Şimdi Ara

FATURALARINIZI DİKKATLİ İNCELEYİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkes okusun ve hattına ait fatura detaylarını kontrol etsin!Katma degerli servis adı altında ufak ufak ,sürekli bir sekilde hattınız üzerinden haksız kazanc saglanıyor olabilir!

Yaklasık 2 aydır Turkcell hattımdan gamifive oyun servisi üyeligi nedeni ile bilgim ve iznim olmadan ücret kesintileri yapılmaktadır,kesintiler ufak tutarlarla ara ara yapıldıgı için hemen farkedemiyorsunuz.Arastırmalarımda Gamifive serivisi Buongiorno Dijital İletişim A.Ş adlı kuruluşa ait oldugunu ögrendim.Böyle bir siteye üyeliğim ve basvurum söz konusu degildir.Servis üyeligini iptal ettirdim fakat internette bu konu ile ilgili cok şikayet okudum,binlerce insandan haksız ücret tahsili olmuş.Eylül ayı itibarı ile her hafta 5TL ,toplamda 25TL kesinti yapılmıstır.Buongiorno Dijital İletişim A.Ş üyeliğimi iptal etmiş ancak ücret iade talebimi kabul etmemistir.Nette sörf yaparken firma ile alakası olmayan Reklam banner larına tıklayan kullanıcılar,habersiz olarak Gamifive servisine üye yapılmaktadır.Oysa firma ,bannerlara tıkladıktan sonra üyelik anlasması cıktıgını ve bunu onayladıgımı iddia etmektedir.Bütün operatörlerde bu durum var.Konu ile ilgili BTK ve BİMER 'e şikayetimi ilettim.Fatura ayrıntılarınızı dikkatli inceleyin benzer kesintiler varsa hemen şikayet edin.Bahsi geçen firma ile yaptıgımız mail trafiginde bana aynen şöyle cevap verdiler :

> On Mon Oct 19 21:59:48 2015, mustafa.d......l wrote:
    > Sayın İlgili,İzinsiz hattımdan kestiginiz ücret hk.
    > no lu e-postanızla ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler
    > aşağıda sunulmuştur:
    > Kullanıcı +90555......9 numaralı hattı üzerinden 2015-09-16tarihinde saat
    > 10:40’de, ASUS_Z00AD marka cihazla ve 3G bağlantısıyla, mobile web’teki
    > tanıtım bannerımıza tıklayarak abonelik sayfamıza gelmiş ve tüm kullanım
    > şartarının yer aldığı sayfadaki “Onaylıyorum” kutusunu işaretleyip TAMAM
    > butonuna basarak Gamifive servisimize abonelik başlatmıştır. Abonelik
    > sayfamızda, regulasyonlara uygun olarak, “Onaylıyorum” kutusunu
    > işaretlemeden servisi başlatmak teknik olarak mümkün değildir.

Aslında sayfalarına falan gitmiyorsunuz ,reklam banner larından birine tıkladıgınızda gercekleşiyor bu olay.Bu yüzden banner lardan uzak durun ve muhakkak faturanızı iyi inceleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seylem -- 24 Ekim 2015; 1:24:36 >

• Uğraşamam ben yav. Haram zıkkım olsun diyebilirim sadece. Hakkımı helal etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronnie James Dio

Uğraşamam ben yav. Haram zıkkım olsun diyebilirim sadece. Hakkımı helal etmiyorum.

Herkesten 5 tl alsalar ,hesaplayın adamların kaldırdıgı parayı! Sesimizi cıkarmadıgımız için dahada cesaret bulacaklardır ,lütfen ugrasın ,parayı sokakta bulmuyoruz
  • quote:

Uğraşamam ben yav. Haram zıkkım olsun diyebilirim sadece. Hakkımı helal etmiyorum.

#Hak talebiniz işleme alınmıştır #
    #Hak talebiniz kontrol ediliyor #
    #Hakkiniz haram edilmiştir #
    Çıkmak için bir tuşa basiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plaib

quote:

#Hak talebiniz işleme alınmıştır #
    #Hak talebiniz kontrol ediliyor #
    #Hakkiniz haram edilmiştir #
    Çıkmak için bir tuşa basiniz...

1
  • Nereye baksam kan emici görüyorum. Faturasız kullanıyorum ama daha dikkatli oluruz bundan sonra teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • p.orno sitelere girerken 3g yi kapat wireless ı aç.
  • samplus kullanıcısına yanıt
    oralara cepten girmiyorum zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.