Şimdi Ara

FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
31
Favori
126.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Kardeşim,taahhut verince güncel faturan 24 günlük 25 TL civarı olması lazım. Taahhut vermeyi unutma. Ayın 22'sinde kesilen faturalar için bu tarifeye iyi bir günde geçmişsin. Ayın 22'sinden sonraki 15 gün içinde bu tarifeye geçmek daha avantajlı.
    2KAT yaz 5555'e gönder,kampanya sana 2 kat hediye GB veriyor mu bak.
    Faturasızdan faturalıya geçince internet hızın default olur, *100# yaparak internet ayarlarını al ve kur. Sonra mobil ağlardan ilerle kurulan internet ayarını kaydet ve telefonu kapat aç.

Zahmet olmazsa tarifeyle ilgili şu linkteki konudaki yazıma cevap olarak online işlemler tarifem ve paket menusunun ve faturalarım menusunun ekran gorüntülerini ayrı ayrı alıp koyuver. İnceleyelim,yapacak bir şey varsa yapalım.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=138051443
    Geri dönüş için teşekkürler üstad.
    Evet 2kat oldu ve tarifedeki neti fatura kesim tarihine kadar 3 dönem hediye etti.

FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytunga050 -- 2 Mayıs 2019; 1:21:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bunu bilmediğim için bugün faturasızdan faturaliya geçiş yaptım ama 6 gb olan pakete geçtim. Fiyatı da ayni. Tekrar müşteri hizmetlerini arayıp 10 gb olana geçirin desem olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimyagERdem -- 2 Mayıs 2019; 22:15:58 >
  • Bugün yine aradılar. Bu tarifeye geçiş kapatıldı diyor

• Benimde kampanyalar kısmında tanımlanmış bu kampanya 15 GB tarifesini istiyordum ben gecsemmi karar veremedim

• börü06 kullanıcısına yanıt
    ekran görüntüsü paylaşır mısınız 29luk kampanyanın tanımlanan?

• bir de faturasızdayken faturalıya geçince içindeki bakiye ne oluyor? 30 tl var içinde şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gordon Milne -- 17 Mayıs 2019; 20:16:9 >
  • börü06 kullanıcısına yanıt
    Bu tarife ile 15GB 35 TL aynı kampanya havuzundan. Musteri hizmetlerini arayınız,10 GB yetmez,15 GB 35 TL olanı istiyorum deyiniz tanımlarlar. İki tarife de birbirinin alternatifi. 15GB Prime var karıştırmayınız,direk onu araya sokarlar,fiyatı 44 TL olması lazım. Prime degil,Faturalıda 15 GB isimli tarife olacak. 2.32 TL Telsiz kullanım ucreti dahil 37.32 TL yapar taahhutlü fiyatı. Sonucu habet verin zahmet olmazsa. Diger arkadaslara da bilgi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Milne

bir de faturasızdayken faturalıya geçince içindeki bakiye ne oluyor? 30 tl var içinde şu an.
    Bakiyendeki TL faturalıya geçince ilk faturadan düşülür,artarsa 2.faturadan da düşülür. Kalan dakikalar ve internet aktarılmaz silinir.

• Bana da 15 gb 35 tlyi teklif ediyorlar. Halbuki genelde 4-5 gb kullanıyorum. 10 gblık 29luğu teklif etseler ben de geçeceğim faturalıya.
  • Vodafonedan Numara taşıma ile, 30 tl altı faturalı tarife öneriniz varmı? interneti bol !
  • bugün aradım fakat bu kampanya size tanımlı değil diyerek kesip attılar fakat şartlarında sadece faturasız hat sahibi olmak yeterli gözüyor. almak için bir yol var mı bu paketi?
  • ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr üzerinden Faturalıda 10 GB tarifesine geçmek istediğimi belirttim. 1 saat geçmeden dönüş sağladılar ve bu tarifeye geçiş yapabilmeniz için uygulama üzerinden size teklif gelmesi gerekir dediler. Ben de önceden gelmişti, faturalı düşünmediğimden geçmemiştim fakat şu an düşünüyorum dedim. Üzgünüm yardımcı olamacağım bu konuda dedi ve konuşma sonlandı.

