Şimdi Ara

Fatih Terim Düşmanlarına (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bambogie

Genelde genelde yazmam ama...

Artık her yerde canı sıkılan dümdüz gidiyor. Yukarı yazılanları az biraz toparlayayım:

Lig sonuna doğru TEMPO 😂

Oyunlarda güçsüz karakterler vardır (özellikle dövüş) arada bir BUFF yerler. Kimg sonuna doğru bakıldı ki matematik ihtimalleri var birden bire bir şekilde BUFF yiyor GS ve ne hikmetse sonuca ulaşıyor.

Denizli, Ali Dürüst...

FT & HŞ futbol dehası falan değil boşuna debelenmeyin. Türkiye sınırları dışında yapabilecekleri bir şey yok. Zaten öyle olsa gittikten sonra geri gelmezdi.

Zico dönemini hatırlarsanız ilk yıl şampiyonluk, ikinci yıl ikincilik ŞL’de çeyrek final, Aziz dayanamadı isminin önüne geçilmesine bir şekilde o bu şu gönderdi. Eğer o mimari ile devam edilse idi şu anda zaten FT hiç gelmemiş olacaktı.

Tek işi gaz, sağa sola bağır, 4. Hakeme el kol yap, yedek kulübesine yumruk göster it kak olan yetenekli beyefendi İliç’in boşuna kasmayın.

Tescil edilmiş lif tescil edilmiştir yapacak bir şey yok. Yukarıdaki şampiyonluk yüzdesi doğrudur. Tek teselliniz de ancak bu olabilir.

Ha bu arada, o 8 şampiyonluğun 3ü Hagiye yazılması lazım onu da göz ardı etmeyin. Bir tanesi de Tudora. Geriye ne kaldı siz hesap edin...
    4 tanesi Hagi ve Tudor, 1 tanesi Haluk Ulusoy federasyonu! 2 tanesi de Fener Fetö'nün etkisi ile şike çamuru atıldığında, geçen sezon da hakemlerle oldu zaten. UEFA kupasında Hagi kırmızı gördü ama Fetö etkisi vardı, dualarla tesadüfen kupayı aldı. 1996'da ilk Avrupa kupasına katıldığında Türkiye, TD Terim'in hiç bir etkisi yoktu. 2008'de hep şansa bala son dakikalarda gol atarak Avrupa kupasında yarı final oynadık! Real Madird ile çeyrek final oynadığımız sezon ise tamamen kura şansı!

Başarısızlıkları GS'de 2 sezon şampiyon olamadı, 2010 ve 2018 dünya kupasına katılamadık, bunlar tamamen kendi egosu yüzünden!

• Patavatlı kullanıcısına yanıt
    kur farkı ile ne alakası var. o zaman da oyuncuya dolar veriyordun şimdi de. üstelik oyuncu fiyatları da bu kadar yüksek değildi. Gs yönetim olarak başarsız ve gelen paralar çarçur edilmiştir işte bunun başka açıklaması yok.
  • şunu birkez daha bırakalım
    https://www.youtube.com/watch?v=rjwtu_8bEfU
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

kur farkı ile ne alakası var. o zaman da oyuncuya dolar veriyordun şimdi de. üstelik oyuncu fiyatları da bu kadar yüksek değildi. Gs yönetim olarak başarsız ve gelen paralar çarçur edilmiştir işte bunun başka açıklaması yok.
    Önceden ŞL böyle paralar dağıtmıyordu, Fenerbahçe o kadar galibiyetle çeyrek yaptığı sezon 12 milyon euro kazandı biz bu sene 0 çeksek bile 15 milyon euro garanti alacağız. ŞL o sezon 32 takıma 300 küsur milyon euro gelir payı dağıtmış bu sene tüm kulüplere 3.4 Milyar euro dağıtacak. 10 kata yakın artış var. Kur farkı da o zamanlar 1.6, transfer yapmak borç yönetmek çok daha kolay Fenerbahçe de ŞL gelirlerine ihtiyaç duymadan her türkü transferi yapabiliyordu. İspanya gol kralını 14 Milyon euro'ya hemen sonraki sezon almışlardı, şimdi 3 sezonluk bütçeyi bile versen İspanya'dan ortalama forvet anca alırsın.

