Şimdi Ara

Faturalı'dan Hazır Kart'a geçtikten kaç gün sonra tekrar faturalı'ya dönülebilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Taahhüdüm 1 hafta sonra dolacak. 532'den arayıp alakasız bir teklif yaptılar. "Olmaz, zaten faturasıza geçip tekrar faturalıya dönersem daha avantajlı paketleriniz var" dedim. "Ama en az 30 gün hazır kartta kalmanız lazım, yoksa dönemezsiniz" dedi.

Doğru mudur? Yani ben bayiye gidip faturalı hattımı faturasıza çevirdikten sonra hemen tekrar faturalıya dönemiyor muyum?

Bir de telefonda konuşurken 3 ay geçerli ayda 2 gb hediye yüklediler durup dururken. Faturasıza geçersem bu hediye de silinecek mi?

• ornek 11 ocakta bayıden faturasıza geçiş için basvururusun 3 gun sonra 14 ocakta ararlar teyıd ıcın 14 ocakta faturasız hata gecersın.
    gectıkten sonra 13 subat tarıhınde bayıe gıderek faturalı hatta gecebılırısn
  • Benim bildiğim faturalıya geçmek için bayiye gitmeye gerek yok?

Bir de bu 30 gün olayı nerede yazıyor?
  • vectrac kullanıcısına yanıt
    30 günde bir tarife değişikliği yapılabiliyor, bu yüzden bir ay beklemen gerek.
    o durum karısık bıraz

baı hatlar hesabım uygulaması uzerınden dırek gecebılıyor mesela.

bazı hatlarda da sadece bayıden faturalı hatta gecıs yapılacagına daır bılgıvar

dıger secenek turkcell e maıl atarak faturalı hatta gecmek ıstedgınızı belırtıyorsunuz bıkac gun sonra yetkılı kısı arayıp gereklı onayları alıp hattınızı faturalı yapıyor.
  • Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.
  • Bu anlatacağım şeyi denemedim ama sorun çıkacağını da sanmıyorum.

Numaranızı başka bir operatöre faturasız olarak taşıyın. Geçiş işlemi sağlandıktan sonra, Turkcell'e yeni müşteri olarak dönüş yapın.

Faturasızda yeni müşteri kampanyalarından faydalanmak için, son 30 gün içinde Turkcell'den başka bir operatöre taşıma yapılmamış olması gerektiği yazıyor. Faturalı yeni müşteri kampanyalarında böyle bir madde göremedim.
  • Öyle yapacağına 30 gün bekleyeceksin Mağdem hattını taşı geri dön hem vergiden kurtulur hemede indirim alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Öyle yapacağına 30 gün bekleyeceksin Mağdem hattını taşı geri dön hem vergiden kurtulur hemede indirim alırsın
    Hazır Kart'tan geçmekle, yeni müşteri olmak arasında herhangi bir fark yok benim için şu an.

Zira birinde Lifecell'e geçiyorum, 47 tl. Diğerinde akıllı 5 gb'a geçiyorum 47 tl.

Tek fark sanırım telsiz ücreti ki, 2 ay başka operatörde kalıp geri döndüğümde, aktif olarak kullandığım internet bankacılıkları için sim blokelerini kaldırmak için uğraşacağım.
    Hakar sizin 30 gün beklemen yeterli ATM Yada çağrı merkezinden halledersin
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.