün suçu bayern transferleri çok kötü yapıyor artık, aldığı oyuncular o kadar iyi değil abartılıyor defans felanda kötü pavard felan alıyor adamlar küme düşen takımdan geldi saçma sapan transferler liglerinde ki oyuncuları alıyorlar iyi diye ama bayerne seviye felan atlatamazlar.

Kısaca bayernden avrupada başarı felan gelmez o geçti hucumda en iyi ikili yakalandığı zamandı ve orta sahada lahm felan oynuyordu şimdi pavard ne var ya
    Eğer durumu Kovaca yikacak kadar futbola uzaklarsa, durum daha vahim demektir.Uli Hoeness deyince duracaksin.Dediğim gibi, megaloman.Durumu Kovaca da yikabilir.

Kadrosu yarim yamalak. Eksikler, omurgada. Hemen hemen her top takimin world class bir DMsi var. Casemiro, son senelerde iniş dönemine girse de Busquets, Marquinhos, Rodri,Fabinho. Bayern böyle bir DMyi çok ariyor.Takimlar ellerini kollarini sallayarak stoperlerle karşi karşiya kaliyorlar.İlerde Lewandowski ve Gnabrynin eline bakiyorlar.Onlarin dişinda Sane gibi birine ihtiyaçlari var.Bu oyuncu tipleri seviye atlatacakti, fakat Uli Hoeness onlari almadi.Transferi eksi 15le kapadilar.Geçen seneyle bu sene arasindaki tek fark Pavard. Hummelsle world class bir stoper gitti, Lucasla world class bir stoper geldi.Coutinho, Jamesten farksiz. Bayern güçlenmedi ki.

Barça taraftari da suçu Valverdeye atiyor.Kovaca da Hirvat Valverde diyorlardi.Liverpool ve PSG haricinde top takimlarin hemen hemen hepsi kötü.Onlarin kadrolari, diğer takimlara göre daha komple. ŞLyi ikisinden biri kazanacak gibi.Bu iş,sakatliklar ve şansa da bağli.Bu yüzden kesin konuşmak zor.

Pavard, kaliteli oyuncu.iyi bir rotasyon oyuncusu.ilginç olan, Bayern yedeklerindeki tek kaliteli oyuncu Pavard.Davies potansiyelli.Savunma yapmayi yeni ögreniyor.O henüz hazir değil. Perisiç,Müller,Martinez,Boateng... Bunlari toplasan 1 world class oyuncu katkisi veremezler.Bu yüzden, söylediğiniz bana gülünç geldi.Fakat, söylediğinizde haklisiniz.Kadro kalitesini kastediyorum.Sane,Ndidi ve world class bir 8/10a ihtiyaci var Bayernin.Coutinho böyle giderse, Barçaya geri döner.Havertzten henüz world class bir oyuncu olmaz.O işiği bana vermedi.Birde Leverkusen 100 milyon istiyormuş.

Bu Coutinhoya ne olmuş? liverpoolun en iyisiydi.İki üç hareketi üst üste yapamiyor.Şutlari, paslari çok zayif.Final paslari bir türlü atamiyor.

ikinci liglerde, küme düşen takimlarla da kaliteli gençler olabiliyor.Bu kadar ön yargili olmayin derim.Bir oyuncu hangi takimda oynarsa oynasin, kendini belli eder. Topa dokunuşuyla, pozisyon almasiyla bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Kazanmamız imkansız oldu bu demeç ile beraber

Alıntıları Göster
    Bayernde stoper yok. Sol bekte Davies oynuyor.Yeni yeni defans yapmayi ögreniyor.Bayern her maç 2 gol yiyor.2den az gol yerseniz, kazanirsiniz. Bence, savunmaniz sonucu belirleyecek.
  • 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.