Şimdi Ara

FB KİEV MAÇ BİLET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Fb Kiev Maçının Genel Satışı Yarın 11 De Başlayacak. Şöyle Bir Sorum Var Bu Ekranda ki Fiyatlar Genel Satış Başladığın da Düşer mi ? Yoksa Bu fiyatlar genel satış için mi geçerli?

Lütfen bilen varsa cevaplasın tesekkurler simdiden

FB KİEV MAÇ BİLET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crivelli -- 25 Temmuz 2022; 0:34:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatların düştüğünü hiç görmedim. Düşmesi için stadın boş kalması lazım. 11 den sonra yaklaşık 35-40 sn vaktin olur en fazla diye tahmin ediyorum, bilet kalmayacak.

• Düşmez aga ne düşmesi

Zaten sen siteye giremeden bitecek

Bende şansımı deneyecem bakalım alabilecemmi

• Passolige gerek yok değil mi bilet alımı için? Avrupa maçlarında zorunlu değil diye hatırlıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, MARATON ALT H BLOK 23.sira devrediyorum ilgilenenler pm lutfen.

• drnburak D kullanıcısına yanıt

Not: Ticari bir islem yapmiyorum resmi passo sitesindeki fiyata verecegim, herhangi bir kar amacim yok.

• çok fazla talep oldu arkadaşlar ilk yazan arkadaşa verdim. İlk kombinemdi, maça gidemeyeceğim için gişe fiyatına verdim, herhangi bir kar amacı gütmeden.

• İki adet maraton alt a blok için ben de yardımcı olabilirim. Passolig fiyatının üzerinde bir fiyat isteniyor.

Not: biletler arkadaşımın ben ilgilenene iletişim vereceğim

• Merhabalar elimde 2 adet Kuzey Tribünü D blok kombine mevcut, biz fenerium altta izlemek istiyoruz farkını ödeyerek takas edebileceğimiz var mıdır acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.