Şimdi Ara

FB Twisted , Marble Maze Ve diğer sensor oyunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar bu 2 oyunu ve baska senson oyunları bulamadım N79 ıcın marble maze 1 tane bulmusdum oda 2 bolumluk sıfre ıstıo ama twısted bulduklarımı acmadı hıc yardımcı olurmusunuz

• Marble maze için kafandan şifre salla çalışıyor.

Ek olarak N-GAGE oyunlarında Bounce var onu kur oda hareket sensörü ile çalışıyor muhtemelen telefondaki eskidir silip tekrar indir ozaman sensör desteği geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali277

Marble maze için kafandan şifre salla çalışıyor.

Ek olarak N-GAGE oyunlarında Bounce var onu kur oda hareket sensörü ile çalışıyor muhtemelen telefondaki eskidir silip tekrar indir ozaman sensör desteği geliyor

Marble maze için kafadan şifre salla demişsin ama ne kadar sallarsan salla tutturamazsın.
    Şifre 10 yada 11 tane 2.Şifreyi 2 level bittikten sonra çıkan ekrana yaz.

N-gage Bounce oyunuda trial version.Bende var ama açamıyorum sürersi doldu şifre isitiyor.Telefona daha önce yüklediysen bile silip yeniden kursanda faydası yok yine açamazsın.Hard formattan sonra açılabilir belki öyle denedim ama olabilir

• N-Gage oyunlarını oynayanabilmek için yöntemler mevcut, araştırsanız biraz bulabilirsiniz burada anlatmak yasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnzn

N-Gage oyunlarını oynayanabilmek için yöntemler mevcut, araştırsanız biraz bulabilirsiniz burada anlatmak yasak

ben buldum 1-2 site ama beceremedim birşeyler eksik sanırım.. ngage uzantılı dosyayı yukledigimde dosya bozuk uyarısı veriyor. sen yapabildiysen bir anlatırmısın, dogru duzgun bir ngage oyunu oynayamadım :(
  • Ben oynayabiliyorum n-gage oyunlarını.www.reis-ieagles.com buraya bir gözat forumdan birinin forumu. Ben buradaki yöntemle kurup oynadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhnzn

Ben oynayabiliyorum n-gage oyunlarını.www.reis-ieagles.com buraya bir gözat forumdan birinin forumu. Ben buradaki yöntemle kurup oynadım..

evet biliyourm bende ordan denedim ama olmadi bir turlu, tekrar deneyeyim bakalim :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.