Şimdi Ara

Faturasız Vodafone Kampanyalar ve Paket Tavisyeleri [ANA KONU] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
947
Cevap
65
Favori
263.103
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telekom faturalıda vodafon faturasıza geçiliyormu,geçiliyorsa telekomun son faturası nasıl ödeniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Geçebilirsiniz, Vodafone bayisine gidip numaranızı taşımak istediğinizi söyleyin istediğiniz faturasız tarifeyi seçin 3-4 gün içinde aktif olur.

Vodafone bayide Telekom hattınızın faturalı olduğunu söylemeyin, faturalı tarifeye geçirmek için olmaz felan derler kesin.

Telekom son faturanızı normal fatura öder gibi ödeyebilirsiniz. Son faturanızı takip edin cezaya düşmesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Faturasız Vodafone Kampanyalar ve Paket Tavisyeleri [ANA KONU]

Şu pakete geçiş yaptım şimdi yükleme işi de sanırım a101 ve bim den 30 TL yüklenebiliyormuş o şekilde yapacağım sanırım.

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Markete gitmeden önce mobil uygulamaya bakın, uygulamadan yükleme yapınca hediye GB veriyor.

• arkadaşlar sınırsızda durumlar nedir uzun süredir görünmüyor?

• Dostum hattın askıya alınmıs,1 sene boyunca senin adına bekler,hattın ilk kayıt operatörü kim ise ona gideceksin 105 TL hat açma bedeli vermen gerekiyor,o şekilde açarlar,yoksa 1 sene sonra hat boşa düşer,hat talep edene bu hattı açarlar.Maalesef başka şansı yok,aynısı benim başıma gelmişti

• arkadaşlar güncel olarak mehmet ve yazılımcı gibi güzel paketler yapan birileri var mı bildiğiniz. Ya da mehmet ve yazılımcıdaki aktif paketler neler son 1 haftada paket yaptıran varsa son durumları dmden çıtlatırsa sevinirim.

• Arkadaşlar turkcellden geçiş yapacağım tarifem bitiyor ve bana güzellik yapmadılar :D . Vodafone da uyguna var mı tarifeler faturalı olur faturasız olur fark etmez. 45 tl vergiler dahil limitim var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidensa -- 24 Mart 2021; 16:4:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidensa

Arkadaşlar turkcellden geçiş yapacağım tarifem bitiyor ve bana güzellik yapmadılar :D . Vodafone da uyguna var mı tarifeler faturalı olur faturasız olur fark etmez. 45 tl vergiler dahil limitim var :)

aman Vodafona geçip hata yapma

çok pişman ederler

ilk başta cazip gelebilecek tekliflerle 12 ay 24 ay gibi taaahhütlü oltalama yaparlar

daha sonra taahhüt dolmadan sim-boster mesaj ve spam gibi ekrana gelen tacizlerle bilmediğin sır küpü kazık tarifelerle ve

asla müşteri hizmetlerine asla ulaşamayacağın mecraalarda ve sinir katsayının arttığı kötü durumlarda kendini bulabilirsin

aman dikkat : asla vodafona kanmayın kandırılmayın

bimcelle geçin en azından kafanız rahat oluyor

not: 1-2 gündür güncelleme de yaptığım halde vodafon yanımda uygulaması asla açılmıyor kendini kapatıyor

fahiş fatura , sözlerinde durmayıp müşteriyi aptal yerine koymalar kampanya gereğini yerine getirmemeler vs gibi çok şikayet ettik diye mi banladılar acaba lanet vodafone

• vitriol kullanıcısına yanıt

Aman hocam korkuttunuz beni. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuştuğunca İnternet Fırsat L adlı 3 GB internetli çöp tarife bile 27 liradan 32 liraya çıkmış

• vitriol kullanıcısına yanıt

Vodafone Müşteri Hizmetlerine ulaşılamıyor

Dijital asistan diye robotla sürekli oyalanıyorsunuz

asla müşteri danışmanı diye birine ulaşmak imkanı yok

eğer bağlanmak istiyorsanız özel bir beceri gerekli; mesela tarife değiştireceğim ile ilgili tuşa basıp şuna 1i tuşla 2yi tuşla ve 5i tuşla Müşteri danışmanına bağlan gibi seçenekleri sabırla dinleyip canlı birine bağlanmanız belki gerçekleşebilir

tabi o canlı bağlanaın da trendyoldaki müşteriye bakan kişi gibi çok farklı ve bilgili olmadığını göreceksiniz. sonuçta şikayet ve talebinize dair öfkeninizi sonuna kadar aktarsanız da

Voadfondan asla Müşteri Memnuniyetine dair hiç bir arama geri dönüş yapmadılar

taahhüt bitmesine 3 ay kala hergün en az 2 kere arayan vodafon ; şikayet ve sorun iletince asla ilgilenmiyor!

halen o YANIMDA uygulaması da açılmıyor kırmızı fon görünür görünmez kendini kapatıyor Yanımda uygulaması bitmiş.

oysaki geçen mart ayı başlarında öyle allayıp pullayıp cazip indirim ve sabit fiyat teklifleriyle çok ilgili nazik müşteri danışmanlarıyla Uyumlu 7 gb faturalı tarifesine ikna etmek için gece gündüz sürekli beni arayıp ne taklalar attılar da nasıl da o melek yüzlerine kandım 12 ay geçti vampir gibi kan içmeye başladı vodafone

aman uzak durun vedafondan ; illa geçeceğim vodafona derseniz faturasız ile idare edin

• Vodafone pişmanlıktır. Full çeken yerde dahi 2g hızında 3g/4g sağlayan(konumdan konuma değişir, yine de bazı yerlerde hala çok yavaş), müşteri hizmetleri olmayan, sürekli baz istasyonu değiştirip bataryayı su gibi içen (bir tek 2g de pil düzgün gidiyor, istasyon çok olduğu yerde su gibi akıp gidiyor), faturalı hatlarda telefon tanımlayarak, 32 TL'lik gamer paketi tanımlayarak faturayı kabartan bir operatör.

Zaten son kazık fiyatlarla kimsenin geçiş yapacağını zannetmiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Faturasız telekomdayım bugün mesaj geldi paketimi güncelleyeceklermiş..

500-750 dk konuşma 5-15GB internet için en uygun hangi paket var,bilen var mı ?

• vodafone faturasız hat ücreti bilgisi olan varmı

• vodafone da sınrsız youtube en uygun nasıl alabılırım? su an telekom abonesıyım...ayda 8 gb falan ınternet yeter ama youtube sınırsız olması lazım

• Vodafone'da faturalı bir tarifeye geçecekseniz mutlaka durma özelliği olan bir tarife seçin. Vodafone her ay internet bitmeden aşım tarifesi tanımlıyor, 500mb 17TL, iptal edemiyorsun. Faturaya itiraz edince, kalan mesajı sehven geç gönderilmiş diyerek ititraz ettiğin ayı iade edebiliyor ama o ay yine aynısı oluyor. Her zaman iade de yapmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.