Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1928. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19261927192819291930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ajax'ı bırakıp neden geliyor bunlar onu da anlamadım.

Mal falan olabilirler veya süzme salak. Para için oynayan adamdan hayır gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 8 Mayıs 2019; 23:8:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün sinirden mouse, şarj aleti koymadım fırlattım sağa sola. Eşim bile şok geçirdi, beni hiç öyle sinirli görmemişti. Arkadaş, hezimeti bile kabul edebilirim ama 4. goldeki amatörlük-aptallık nedir ya? Birisi de yorum yazmış, sinirimden güldüm valla. "Ne Messi, ne Pele, ne Maradona. Goat Arnold" diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah dediğimiz yaşamıyor
  • Van de beek ve de jong çok düştü oyundan ancak yerine adam almıyor

• 3'lediler bu tottenham cok acaip takim
  • Gruptan çıkması Barcelona'nın elinde olan takım şimdi finalde olaya bak...

• Ula tothim bile finale kaldi iste hoca farki. Ajax skor avantaji olunca oynuyamiyormus bunu gordum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Ajax'ı bırakıp neden geliyor bunlar onu da anlamadım.

Mal falan olabilirler veya süzme salak. Para için oynayan adamdan hayır gelmez.
    Ajax takımı Avrupanın büyük kulüplerinden dir ve bir çok kupaları var fakat Ajax kulübünün kurulduğundan bu yana esas amacı Hollanda ve Dünya futbolu yıldız futbolcular kazandırmak ve bu oyuncuları başka kulüplere satmaktır.

Portekiz takımı Porto gibi düşünün. Bir zamanlar Porto yerine Ajax yapıyordu dünya futboluna önemli yıldızları kazandırma işini. Porto takımından tek farkı onlar Hollandalı oyuncu yetiştirip satıyorlar ve bunu yaparken de aynı zamanda Avrupa da başarılı da olmaya çalışıyorlardı.

Dünya futbolunda isim yapmış Hollandalı oyuncuların %90 Ajax dan yetişmedir.

Kısaca oyuncular Ajax'ı bırakmıyor aksine Ajax onları bırakıyor.

• barçanın dağıttığı tothem finale kaldı çok yazık oldu
  • çok ilgilenmem futbolla merak ettim puan nasıl hesaplanıyor, sanırım ilk maçı 1-0 Ajax almış. kısaca biri özetleyebilir mi?
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Ajax deplasmanda 0-1 kazandi, tottenham da deplasmanda 2-3 kazandi. Toplamda 3-3 ama Tottenham deplasmanda daha fazla gol attigi icin turu o geçti (deplasman golü kurali)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 9 Mayıs 2019; 0:16:15 >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Puan değil eleme usulü. İlk maçı ajax deplasmanda 1 0 yendi ikinci maçı tottenham deplasmanda 3 2 yendi. Toplam skor 3 3 oldu. Bu durumda deplasmanda daha çok gol atan takım eliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raz Muay -- 9 Mayıs 2019; 0:17:46 >
  • Ajax'ın hocayı getirmeyin bak sonumuz daha beter olur. İnsan içine çıkamayız sonra utançtan.

Çare MOU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 9 Mayıs 2019; 0:20:18 >
  • Ernesto Valverde'yi beğenmiyor adamlar lükse bak demek ki Allegri bunlarda olsa kafayı yiyecekler
  • ajaxın hocası bu şekilde olunca yatmıştır o ihtimal, ajax skora yatıyordu kaleci gelmişken hemen başlatsa kale boş vakit geçiriyo ibiş..bu takım içerde oynuyamıyormuş bu net deplasman takımıymış kaliteleri az ama çok koşuyorlar işte barçada olmuyan birşey :D tek birşeyler yapan ziyechti şu maç tadic felan rezildi, tothemda çok adam iyi oynadı 2.yarı ajax da izledi top yapan takımlara sinir oluyorum yaptırdı mı rakip 45 dk tek kale oynandı nerdeyse böyle olunca kesin eleniyorsun pep hocam bu yüzden topu vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 9 Mayıs 2019; 0:26:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

çok ilgilenmem futbolla merak ettim puan nasıl hesaplanıyor, sanırım ilk maçı 1-0 Ajax almış. kısaca biri özetleyebilir mi?
    Deplasmanda atılan gol kuralı var. Deplasmanda daha fazla gol atan turu geçiyor. Deplasmanda atılan 1 gol 2 gol sayılıyor. Maçın skoru 2-3 tabi ki ama iki maç sonunda atılan goller eşit olduğunda hali olarak deplasman golü 2 gol olarak kabul edilir.

Ama yakın zamanda bu kural kaldırılabilir. UEFA ve FIFA'nın en son böyle bir düşüncesi vardı.

Bu kural tüm kupalarda var. Lig maçlarında bile ama bir istisna var. Bazı ülkeler kendi ülke kupalarında aynı şehrin takımları arasında oynanan eleme maçlarında bu kuralı uygulamıyor.

Mesela Türkiye de Türkiye kupası maçlarının 2 aşamalı yapıldığı dönemlerde bu kural uygulanıyor ama aynı şehrin takımları arasında uygulanmıyordu. Mesela FB-GS kupada eşleştikleri zaman deplasman golü kuralı uygulanmamıştı.

• Poşettino kupayı alıp gelse çok güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Poşettino kupayı alıp gelse çok güzel olur
    Barca'dan nefret ediyor gelmez o Espanyollu
  • Ulan gruplarda dağıttığımız zar zor gruptan çıkan tottenham finalde

• Arjantinli hocam buda messiyi devreye sokup getirmek lazım hem bir röportajda messi ile çalışmak isterim demişti yanılmıyorsam bu arada de light ı da ajaxdan koparıp almak lazım lenglet ile olmaz

• 
Sayfa: önceki 19261927192819291930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.