Kimse yönetim harikaydı mükemmeldi demedi, Fenerbahçe yönetiminin mali beceriksizliğinden bahsediyordum geldin alakasız bir cevap verdin. Ünal Aysal'ın ilk yılı ile şuan ki yönetimin son senesi hariç ben adam akıllı bir yönetim görmedim son 20 senede.

hocam o zamanlar da en pahalı transfer 200 300 milyon euro değildi :) 2-3 milyona adam alıyordu kulupler en fazla. şimdi ortaşeker en dandik adam 6-7 den başlıyor.
  • quote:

hocam o zamanlar da en pahalı transfer 200 300 milyon euro değildi :) 2-3 milyona adam alıyordu kulupler en fazla. şimdi ortaşeker en dandik adam 6-7 den başlıyor.
    Ben de ondan bahsediyorum zaten. LaLiga gol kralının bedeli 14 milyondu, devlerin yaptığı sansasyonel transferler 20-25 milyondu.
    yahu la liga gol kralı dediğin kazmanın tekiydi. şans eseri kral olmuş biriydi :) al bizim de cagnemiz var gol kralı. gol kralı olmasıu onun pahalı olması gerektiği anlamına gelmez.

fiyatlar ucuzken cl den gelecek para şuanki ile çok farketmiyor bence. gs cl den 10 milyon aldı diyelim, kaç tane kalburüstü adam alabiliyorsun ? alamıyorsun bile. türk takımlarının derdi para değil, futbol mantalitesi. ki o da parayla alınamıyor malesef.

gs ye bilmemkaç sene şampiyonluk kazandırmış adamın hala teknik direktörlüğü tartışılıyor. böyle bi ortamda ne yaparsan yap bişey olmaz bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLLge SS

şunu birkez daha bırakalım
    https://www.youtube.com/watch?v=rjwtu_8bEfU
    Çok güzel bir paylaşım olmuş. Böyle bilgili,düzgün konuşabilme yeteneği olan, fikirlerini anlatma yeteneğine sahip gençleri görmek geleceğe dair umut verici. Şu dönemde çok ihtiyacımız var bu zihinlere. Bu kanala dair daha önce bir iki video görmüştüm, şimdi abone oldum. Biraz da sizin sayenizde oldu,teşekkürler.

İnternet ortamı öyle bir hal almış ki, ciddiye alınacak çok çok az bir kesim var. Bu sebepten aslında hiç cevap vermemek, boşa efor sarf etmemek gerek. Gülüp,kahkaha atıp geçmek lazım bazı şeylere.

• quote:

yahu la liga gol kralı dediğin kazmanın tekiydi. şans eseri kral olmuş biriydi :) al bizim de cagnemiz var gol kralı. gol kralı olmasıu onun pahalı olması gerektiği anlamına gelmez.

fiyatlar ucuzken cl den gelecek para şuanki ile çok farketmiyor bence. gs cl den 10 milyon aldı diyelim, kaç tane kalburüstü adam alabiliyorsun ? alamıyorsun bile. türk takımlarının derdi para değil, futbol mantalitesi. ki o da parayla alınamıyor malesef.

gs ye bilmemkaç sene şampiyonluk kazandırmış adamın hala teknik direktörlüğü tartışılıyor. böyle bi ortamda ne yaparsan yap bişey olmaz bence :)
    Kazmaydı şansı manstı adam Higuan'in, Van Nistelrooy'un, Henry'nin, Eto'nun, Agüero'nun, Forlan'ın olduğu ligde Mallorca'yla gol kralı oldu. Futbol piyasası taraftar gözüyle bakmıyor 14'e gitti adam. 5 büyük ligde gol kralı olan birisini alsana şimdi alamazsın.
    Terim eleştirilecek tabi takımın oynadığı rezalet oyun ortada, yedek kaptanın 20 dk'da dili dışarda gezecek hale geliyor. Tamam adamın inanılmaz başarıları var ona laf söyleyen yok ama bu oyun Galatasaray'a yakışmıyor. Bu oyun tartışılmayacak da ne tartışılacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ALLAH KERIM FATIH TERIM
  • Sonunda benim gibi düşünen biri çıktı.Fatih terimde insan elbet bir yerde şampiyon olamacağız elbet bir oyuncunun kendisine iyi geleceğini düşünüp yanılacak ama beni inanıyorum ki fatih hocamız başarısız olsa bile takımda kalmalıdır.Ben inanıyorum ki tekrardan Fatih terim ile Gs avrupa büyük başarılar yakalacaktır.
  • Ali Koç tıpkı AKEPE'nin yaptığı gibi sosyal medyada fenerbahçe trolleri besliyor. Son 4-5 ayda görülen GS düşmanlığının başka sebebi olamaz.
  • 11 sezonda 8*

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.