Şimdi Ara

Fate/Apocrypha 2017 Yaz Sezonu Serisi (BAŞLADI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fate/Apocrypha 2017 Yaz Sezonu Serisi (BAŞLADI)

KONUSU

Hikâye, İsa’nın kâsesinin, Fuyuki’de Üçüncü Kutsal Kadeh Savaşı’ndan sonra gizemli bir şekilde kaybolduğu paralel evrende geçer. Yıllar süren barış, Beşinci Kutsal Kâse Savaşı’na yakın zamanda, bir rahip ailesi olan Yggdmillennia, kâsenin asıl sahibi olduğu için Büyücü Birliği’nden ayrıldığını açıkça beyan etmesiyle sonlanır. Birlik, kâseyi geri almak için elli tane rahip yollar, bunların arasından sadece bir tanesi Gizemli Hizmetçi tarafından katledilmez. Hayatta kalan rahip, 14 tane Hizmetçi çağrılmasını sağlayan Kutsal Kâse’nin rezerv sistemini aktif etmeye çalışır. Trifas şehrinde, iki grup da yedi Hizmetçi’yle kutsal emanetin kontrolünü ele geçirmek için savaşırlar.

BAŞLANGIÇ TARİHİ:2 TEMMUZ

LİNKİ BIRAKIYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 2 Temmuz 2017; 22:1:17 >

• ufotable yapmadığı için beklentim düşük ama fate fate'dir beklemekte fayda var
  • fate stay night heavens feel ne zaman gelecek bir bilgi var mı en son tarihi ileriye atmışlardı ben de umudu kestim bırakmıştım beklentiyi.
    Bir de fate grand order 2. bölüm o ne zaman geliyor?
    Çok dağıttılar tamam kısa kısa hepsi kendi içinde güzel ama fate grand ordera hiç gerek yoktu bence
  • Zerenito kullanıcısına yanıt
    14 Ekim çıkış tarihi
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    yazmışşın galiba ben görmemişim teşekkürler
  • Bugün başladı. İnternete düşsün izliyorum anında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Great.Wave kullanıcısına yanıt
    O değilde aslında çoğu serinin başlangıç tarihi yanlış verilmiş

Mesela Kakegurui 16 temmuz falandı sözde

Sanırım bi doğru bunu yazmışlar :D

Başlığı düzeltiyorum haber verdiğin için teşekkürler malum hepsine aynı anda bakamadığımdan :D

Serimiz hayırlı uğurlu olsun beklentilerim var
  • Pek beğenmedim ilk bölümü. Herşey hızlı ve biraz karışık anlatıldı. Animasyon kalitesi olarak da ufotable ın Fate lerinden geride. Hikaye olarak umarım ileride açılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Great.Wave

Pek beğenmedim ilk bölümü. Herşey hızlı ve biraz karışık anlatıldı. Animasyon kalitesi olarak da ufotable ın Fate lerinden geride. Hikaye olarak umarım ileride açılır.

Düşüncelerimi aynen aktarmışsın Biraz fazla hızlıydı sanki
  • kaç bölüm süreceğini biliyormusunuz?
    açıkçası gene 25 yaparlarsa cogu karakter ustunkoru anlatılır gıbıme gelıyor.

şimdi saat kulesindeki beyaz tenli uzun siyah saçlı büyücü amvlerde de çok gözüküyordu zerodaki iskenderin efendisi olabilir mi?

• Zerodaki animasyonu bekliyor değilim de stay night daki gibi batırmasınlar yeter.Konu tamamen alternatif bir evrende geçiyor sanırım.Diğer serilerden bağlantılı hiçbir karakter olmayacak galiba.Mordred'ı celty'i de seslendirmiş olan Miyuki Sawashiro seslendiriyor.Sesi karekterle uyumlu..Sırf sesini dinlemek için izlerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mordredi görünce belki ileriki bölümlerde Saber bir yerden fırlar diye bir düşünceye kapıldım.

• Saber'de gelse de gözlerimiz şenlense
  • Fate/Apocrypha 2017 Yaz Sezonu Serisi (BAŞLADI)

Çok hızlı başladı olucak bu seri olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 6 Temmuz 2017; 11:20:21 >
  • Ah keşke stay night serisindeki Caster olsa ^^

• