Şimdi Ara

Fatih Terimin Bilinmeyen Geçmişi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yönetici dövmeler, futbolcu dövmeler, hakem dövmeler, gazino basmalar...
    https://twitter.com/_deniz_1/status/872351970396393472

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeus_1907 -- 7 Haziran 2017; 18:16:0 >

• gizli el gülmeyi seven biri olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ee yani

Fatih terim futbolculugunda da hircindi zaten

Volkan demirel emre belezoglu o donem futbolcu olsa bu kadar sosyal medya veya tvler herkesin elinde kameralar olmasa kim hiif neler yaparlarfi

Suan bile cogu seyden utanmiyorlar

Yine aziz yildirim.milyonlarin onunde adam tokatladi kim bilir 1970 let olsa

Gazetenin kosesinde sadece ufak bjr yazi olan donemde olsaydi bu kadar kolay durulurmuydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 7 Haziran 2017; 18:49:31 >
  • https://twitter.com/vatskenayduu/status/872482018684284928

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WINTER IS COMING -- 7 Haziran 2017; 18:58:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Ee yani

Fatih terim futbolculugunda da hircindi zaten

Volkan demirel emre belezoglu o donem futbolcu olsa bu kadar sosyal medya veya tvler herkesin elinde kameralar olmasa kim hiif neler yaparlarfi

Suan bile cogu seyden utanmiyorlar

Yine aziz yildirim.milyonlarin onunde adam tokatladi kim bilir 1970 let olsa

Gazetenin kosesinde sadece ufak bjr yazi olan donemde olsaydi bu kadar kolay durulurmuydi

savunmaya bak halamın bıyıgı olsa amcam olurdu resmen.Birilerini gecmişlerinden dolaya savunucaz diye resmen kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz.

Galatasaray taraftarları adına utandım efsane td olabilirsin ama neden efsane futbolcu değilmiş öğrendik.

• bi adam öldürmediği kalmış resmen .
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

https://twitter.com/vatskenayduu/status/872482018684284928

Stad bu durumdayken Terim kupamı isterdim diye tutturmuştur. Çok zavallıca. Terim'i karakteri ve davranışları nedeniyle gerçekten sevmeyen insanlara saygım sonsuz, bende sevmiyorum şahsen. Ama Galatasaraylı diye içindeki pisliği kusanlar zavallı insanlardır benim gözümde. Terim bizde yaptıklarını bu tiplerin takımında yapsaydı şimdiye heykelini de dikmiş olurlardı, kör kütük fanatik gibi de savunurlardı.

• ne yapalım yani?
    kim var bu hesabın arkasında "gizli el" mi?
    sen onu yaz.
  • o gizli el şeytan tüyüdür kuruntu yapmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worm Holes -- 8 Haziran 2017; 0:0:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.