Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saneden sonra Sülenin de ACL gitmiş.Geçmiş olsun.

Bayerne karşi, otobüsü çekiyorlar.Coutinhoyu topla buluşturamiyorlar fazla tehlikeli bölgede.Bireysel yetenekle gidiyor Bayern.Oyuncular lige kendilerini vermiyorlar.Böyle bir sorun da var.7 senedir ligi kazaniyorlar, haliyle oyunculari motive etmek zor olur.

Gnabry, sol ayağini iyi geliştirmiş.Solu zayifti.Gnabry, Sanchodan iyi oyuncu.Sancho, küçük maçlarda daha istikrarli olmasina ragmen, Gnabry, büyük maçlarda çok daha iyi.Sol ayağini da geliştirmesiyle mevkisinde top 3 oyuncudan biri olabilir.Böylece, önlem alinmasi daha zor olacak.Fakat, daha istikrarli olmasi şart.Perezin sağ kanat için Mbappe ve Salahla birlikte listesinde o da var.

Leipzigi övdükten sonra adamlara nazar değdirdim.Bir daha 3 puan alamadilar.
    Dortmund,Möchengladbachi yenerse,

1-M'gladbach 16
    2-Wolfsburg 16
    3-Bayern 15
    4-Dortmund 15
    5-Leipzig 15
    6-Schalke 14(1 maçı eksik) oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Saneden sonra Sülenin de ACL gitmiş.Geçmiş olsun.

Bayerne karşi, otobüsü çekiyorlar.Coutinhoyu topla buluşturamiyorlar fazla tehlikeli bölgede.Bireysel yetenekle gidiyor Bayern.Oyuncular lige kendilerini vermiyorlar.Böyle bir sorun da var.7 senedir ligi kazaniyorlar, haliyle oyunculari motive etmek zor olur.

Gnabry, sol ayağini iyi geliştirmiş.Solu zayifti.Gnabry, Sanchodan iyi oyuncu.Sancho, küçük maçlarda daha istikrarli olmasina ragmen, Gnabry, büyük maçlarda çok daha iyi.Sol ayağini da geliştirmesiyle mevkisinde top 3 oyuncudan biri olabilir.Böylece, önlem alinmasi daha zor olacak.Fakat, daha istikrarli olmasi şart.Perezin sağ kanat için Mbappe ve Salahla birlikte listesinde o da var.

Leipzigi övdükten sonra adamlara nazar değdirdim.Bir daha 3 puan alamadilar.
    Dortmund,Möchengladbachi yenerse,

1-M'gladbach 16
    2-Wolfsburg 16
    3-Bayern 15
    4-Dortmund 15
    5-Leipzig 15
    6-Schalke 14(1 maçı eksik) oluyor.
    Gnabry'yi bende daha iyi buluyorum. Söylediğiniz gibi sol ayağınıda geliştirmiş. Bayern bence 7 yıl şampiyonluğun rahatlığıyla pek umursamıyor ligi. Ligin 2. yarısı yine tempoyu arttırırlar.

Bana kalırsa Bayern'i ŞL'ye göre yorumlamak gerekir. Ligi illa ki şöyle böyle alıcaklarını biliyorlar. Haksızda değiller Leipzig kaç maçtır kazanamıyor. Adamları bir yendik dağıldılar yav

• Dun munih iyi top oynadi bence.Yalnizca fazla sanssizlardi.ilk golu ilk dakikada ikinci golu son dakikada yediler.5-6 tane cok net pozisyon kacirdilar.Rakiplerin munihe karsi plani belli.derin blok halinde savunup ortasahayla ileri 4lunun pas baglantisini kesmek.Coutinho kuvvetsiz, savunmada kayboluyor.Coman da formsuz olunca, munihte isler zora giriyor.bence Hernandezin stopere gecmesi savunmayi toparlar.Sule sezonu kaparsa bence devre arasi stoper transferi olmali.Nicedeki Sarr gibi.2 stoperle sezon bitmez, ustelik Pavard sag bek yedegi ayni zamanda.

Gnabry golu solla atti, asisti solla yapti.bir tanede direkten dondu, onu da solla vurdu heralde.onu tam hatirlamiyorum.Bayagi iyiydi sol ayagi.demek ki, uzun suredir calisiyor.Yalnizca imajina sacina vs dikkat etmiyor, kendini de gelistirmeye calisiyor.Comanda hala soldan sag ayagiyla orta yapsin, top sola gelince diger ayagina almaya calissin.

