Şimdi Ara

FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
31
Favori
126.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozoklu66

taahhüt süresi bitti arayan soran yok faturasıza geçiş talebi oluşturdum bakalım ne çıkacak indirim teklifi alan var mı?
    Ne yaptın hocam durumu?

Teklif vs geldimi?
  • %25 verdi enson mecburen kabul ettim 31 liradan devam ediyorum
  • bozoklu66 kullanıcısına yanıt
    Yazdım bakalım bende. Teklif ederlerde uğraştırmazlar inş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az önce aradılar mevcut tekliflerinin 12GB olan paket için 34TL olduğunu ilettiler.

Bende şimdilik kalsın dedim. 5TL ekstra ücreti olacak ama zaten 10gb beni gayet iyi tatmin ediyor.

Biraz daha bekleyelim bakalım.
  • Bu tarife tekliflerini almak için hangi numarayı arıyoruz. Benim taahhüt Şubatta bitiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teklif gelmeden kesinlikle geçiş yapmıyorlar.MH aradım biz birşey yapamıyoruz diyor, Mobilden şikayet yazdım bir numaradan aradılar biz burdan yapamıyoruz ama bayiye gidince olur dediler.Bayi gittim biz burdan yapamıyoruz diyor.

Oysa ki kampanyada size özel kısmı geçmiyor diyorum.İnatlar kesinlikle kabul etmiyorlar.

Tüm çalışanlar uyarılmış belli.
  • ertunc23 kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu bende yaşadım. BTK'ya şikayet yazdım 1 gün sonra aradılar geçebilirsiniz v.s. dediler ama faturasıza geçeli 90 gün olmadığı için 30TL cezası var dediler. Bende kabul etmedim. 90 gün dolunca ücretsiz geçebileceğimi ilettiler. 90 gün dün doldu tekrar BTK'ya yazdım aramalarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkys

Aynı durumu bende yaşadım. BTK'ya şikayet yazdım 1 gün sonra aradılar geçebilirsiniz v.s. dediler ama faturasıza geçeli 90 gün olmadığı için 30TL cezası var dediler. Bende kabul etmedim. 90 gün dolunca ücretsiz geçebileceğimi ilettiler. 90 gün dün doldu tekrar BTK'ya yazdım aramalarını bekliyorum.
    aa ben de btkya şikayet yazayım bilgi için sağolun
    inş bu sefer olur...
    bahsettiğiniz gibi kampanyada kişiye özel ibaresi yok herkese açık
  • bimcell deyim. tt bayisine gidip faturasıza geçeceğim bu kampanya için. Yazılanları okuyunca kafamda belirdi:
    Bu kampanyadan faydalanamama bibi bir durum var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

bimcell deyim. tt bayisine gidip faturasıza geçeceğim bu kampanya için. Yazılanları okuyunca kafamda belirdi:
    Bu kampanyadan faydalanamama bibi bir durum var mı?
    valla biz suan faydalanamadık işte btkya yazıcaz şikayet:)
  • arkadaşlar faturalar artıyor mu? süpriz ödemeler çıkıyor mu?
    banada bu teklif geldi
    şuan 6gb lik pakete 28 tl ödüyorum.
  • awdasase kullanıcısına yanıt
    28 liralık paketin adı nedir?
  • Btkya yazın teklif geliyor. Kampanyaya katılmamanız için ortada bi neden yok . kampanyanın detaylarında türk telekom faturasız da olmanız şartı koşulmuş o kadar.
  • arkadaşlar benim taahhüt gelecek ay bitiyor. prime fiyatları vs uçmuş durumda. bu tarifeden devam etmem için ne yapmam lazım yani? bug bulmuşsunuz sanki
  • selfy ile şu anda yeni geçiş yapan hat için en avantajlı

10gb 750dk 39 tl faturalı var.

ona geçmek üzereydim ki bu konuyu gördüm.

10gb 30 tl yi nasıl yaptırabilirim acaba? bugün almam lazım.
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Valla sana böyle bir şans vereceklerini sanmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: lord3

arkadaşlar benim taahhüt gelecek ay bitiyor. prime fiyatları vs uçmuş durumda. bu tarifeden devam etmem için ne yapmam lazım yani? bug bulmuşsunuz sanki
    Bende 4-5 defa görüştüm ama bitmeden teklif çıkmıyor dediler.

Bekliyoruz bakalım.
  • Yaklaşık 6 ay önce numaramı taşımıştım
    O zaman 750 dk 8 gb 5000 sms faturasız 29 liralık tarifeye geçmistim şuan pakete 6 aydan sonra 36 lira olacak diye not düşmüşler
    Ben numaramı taşırken bu not yok diye hatırlıyorum bilgisi olan varmı
    ona göre tüketici hakem heyeti şikayet oluşturacağım bu şart yeni mi çıktı yoksa 6 ay öncede vardıda ben mi göremedim

• an itibariyle tarifeye katıldım.
    22 sinde fartura kesilecekmiş
    ilk faturam nasıl hesaplanır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

an itibariyle tarifeye katıldım.
    22 sinde fartura kesilecekmiş
    ilk faturam nasıl hesaplanır ?
    Faturalandırılacak gün sayısı 15 günden az olduğu için Normal sözleştiğiniz fatura tutarı 30'a bölünür,sanırım 7 gün kullanımınız olacak,7 güne çarpılır. Yani 7 günlük fatura gelecek.
    Siz fatura kesilince durumu buraya yansıtırsanız faydalanırız ve bilgilenmiş oluruz. Bu şekilde tecrübelerle doğru bilgiye ulaşıp sorana yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.