Şimdi Ara

Fatih TERİM ile anlaşıldı | Galatasaray'a geri dönüyor | Son Dakika (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Galatasarayı tüpçüye satan sırtımızdan vuran bu şahıs Floryadan içeri sokylmamalıdır. Tudor kalmalıdır bu çok net. Ha göndereceksiniz tuchel blanck bielsa bunlardan biri gelmelidir.

Geldi gene Tudor sevici :)

Yine kadro cöp de mi?

Alıntı yapmayın hocam. Tudorcuları blokladım ben.
  • Beyler moralinizi bozmak gibi olmasın ama Dursun Özbek, Terim'le görüşülmediğini söylemiş.

Kaynak:https://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2017/12/04/dursun-ozbek-beklenen-aciklamayi-yapti-fatih-terim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 4 Aralık 2017; 16:21:1 >
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Mayıs'ta yeni yönetimle beraber gelecek artık.
  • quote:

quote:

Galatasarayı tüpçüye satan sırtımızdan vuran bu şahıs Floryadan içeri sokylmamalıdır. Tudor kalmalıdır bu çok net. Ha göndereceksiniz tuchel blanck bielsa bunlardan biri gelmelidir.

Yine kadro cöp de mi?

Valla en azından senin gibi hain sevici değilim. terim gibi mafya bozması Galatasarayı bir numaralı düşmanı tüpçüye satan, bu yetmezmiş gibi milli takımda kendini bütün ülkeye rezil eden kebabçıdan dayak yiyip olmayan karizmasını da yerle bir eden birini istemem takımın başında. Hadi bunlara mantıklı bir cevap yaz neden bu mafya bozmasını istiyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne diyorum -- 4 Aralık 2017; 16:24:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Yine kadro cöp de mi?

Valla en azından senin gibi hain sevici değilim. terim gibi mafya bozması Galatasarayı bir numaralı düşmanı tüpçüye satan, bu yetmezmiş gibi milli takımda kendini bütün ülkeye rezil eden kebabçıdan dayak yiyip olmayan karizmasını da yerle bir eden birini istemem takımın başında. Hadi bunlara mantıklı bir cevap yaz neden bu mafya bozmasını istiyorsun?

Galatasaray'in basarisi icin istiyorum. Yeterli mi?

• Getirin şu Galatasaray'a Fatih Terim'i. Başka türlü sürekli teknik direktörü bahane edip duracaklar. Sıkıldık her sene aynı muhabbet. 5 yıllık da sözleşme imzalasınlar. Bİr ayrılığa daha katlanacak gücümüz kalmadı.
  • Ulan hep ağlıyorsunuz sonra hemen terim gelsin kurtarsın .bu nasıl iş ya..Hiç mi vizyonunuz yok..yeter ya..

Terimi şımartan sizlersiniz...sonra adam paraları cukkalıyor. 2 derbi kaybeder sonra yerden yere vurursunuz..oda gider milli takıma orda da paraları cukkalar ne güzel iş ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Ulan hep ağlıyorsunuz sonra hemen terim gelsin kurtarsın .bu nasıl iş ya..Hiç mi vizyonunuz yok..yeter ya..

Terimi şımartan sizlersiniz...sonra adam paraları cukkalıyor. 2 derbi kaybeder sonra yerden yere vurursunuz..oda gider milli takıma orda da paraları cukkalar ne güzel iş ya.

Diger teknik direktörler bedavaya mi calisiyor?
  • neverlate kullanıcısına yanıt
    Tabii ki bedavaya çalışmıyorlar ama ,sıkışınca ne biliyim zırıl zırıl ağlarken hemen terim terim diye başlıyorsunuz ...bu artık yüzsüzlüktür ...terimin daha önce nasıl gittiğini biliyoruz...belkide kovuldu...Benim kızdığım konu ,artık bu adamı göklere çıkarmayın şımartmayın...yeter artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Tabii ki bedavaya çalışmıyorlar ama ,sıkışınca ne biliyim zırıl zırıl ağlarken hemen terim terim diye başlıyorsunuz ...bu artık yüzsüzlüktür ...terimin daha önce nasıl gittiğini biliyoruz...belkide kovuldu...Benim kızdığım konu ,artık bu adamı göklere çıkarmayın şımartmayın...yeter artık

Tabii ki Fatih Terim'i isteyecegiz. Türkiye'de ondan basarili teknik direktör var da biz mi bilmiyoruz?