Bu arada Almanca konusunda bana ozel mesaj atan arkadaslara tesekkur ederim.Tavsiyelerinin cok yardimi oldu.Dil ogrenmenin meraklilari var, sirayla dilleri ogreniyorlar.kendilerini motive etmek icin dillerdeki seviyelerini yaziyorlar.Bende aynisini yaptim.Almancadan sonra da italyancaya gececegim.Su anda B2deyim.B2 daha cok kelime bilgisi.Funktionsverbgefuge yok mu, beni bitirdi.500 sayfa kelime beni bekliyor.kendime guveniyorum, bu Almanca yolculugunu dil sinavlarindan iyi puanlarla bitirecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lewa daha ne kadar atacak acaba!!

• Rummeniggeden Hasan reise kadar takim performansini elestirmis.Hasan, ne ortasahayi kontrol edebiliyoruz ne topu hizli dolastiriyoruz demis.Bende bu tespite katiliyorum.Munih, Comanin formsuz halini dahi cok aramis bugun.Coutinhonun artik kendine ceki duzen vermesi de lazim.Sutlari ve paslari cok ciliz.Cok net pozisyonlari kaciriyor.

Hernandezde birkac hafta yok sanirim.Onun sorunu da kendine fazla guven.Bu da hataya neden oluyor.kafayla uzaklastiracagi topu ayakla uzaklastirmaya calisiyor.

• Hamann, Coutinhonun munihte yabanci gibi oldugunu, yeteneginin yalnizca yuzde 50sini gosterdigini soylemis.Guzel bir tespit.Muller gibi sagdan orta kesmeyle, savunma arkasina sarkmayla ve karambol kovalamayla is yapan vasat bir topcudan daha az katki yapiyor.Barcada Messiden dolayi oyun lideri olamadi, lakin Munihin oyun lideri olmak zorunda.Kovac hoca, Coutinhoyu seviyor.Fizik olarak hazir olmasi icin, kuvvetlenmesi icin her mac oynatiyor.Mullerin buyuk maclarda is yapmayacaginin o da farkinda.lakin, Coutinhonun da daha fazla cabalamasi lazim.

• Stoper icin Nunez iddialari var.Flick hoca, Lukas Mainin oynamasini isteyip onu hazirliyormus.Eksiklerini kapatiyorlarmis.

Yarin Hamburg-Stuttgart maci var.Guzel mac olacak.

• 19-20 sezonu şampiyonu Bayern Münih'i kutluyorum. Rakipsizler.
  • Wagner hoca, Schalkede iyi is cikarmis.Mascarell ve Suatla ortasaha gobegini kuvvetlendirip Harit ve Matondoyla oyunlarina dinamizm katmis.Eksik yerlere 2-3 nokta atisi transferle Schalke bambaska bir takim olabilir.Schalke gibi takimin forveti Burgstaller olmamali.Mainzin Freiburgun dahi daha iyi forvetleri var.

Konate sakatlandiktan sonra bizim defans coktu, Upamecano sakatliktan sonra hala toparlanamadi.Takim, 3 kulvari kaldiramiyor.Nagelsman hoca rotasyon yapiyor.Dinlenmesi gereken Werner ve Sabitzer 11 basliyor.Hocanin alternatif plan uretememesi bizi zorluyor.

Munihte stoper sorunu var, Coutinho istenen duzeyin cok uzaginda.Kanatlarda Coman ve Gnabrye bagimlilik suruyor.Bu yuzden Munihin isi zor.6 numara sorunundan bahsetmedim bile.

Hamburg-Stuttgart maci bekledigimden iyiydi.Walter hocanin oynattigi futbolu begenirim.Ligin Munihi, Barcasisiyiz diyordu.Hamburgtan 6 gol yediler.Mac, 10-4,10-5 bitebilirdi.Hecking hoca, tam bir kurt hoca.
    Walterin sistemini cozup, ona gore oyun oynatti.Skorun boyle olmasinda insuanin aksamasi da onemli rol oynadi bence.Fein de 1 gol atti.Mac sonu roportajlarda kullanimini karistirdigim sich freuen uber ve blicken aufun dogru kullanimlarini Fein sayesinde ogrendim.Bir daha unutmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Wagner hoca, Schalkede iyi is cikarmis.Mascarell ve Suatla ortasaha gobegini kuvvetlendirip Harit ve Matondoyla oyunlarina dinamizm katmis.Eksik yerlere 2-3 nokta atisi transferle Schalke bambaska bir takim olabilir.Schalke gibi takimin forveti Burgstaller olmamali.Mainzin Freiburgun dahi daha iyi forvetleri var.

