Şimdi Ara

Fatih TERİM ile anlaşıldı | Galatasaray'a geri dönüyor | Son Dakika (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen galatasaray yönetimininde sessizliği bu yüzden fatih terimden haber bekliyorlar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

Aynen galatasaray yönetimininde sessizliği bu yüzden fatih terimden haber bekliyorlar bence.

İlk olarak Tudor'un şutlanması lazım o varken gelmez Terim. Bana onunla anlaştıktan sonra gönderirler gibi geliyor.
  • Selçuk ilk onbire de diyebilir miyiz?

• Keşke Ergünü de alıp gelse. Ergün Pembe gibi bir efsanenin ne işi var spor programında, bu adam morinho gibi olacak adam bence.
  • Gelirse desteklemiyorum artık takımı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Gelirse desteklemiyorum artık takımı.

Ünal Aysal'ın Hollanda'da satın aldığı kulübü desteklersin o zaman. Aysalsporlu.
  • quote:

Destekleme
  • quote:

Sanki senin desteğine ihtiyacı var takımın
  • quote:

Orijinalden alıntı: NayirNolamaz

Yazik acidim vallahi ,su haysiyetsiz ,paragozden baska adam bulamamaniza.

Sizde FB kalibresinde olmayan Aykut'u getirdiniz yeniden.
  • O başlık ne öyle ya

Bende gerçekten geldi sandım. Beyaz futbolun bir dediğine inanmam. Gündemi yakalamaya çalışıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Biz degil aziz getirdi ,aykutu her nekadar sevmezsemde hic bir zaman takima veya taraftara kotu bir tutum sergilemedi, ek olarak ise FB kalibresinde olmayan dedigin adam TTArena daki ilk derbi acilisini bozan adam
  • quote:

quote:

quote:

Biz degil aziz getirdi ,aykutu her nekadar sevmezsemde hic bir zaman takima veya taraftara kotu bir tutum sergilemedi, ek olarak ise FB kalibresinde olmayan dedigin adam TTArena daki ilk derbi acilisini bozan adam

Alex sayesinde derbilerde bize ezici bir üstünlük kurmuştunuz. Yani o şampiyonluğun mimarı Alexti.

• Dogruysa cok iyi haber.

Ayni zamanda bomba habercilik olur. Ergün'ün ne isi var o programda diyordum ama youtube'dan izledigim kadariyla ROK'un kovulup ve Ergün'ün dahil olmasi programa sinif atlatmis. Adamlar baya baya futbol tartismislar. Ahmet Cakar'in sacmaliklarina prim vermemisler.
  • Gel gel dediler terim yerine bjk geldi

• quote:

quote:

Valla ihtiyacı var. Senin benim gibi insanların desteklemesine ihtiyacı var bu takımın ve her takımın bu kadar küçümseme kendini. Federasyon o kadar yolumuza taş koyduktan sezon içerisinde oyunun kurallarını değiştirdikten hakemlere talimat vererek bizi hakettiğimiz puanlardan ettikten sonra Demirören'le sırıta sırıta sözleşme imzalayan adamın bu takımın başında işi olmamalı. Günü kurtarmak için bu kadar omurgasız olmayın varsın başarısız olalım bu paragöz herifin bu takıma gelmesinden iyidir. Sanki dünyada başka teknik direktör yok gönder Tudor'u getir başkasını.

• quote:

quote:

quote:

Valla ihtiyacı var. Senin benim gibi insanların desteklemesine ihtiyacı var bu takımın ve her takımın bu kadar küçümseme kendini. Federasyon o kadar yolumuza taş koyduktan sezon içerisinde oyunun kurallarını değiştirdikten hakemlere talimat vererek bizi hakettiğimiz puanlardan ettikten sonra Demirören'le sırıta sırıta sözleşme imzalayan adamın bu takımın başında işi olmamalı. Günü kurtarmak için bu kadar omurgasız olmayın varsın başarısız olalım bu paragöz herifin bu takıma gelmesinden iyidir. Sanki dünyada başka teknik direktör yok gönder Tudor'u getir başkasını.

Milli takıma gitmesinde esas faktör Ünal Aysal idi. Adamı antreman ortasında kovdu. Milli takımda işin bahanesi oldu.

• Hadi bakalım Ergün kopartmamıştır inş bizi

• Galatasarayı tüpçüye satan sırtımızdan vuran bu şahıs Floryadan içeri sokylmamalıdır. Tudor kalmalıdır bu çok net. Ha göndereceksiniz tuchel blanck bielsa bunlardan biri gelmelidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Galatasarayı tüpçüye satan sırtımızdan vuran bu şahıs Floryadan içeri sokylmamalıdır. Tudor kalmalıdır bu çok net. Ha göndereceksiniz tuchel blanck bielsa bunlardan biri gelmelidir.

Geldi gene Tudor sevici :)

Yine kadro cöp de mi?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.