7 sezon 6 sampiyonluk. Üstelik GS'li.

Nasil gelmis nasil gitmis bana ne? Ben mi kovdum Fatih Terim'i?
  • neverlate kullanıcısına yanıt
    Peki Size Terim ile mutluluklar dilerim...

• 40 yil dusunsem Ergun Penbenin Beyaz futbol gibi troll programa gidecegi aklima gelmezdi.Gs da benin izledigim tugayla beraber en duzgun yerli oyuncu umarim kisiligini durusunu vs bozmaz bu programla

Terimde gelecek gibi bakalim

• Chalrie Keley kullanıcısına yanıt
    Programı bozan Rasim'di. Şuan çok kaliteli ve güzel durumda.
  • O programı bozan bencede rasim idi. Sokak ağzı ile konuşuyordu. Ergün, G.Saray camiasının efendi yüzüdür. Küçükler pek bilmez, ayağını kır ses çıkarmazdı. Ama teknik direktörlük veya yardımcılık yapabileceğini sanmıyorum.

Ha, ayhan'dan iyidir ona inanırım. Hadi tudor takım kurmayı bilmiyor, ayhan ne iş yapıyor?? Ayhan bugün dese ki; kardeşim ben hep uyardım beni dinlemiyordu dese, o zaman ne işin var hala orada derler adama. Kendini rezil ettiriyor başka bir şey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 5 Aralık 2017; 8:24:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Programı bozan Rasim'di. Şuan çok kaliteli ve güzel durumda.

program asıl rasimle güzeldi, futbol konuşuyorlar artık

• Hala Fatih terim diyorsunuz ya bir şey demiyorum. Bu adam Galatasarayı yaptığı saçma sapan transferlerle batırmadımı. Yarı yolda bırakıp gitmedimi. Fatih terim gelsede ne kadar fos olduğu çıksa aslında bir yandan da iyi olur. Biz bu sabırsızlıkla bir yol alamayız. Çok zaman kaybederiz çokkk.
  • Kadro tam Terimlik ama Terim bu yönetimle çalışmaz.
  • Fatih Terim Galatasaray'ın Lucescu'su gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kator

Hala Fatih terim diyorsunuz ya bir şey demiyorum. Bu adam Galatasarayı yaptığı saçma sapan transferlerle batırmadımı. Yarı yolda bırakıp gitmedimi. Fatih terim gelsede ne kadar fos olduğu çıksa aslında bir yandan da iyi olur. Biz bu sabırsızlıkla bir yol alamayız. Çok zaman kaybederiz çokkk.

Tamamen ayni laflari 6 yil önce de söylediniz.

Adam eze eze iki sene üst üste sampiyon olup ve CL'de ceyrek final oynatti.

• lan 11 yıl bu takımın kaptanlığını yapmış 8 sezonda 6 şampiyonluk alıp üstüne 1 avrupa kupası , çeyrek final oynatan adamın zaten galatasarayın teknik direktörü olmaması , böyle bi adamın boşda durması hakarettir taraftarlara tudor kim vasfı ne ne vermiş ne katmış , terimin başarısızlığınada razı geliriz biz. Hayır yarın öbürgün allah gecinden versin ama bu adam ölücek yaşıyorken neden efsanesi olduğu klübünün başında değil. Bi ünal filan ortaya attılar ünal denen adam ortalıklarda yok kaçak herif. Terimin ekmeğini yedi oda.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.