Konate sakatlandiktan sonra bizim defans coktu, Upamecano sakatliktan sonra hala toparlanamadi.Takim, 3 kulvari kaldiramiyor.Nagelsman hoca rotasyon yapiyor.Dinlenmesi gereken Werner ve Sabitzer 11 basliyor.Hocanin alternatif plan uretememesi bizi zorluyor.

Munihte stoper sorunu var, Coutinho istenen duzeyin cok uzaginda.Kanatlarda Coman ve Gnabrye bagimlilik suruyor.Bu yuzden Munihin isi zor.6 numara sorunundan bahsetmedim bile.

Hamburg-Stuttgart maci bekledigimden iyiydi.Walter hocanin oynattigi futbolu begenirim.Ligin Munihi, Barcasisiyiz diyordu.Hamburgtan 6 gol yediler.Mac, 10-4,10-5 bitebilirdi.Hecking hoca, tam bir kurt hoca.
    Walterin sistemini cozup, ona gore oyun oynatti.Skorun boyle olmasinda insuanin aksamasi da onemli rol oynadi bence.Fein de 1 gol atti.Mac sonu roportajlarda kullanimini karistirdigim sich freuen uber ve blicken aufun dogru kullanimlarini Fein sayesinde ogrendim.Bir daha unutmam.
    Maalesef öyle hocam. Sadece bu sene değil son 6 seneye kadar Huntelaar dışında adam akıllı forvet gelmedi bu takıma. Choupo-Moting ,Szalai,KPB,Pukki,Uth,Embolo hiçbiri bekleneni veremedi. Pukki sonra Norwich'te parladı iyiyce. Embolo bu yaz gitti BMG'a. Onu rekor kırarak almıştık. Maalesef onunda bitiriciliği leşti. Burgstaller'in yanına Uth var o da kötü. Çok çektik bu forvetlerden

• Alphonso Davies in his first start for Bayern:

105 touches
    69 accurate passes
    91% pass accuracy
    1 key pass
    8 ground duels won
    4 aerial duels won
    3 interceptions
    1 tackle
    1/2 long pass
    4/5 dribbles completed

• quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Maalesef öyle hocam. Sadece bu sene değil son 6 seneye kadar Huntelaar dışında adam akıllı forvet gelmedi bu takıma. Choupo-Moting ,Szalai,KPB,Pukki,Uth,Embolo hiçbiri bekleneni veremedi. Pukki sonra Norwich'te parladı iyiyce. Embolo bu yaz gitti BMG'a. Onu rekor kırarak almıştık. Maalesef onunda bitiriciliği leşti. Burgstaller'in yanına Uth var o da kötü. Çok çektik bu forvetlerden

Alıntıları Göster
    Aynen oyle.Yalnizca forvet sorunu olsa yine iyi,Schalke, mali yonden Roma,Napoli kadar guclu.lakin, senelerdir onlarin kurdugu ve Schalkenin kurdugu kadrolar arasinda bariz kalite farki var.Schalkeyi yonetenler, Schalke, Nurnberg, Stuttgartmis gibi yonetiyor.Yalnizca altyapiyla ayakta kalmaya calisiyorlardi.Bundesliga gibi Fransayla en buyuk topcu pazarinin avantajini cok az kullaniyorlar.Harit, Ozan, Matondo gibi yatirim transferlerini cok az yapiyorlar.bu yuzden kadro kaliteleri Schalke gibi takimin seviyesinde hic olmuyor.

Mesela, Mochengladbach, Eberlle bir yapi kurmus.Kadro kalitesi bir standartin altina hic dusmuyor.