Turkcell'de Lifecell 5 GB tarifesine geçeceğim 2 hafta sonra.

Nasıl olsa her operatör yeni müşteriyi seviyor. Biz de her zaman yeni kalırız. Daldan dala atlamaya devam
  • Hattımı faturasız tarifeye taşıyalı 2 ay oldu, faturalı hatta taşıma ile ilgili herhangi bir dönüş yaşamadım umarım böyle bir teklif gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Bu tarife ile 15GB 35 TL aynı kampanya havuzundan. Musteri hizmetlerini arayınız,10 GB yetmez,15 GB 35 TL olanı istiyorum deyiniz tanımlarlar. İki tarife de birbirinin alternatifi. 15GB Prime var karıştırmayınız,direk onu araya sokarlar,fiyatı 44 TL olması lazım. Prime degil,Faturalıda 15 GB isimli tarife olacak. 2.32 TL Telsiz kullanım ucreti dahil 37.32 TL yapar taahhutlü fiyatı. Sonucu habet verin zahmet olmazsa. Diger arkadaslara da bilgi olur.
    Hocam yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler dediğiniz gibi 15 gb paketi aldım azdaha 10 gb lik paketi alacaktım arayıp sormasam tekrardan teşekkürler

• Bana da 15gb olanı teklif ettiler, onayladım ve aradılar. Ancak ben 29tl olan paketi istediğimi söyledim ona geçirdiler sağolsunlar. Zaten geçen ay 12 gb kullanmışım (sil süpür vb. Yerlerden gelen hediye internetler ile). Fazlasına gerek yok.
    Bundan önceki tarifem selfy dönüşen 800 tarifesiydi. Yaklasik 400 dk 2gb internet 21 tlye kullanıyordum. İlk ay paketi yaptım, daha sonra paket bitince 2 hafta yükleme yapmadım ve türk telekom 30tl yükleyin haftalık 100dk 4gb hediye edelim diye mesaj attı bende yükledim. Hediyelerin süresi dolunca online işlemelerden bu paket teklif edildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Milne

Bana da 15 gb 35 tlyi teklif ediyorlar. Halbuki genelde 4-5 gb kullanıyorum. 10 gblık 29luğu teklif etseler ben de geçeceğim faturalıya.
    15GB ile 10 GB aynı kampanya tarife havuzundan. Arayınız,15 GB 35 TL olanı değil,10 GB 29 TL olanı istiyorum deyiniz tanımlarlar. Yalnız,dikkat edin 10 GB 29 TL faturalıda isimli tarife olacak. Arada prime 44 TL tanimlamasinlar dikkat edin.
    2 gun daha bekleyin 23 mayisa girince gece arayın. 22 mayısda fatura kesim tarihi,2 gün için 1 aylik taahhut harcanmasın.

• Arkadaşlar bu tarife 1 yılını doldurduktan sonra ne kadar oluyor mesela 10 gb 29tl ya da 15gb 35tl olan faturalı geçiş tarifeleri 1 sene dolduktan sonra fiyat ne kadar artıyor? Hep aynı fiyatta kalmıyordur herhalde?

• Şuan 15GB 35TL taahhutsuz fiyat 55 TL. 1 sene sonra ne olur belli olmaz.
    10GB 29TL için tarifenin forum sorumlusu @krkmz1666 cevap yazacaktır.

• burakay27 kullanıcısına yanıt
    49 lira oluyor faturalıda 10gb

• bu dediğiniz hangi tarife?
    faturasız vodafone hat var, en 1000dk, 5-6gb 100 sms gibi bi tarife arıyorum 30-35TL civarında varsa adı ve kapsamını yazar mısınız?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.