Şimdi Ara

FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
12
Favori
31.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: temizyurek

Logoları yanlış hatırlamıyosam sahibinden.com dan almıştım.
    öndeki mugen logosu ve arkadaki Sİ logosu.

her ne kadar ''Sİ'' logosunu takınca araç 2.4 lt motor olmasa da görünüm hoşuma gitti

buyrun resimleri. bu arada mugen logonun esas yeri orası değildi.
    neresi olduğunu üstada soralım

bu arada body kitin ise 2 çeşidi var.
    ikiside mugen değil. modulo kit.
    hondanın önerdiği bu.
    bunların ikisinin demalzemesi aynı. birisinde biraz önce söylediğim gibi conta var. fiyatı 750 tl daha pahalı.

şehir paketini keinlikle boyatın. boya masrafından kaçak için yapıyorlar. hiç bir zararı, yıpranması olmadı. ki benim aracım beyaz.
    buz mavisi civicte var, o da çok güzel.

logolar;
     FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar

resimler için çok teşekkürler mugen logosu çok hoş ve sanırım yeri doğru.

nette bulduğum orijinal hali

http://www.google.com.tr/imgres?start=119&sa=X&biw=1440&bih=761&tbm=isch&tbnid=ovFTcYRwJehRGM:&imgrefurl=http://www.dpccars.com/gallery/index.php/Mugen-Honda-Civic-Sedan&docid=0wE7mDsr9awnHM&imgurl=http://www.dpccars.com/gallery/var/albums/Mugen-Honda-Civic-Sedan/06-26-2013-01-Mugen-Honda-Civic-Sedan.jpg%253Fm%253D1372284572&w=625&h=469&ei=9cqcUpKwIcfMywPW_oCgDQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:20,s:100,i:64&iact=rc&page=6&tbnh=180&tbnw=240&ndsp=24&tx=129&ty=64

• quote:

Merhaba arkadaşlar;

28.12.2012 tarihinde aldığım aracımla ilgili forumda daha önce bir çok paylaşımda bulunmuştum.
    O zamandan beri çektiğim fotoğrafları, paylaşımları bir konuda toplamak istedim.
    Bol miktarda belki yazıdan çok foto olacaktır.

...

Bu ne guzel bir sayfadir, bu ne guzel bir paylasimdir boyle. Ellerine saglik Temizyurek arkadasim.
    Ben de buraya bir suru gorseller ekleyecegim.
  • Hocam hayırlı olsun burayı da ekledım sık kullanılanlara��
  • aynen arkadaşlar. temizyurek kardeş çok güzel sayfa yapmış. lütfen civic sahipleride görsellerden mahrum bırakmasınlar bizi. temizyurek kardeş ekstra yaptırdıgın herşeyin resmini koyabilirmisin buraya? bende alıcam inşallah civic. hergün forumlardayım. bu ekstra takılacak aksesuar ve paketleri çokfazla bilmiyorum. yukarıya güzelce sıralamıssın neler taktırdıgını ama hepsinin görseli yok sanırım. merakla bekliyorum hocam
  • Hayırlı olsun güzel paylaşım sayfası olmuş...

Demekki uğrayacağımız bir sayfamız daha oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: antikcocuk

aynen arkadaşlar. temizyurek kardeş çok güzel sayfa yapmış. lütfen civic sahipleride görsellerden mahrum bırakmasınlar bizi. temizyurek kardeş ekstra yaptırdıgın herşeyin resmini koyabilirmisin buraya? bende alıcam inşallah civic. hergün forumlardayım. bu ekstra takılacak aksesuar ve paketleri çokfazla bilmiyorum. yukarıya güzelce sıralamıssın neler taktırdıgını ama hepsinin görseli yok sanırım. merakla bekliyorum hocam

hepsinin görseli var , fırsat buldukça paylaşacağım.
  • şehir paketi ve body kit

şehir paketi ilk çıktığında hepsi boyalı idi. ancak sonraları honda servisinin uyanıklığı nedeniyle boyasız satılmaya başlandı. o da çok kötü duruyor bence. bizim eski araba renault 19 gibi oluyor!

body kit takılınca resimde işaretlediğim siyah vidalar gözüme gözüme batıyordu. rütuş boyasıyla hallettim. boya tutmaz falan dediler ama aylardır bir sorun yok. komple dökülse ne olacak 5 dk da bir daha boya. tazyikli su ile boya çıkabiliyor.

arabayı ilk aldım.çankırıya gittim. gece 3 gibi vardım eve. o kadar yolda birşey olmadı. arabayı evin önüne parkederken gittim kapıcının murat 131 e arka tamponu sürttüm. nasıl canım sıkılmıştı. şimdi olsa umrumda olmaz o kadar. rütuş boyasıyla daha da rezil hale getirdikten sonra (!) boyatsam mı diye düşünüyordum. bir süre sonra şehir paketine karar verdim. tamponu boyatırım şehir paketi taktırırım diyodum ki, arkadaki parça tam üzerine denk geldi.

FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar

• quote:

şehir paketi ve body kit

şehir paketi ilk çıktığında hepsi boyalı idi. ancak sonraları honda servisinin uyanıklığı nedeniyle boyasız satılmaya başlandı. o da çok kötü duruyor bence. bizim eski araba renault 19 gibi oluyor!

body kit takılınca resimde işaretlediğim siyah vidalar gözüme gözüme batıyordu. rütuş boyasıyla hallettim. boya tutmaz falan dediler ama aylardır bir sorun yok. komple dökülse ne olacak 5 dk da bir daha boya. tazyikli su ile boya çıkabiliyor.

arabayı ilk aldım.çankırıya gittim. gece 3 gibi vardım eve. o kadar yolda birşey olmadı. arabayı evin önüne parkederken gittim kapıcının murat 131 e arka tamponu sürttüm. nasıl canım sıkılmıştı. şimdi olsa umrumda olmaz o kadar. rütuş boyasıyla daha da rezil hale getirdikten sonra (!) boyatsam mı diye düşünüyordum. bir süre sonra şehir paketine karar verdim. tamponu boyatırım şehir paketi taktırırım diyodum ki, arkadaki parça tam üzerine denk geldi.

Evet siyah vidalar göze batıyor ancak beyaz boya ile kapatınca sıkıntı kalkmış.. Body kit sadece görüntü ama mutlaka olmalı bir civic de bence :) Şehir paketi ise daha gerekli bence can sıkıcı ufak sürtmelere karşı koruması çok gerekli bi hale getiriyor ayrıca bence şehir paketi hoş bi görüntüde veriyor.

Arka farlardaki folyo fena durmuyor ancak kişisel yorumum çok koyu olmamalı. Çok koyu olunca gazetelerde insanların gözlerine siyah bant çekerler ya sanki biraz öyle duruyo.. Bence folyo az koyu yada çamurluklara doğru giden ana farın kırmızısında olmalı çünkü bagaj kapağına uzanan kısımın beyaz (saydam) olması bence civic lerin arkasının beğenilmemesinin sebeplerinden. Tabi ki bunlar herkese göre değişir zevk meselesi..

Paylaşımlar süper devamını bekleriz kısmetse bende Perşembe teslim alıyorum aracı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shinnok -- 3 Aralık 2013; 5:22:50 >

• Haydar hocam,
    bu sayfada magazin yada geyik muhabbeti yapabiliyor muyuz? Ona göre davranalım sonra fırça yemeyelim
  • Arka taraftaki beğenilmeyen şeffaf kısım için beyaz folyo ama lambayı gösterebilecek bir uygulama var mıdır acaba?
  • gökdemirmehmet kullanıcısına yanıt
    simdi tek sis farı kırılmıs ise digeri neden 1 tane degisemiyormus onu anlamadım diger markalarda da böyle miymis ilk kez duyuyorum. Bunu söyleyen kim Honda yetkili bayisi mi ?
  • hocam bu şehir paketini neyle sabitliyorlar, yapıştırıyorlar??
  • Sayfan hayırlı olsun.

İyi paylaşımlar.
  • Kontak kapalı, trafik kamerası, kapalı olan Black&Decker invertör, iOmega 11,000 mAh pil ünitesi ve USB 1 Amper
    ve 2.1 Amper çıkışları; yeşil LEDler ile pil ünitesinin şarj durumu:

Yine kontak kapalı; trafik kamerasının USB kablosu iOmega pil ünitesine bağlanıyor; trafik kamerası kontak kapalıyken
    kayıt yapıyor; LCD ekranı da 3 dakika sonra otomatik kapanacak (ekran koruyucu) fakat video kaydı devam edecek:

@temizyurek

• Kontağı aç; trafik kamera kayıt yapsın. Kontağı kapa; kayıt dursun.
    Çiça çiça çiiiçaa.

• quote:

Orijinalden alıntı: gökdemirmehmet

hiç sorma hocam bende şok oldum.dedilerki bir tane degismiyor 2 si birden degisiyor varmıdır aslı acaba.??

walla bende öyle biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: frekans06

Haydar hocam,
    bu sayfada magazin yada geyik muhabbeti yapabiliyor muyuz? Ona göre davranalım sonra fırça yemeyelim

hakaret olmadığı sürece ne istiyorsan yaz hocam. tamamen free takılın. ama bu sayfa benim paylaşımların toplandığı sayfa olacak.
    ana konumuz diğer sayfamız tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chacal19

hocam bu şehir paketini neyle sabitliyorlar, yapıştırıyorlar??

Hepsinin iç tarafında 3m bant var. Onunla yapıştırıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sami hocam ; harici pil ünitesi gayet güzel. Önümüzdeki aylarda dx.com dan sipariş veririm. 20000 Mah olanlarda var. Ne kadar süre çalıştırıyor kamerayı dener misiniz ??

Bu arada kablolar geldi.
    Navitech cihaza uygun jak girişi lazım şimdi de boş olduğum zaman elektrikçiden bakacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • logolarım geldi.
    teşekkür ederim çok.

gümüştür kendileri..

ve kablolar..
     FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar FB7 Civic - 1 yıllık kullanım ve modifikasyonlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.