Gecen sene, Slye gittiler, 2018 yazinda, 70 milyon avroyu takima harcamayip altyapiya tesise harcadilar.bunun faturasi 100 milyon kayip oldu.insallah, gecmis hatalardan ders cikarmislardir da, Wagner hoca ve Rescheyi mali olarak iyi desteklerler.cunku, Wagner hoca da Reschkede Schalke icin buyuk sans.Ligde top 4-5e oynayip SLye de gidince, transferde de daha cazip bir secenek olacaklardir.Gelecek yaz, takimlarina seviye atlatacak 2 mi olur, 3 mu olur, topcular almalari lazim.Onlarin yerinde olsam simdiden Haalandi almaya calisirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Aynen oyle.Yalnizca forvet sorunu olsa yine iyi,Schalke, mali yonden Roma,Napoli kadar guclu.lakin, senelerdir onlarin kurdugu ve Schalkenin kurdugu kadrolar arasinda bariz kalite farki var.Schalkeyi yonetenler, Schalke, Nurnberg, Stuttgartmis gibi yonetiyor.Yalnizca altyapiyla ayakta kalmaya calisiyorlardi.Bundesliga gibi Fransayla en buyuk topcu pazarinin avantajini cok az kullaniyorlar.Harit, Ozan, Matondo gibi yatirim transferlerini cok az yapiyorlar.bu yuzden kadro kaliteleri Schalke gibi takimin seviyesinde hic olmuyor.

Mesela, Mochengladbach, Eberlle bir yapi kurmus.Kadro kalitesi bir standartin altina hic dusmuyor.

Gecen sene, Slye gittiler, 2018 yazinda, 70 milyon avroyu takima harcamayip altyapiya tesise harcadilar.bunun faturasi 100 milyon kayip oldu.insallah, gecmis hatalardan ders cikarmislardir da, Wagner hoca ve Rescheyi mali olarak iyi desteklerler.cunku, Wagner hoca da Reschkede Schalke icin buyuk sans.Ligde top 4-5e oynayip SLye de gidince, transferde de daha cazip bir secenek olacaklardir.Gelecek yaz, takimlarina seviye atlatacak 2 mi olur, 3 mu olur, topcular almalari lazim.Onlarin yerinde olsam simdiden Haalandi almaya calisirdim.

Alıntıları Göster
    Başkan Tönnies'in sezon sonu süresi doluyor. 2001'den beri görevde şampiyonluğa oynadığımız zamanlarda oldu son hafta verdiğimizde oldu. Değişiklik güzeldir son senelerde bocaladı baya. Zaten bu sezon başı ırkçı açıklaması vardı tüm Schalke taraftarları Tönnies'in gitmesini istiyor.Sezon sonu yüksek ihtimalle gider. Umarım düzgün birisi gelirde şu gelir kaynağını adam akıllı kullanır. Wagner hoca bu sezon yaptıklarıyla şimdiden ne isterse istesin haketti. Yazın sağlam transferler yapılıp iki-üç yıl içinde eski Schalke dönemlerine kavuşacağımızı umuyorum.

• Leon Dajaku reist auch mit den Profis nach Bochum.

Dajaku da prolarla Bochuma seyahat ediyormus.

Kovac zum Personal: Javi Martinez ist noch nicht fit. Er wird eher für das Wochenende wieder eine Option. Sonst sind außer den Langzeitverletzten alle fit. Auch Lukas Mai wird mitfahren.

Kovac, Martinezin henuz fit olmadigini soylemis.lakin, hafta sonu icin opsiyonmus.onun disinda, uzun donemli sakatliklar haric herkes fitmis.Mai de takimla Bochuma gidiyormus.

Bayern Interesse an ten Hag? Marc Overmars: Ich bin damit zufrieden. Es bedeutet er macht es gut. Du musst immer realistisch bleiben. Wenn solche Klubs für dich kommen, wie oft bekommst du die Chance? Du musst immer Nachfolger haben, für mich, die Spieler aber auch für Erik [Fox]

Munihin Ten Haga ilgisi? Bunun icin mutluyum.bu isini iyi yaptigini gosteriyor.Her zaman gercekci olmak zorundasiniz.Boyle kulupler sizi istediginde, bu sans ne kadar siklikla gelebilir? Benim icin, topcular icin, Erik icin de her zaman halefleriniz olmali.

• Athletic Bilbao could renew their interest in Javi Martínez in January. Bayern know about Athletic's interest and are considering a swap deal with defender Unai Núñez who is one of the names on Bayern's list following Niklas Süle's injury [Marca]

Bayern have started to take serious steps in the last few days towards signing Athletic defender Unai Núñez (22) in January. Everton and Arsenal are also interested in the player who has a €30m release clause [AS]

Martinez-Nunez takasi olabilir, lakin, bence munihin Sarri almasi lazim.

• FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig

Fein reis, Spiegele haber olmus.Hamburgun yillardir aradigi topcu diye haber yapmislar.Bu hafta Kickere de roportaj vermis.Medyasinin ilgisini cekmeye basladi.

