Şimdi Ara

FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
31
Favori
126.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu tarifeyi 39 liraya kullanıyordum. taahhütüm bittikten sonra üst üste aradılar yüzde on indirimle 44 liraya verelim diye. Baktım indirim yapacakları yok vodafone şebekesine hatı taşıdım. Telekom bayağı nazlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 27 Nisan 2018; 9:5:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30,90 TL ye bugün el sıkıştık arkadaşlar
  • Arkadaşlar ek internet paketlerinin fiyatları ne kadar bu tarifede?

• quote:

Orijinalden alıntı: JacquesC

Bende TT Saolsun Port Problemleri İle Yüksek Paketli Uygun Mobil İnternet Kullanmak İçin TCELL'den Yüksek GB'lı Paketler İçin TT'ye Geçtim. Eskiden TCELL'de Ping ve Lag Sorunum Yokken TT'de Ping ve Lag Problemi Oluyor Sıklıkla.

Mecburen CS:GO Türü Oyunları Diğer TCELL Hesabımla Oynamam Gerekecek. Diğer PUBG Gibi Oyunlar İçin TT'yi Kullanacağım Artık.

Olmadı 3 Ay Sonra Tekrar TCELL'e mi Geçsem Acaba Diye Düşünüyorum.

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-evde-4g-50gb-sinirsiz-79-tl--123588160
    ben bugün ön ödemeli hatta tekrar geciş niyetiyle aradım hattı güveli int midir nedir onu kapadılar birde 4g yi aktif etmemişler bunlar düzeltildi şimdi normale döndü

• Bu tarife bana fazla yahu.. 8 GB olanı 29'dan veriyorlar. Daha ucuz yok mu acaba??

Teşekkürler.

(Evde ve şirkette Wifi kullanıyorum zaten, 5 günüm sabah şirket, akşam evde geçiyor. ) haftada 8 günde full dışarıda olmadığıma göre ben 10GB biteremem. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noix~ -- 27 Nisan 2018; 17:49:33 >
  • Beni de çok yordular, önce 40 tl ye 10 gb prime dediler kabul etmedim sonra 38 tl 10 gb normal bir tarife dediler.

Faturasıza taşımak istedim 30 tl taşıma ücreti tekrar faturalıya geçiş 30 tl dedi .

En son 25 tl ye 8 gb 1000 dk 1000 SMS kabul ettim

• Çok blöf yaptım yemediler en sonundada faturasızdayım 70 gündür geçenlerde 4-5 kere aradım talep bıraktım yine blöfledim daha arıyan yok bakalım ne olacak...

• Faturam kesildi. Faturasızdayken kalan liralar düşülmemiş. Detaylı fatura da istedim yeniden hesaplanmasınıda istedim.

Bekliyoruz bakalım.

• bu tarifeye geçtim ama sanki internet daha yavaş geldi. sizde de böyle bir şey oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By___Muzzy

bu tarifeye geçtim ama sanki internet daha yavaş geldi. sizde de böyle bir şey oldu mu?
    4g kapali olabilir birde guvenli int felan diyolar onu kaoattir 4g yi actir

• barut78 kullanıcısına yanıt
    hocam 4g aktif, guvenli internet istemiyorum secili.

• quote:

Orijinalden alıntı: By___Muzzy

hocam 4g aktif, guvenli internet istemiyorum secili.
    bende 30-40 arasi hiz aliyodum gecis yapinca 10_15 lere dustu aradim bunlari yaptiklarini soylediler duzeldi

• Ocakta vodafondan hattı taşıdım selfy m faturasıza geçtim 25 tl yüklüyordum telsiz kullanım ücreti yoktu bu tarifeye geçtim dün fatura kesim oldu telsiz kullanım kesmişler nasıl iş anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekemyigit -- 29 Nisan 2018; 14:34:46 >
  • bekemyigit B kullanıcısına yanıt
    Faturalıda telsiz kullanım ücreti var devamlı

• Bugün geçiş yaptım, ayrıca 2 kat internet kampanyasındanda yararlandım 20 gb internet oldun

• wampir_s kullanıcısına yanıt
    Bende 2 yıldır faturalı kullanıyorum 25 tl ile başladım 2. taahhütümde fiyat 35 e yükseldi mayıs ayında 2. yılımda bitiyor bir kaç gün önce genel merkezden aradılar işte 3. taahhütünüzde fiyatınız 37 civarı olsun aynı kampanyayı kullanın dediler bende tamam siz onaylayın fatura dönemimin sonuna kadar düşünmek istiyorum dedim o da tamam dedi fakat daha indirim yaptıramadım bir türlü 10gb prime kampanyasına 40 küsür lira bir fiyat çekmişti tam hatırlamıyorum. Siz ne kadardır kullanıyorsunuz Türk telekomu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Faturam kesildi. Faturasızdayken kalan liralar düşülmemiş. Detaylı fatura da istedim yeniden hesaplanmasınıda istedim.

Bekliyoruz bakalım.
    Düzelttiler.
  • Vodafone kullanmaktayım. Operatör değiştirip bu tarifeye geçebilme olasılığım var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Vodafone kullanmaktayım. Operatör değiştirip bu tarifeye geçebilme olasılığım var mı?
    Önce hattı faturasız bir tarifeye geçirin 1 ay bekleyin sonra sizi arayıp teklif ederler.

• Anlattığım gibi oldu 8gb 25 tl tamam dedim . Prime bana da aynı fiyata verdiler ..

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.