• Sky had reported on Monday that #FCBayern should be keen on Gladbach midfielder Denis Zakaria. In this regard, Gladbach sports director Eberl now said: "First of all, we have everything in hand, because there is no clause. I can definitely rule out a winter transfer."

Eberl reis, Zakarianin sozlesmesinde fesih bedeli yok, her sey bizim elimizde, kisin transfer olmayacak demis.

Zakaria, kesiciligini gelistirdi bu sene, lakin bence top kullanma becerisi hala yetersiz, ozellikle uzun paslari.
    Ben olsam, Ndidiyi tercih ederdim.Buyuk ihtimalle, Munihin hocasi Ten Hag olacak.Van De Beeki de getirebilir Munihe.De jong ve Schonenin ayrilmasindan sonra Ajaxta pasor 6 oynuyor, bayagi da iyi.Adrian Feinden sonra Rocayi almazlar.Rocayi Roca yapan uzun top kullanma becerisi ve ara paslari.Feinin o konuda eksigi yok.Rocayi almanin mantigi da kalmadi.

• Almanlarda son senelerde world class yetenek çıkmıyor.Altyapida, ingiltere, Fransa ve ispanyanin epey gerisinde kaldilar.Tek Havertz var.O da yerinde sayiyor.İspanya, Rodri ve Ruiz gibi oyuncular çıkardi.Fransa ve İngiltere, Mbappe,Sancho vs. 2000de yaptiklari futbol devrimi gibi yeni bir devrime ihtiyaclari var.
  • Bierhoff, altyapi reformundan bahsediyordu.bence, Almanyada temel olsun antreman teknikleri.Hafif antremanlar sebebiyle topcularin gelisimi uzun suruyor.olayi munih ozelinde ele alalim.bir genc yetenek, 19da u19da oynuyor.1-2 sene munih 2de kalsa, 1-2 sene bundesliga 2 ve bundesligada kiralik gitse 23-24 yasina geliyor.ingiliz ve fransiz topcularin fizik avantaji var ve daha iyi antreman yapiyorlar.

ispanya konusunda katilmiyorum.Almanyaya gore tek farklari, altyapidaki genclere daha fazla sans veriyorlar.ispanyadaki takimlar dernek statusunde, gelirleri tum branslardan olusuyor.2 takim fazla olmasina ragmen ve bu faktore ragmen Bundesligain 1 milyar fazla geliri var.yani, kucuk ve orta sira ispanyol takimlari mecburen altyapiya yoneliyorlar.Alman takimlari daha cok scoutinge odaklanip altyapilarini biraz ihmal ediyorlar.Daha kolaylarina geliyor.

Bence, topcu gelisimini hizlandirip Bundesliga 2 tamamen topcu gelistirmeye odaklanirsa onlar icin daha iyi olur.Nubel, Adrian Fein, Neuhaus,Waldscmidt.
    Starki da begeniyorum, lakin sakatliklardan sonra toparlanamadi.Almanyada da mesela Freiburg var.Tamamen Alman genc topcu yetistirmeye odaklanan.tabii, onlar istisna.ispanyada boyle cok takim var.ben Nubel ve Feinin ust duzey olacaklarini dusunuyorum.Neuhaus, en azindan iyi bir yedek olur.Waldscmidt, artik milli takimda 11 oynuyor, bocaliyor henuz.bu durumu asarsa, o da olabilir.Stark,Mai,Koch... en buyuk sorunlari stoper sorunu olacak gibi.Genc stoperlerden biri seviye atlamazsa.Kotu de oynasa genclere sans vermeliler.Konate, 2 sene ince beni her mac kanser ediyordu.Beni kanser ede ede ust duzey stoper oldu.Upamecano da, ilk baslarda cok aksiyordu.potansiyelli, kaliteli olduktan sonra, 6-7 mac aksar, sana 3-4 mac kaybettirir, sonunda bir stoper kazanirsin.

Bence, Bundesliga 2 Alman takimlari icin sans.tempolu, basklili top oynaniyor.yuksek tansiyonlu maclara alisiyor gencler.lakin Bundesliga 2yi iyi kullandiklarini soyleyemem.

• Uli Hoeneß will hold his final board meeting as president and head of the board on 11 November. The most important decision Hoeneß could make before he steps down on 15 November is to promote Hasan Salihamidzic to the board and announce it 4 days later at the AGM [Sportbild]

Gitmeden Hasani yonetime alacakmis.bence etik olmayan bir hamle olur.Senin donemin bitiyor, Hasanla calisacak olan Hainer ve Kahn.

• 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.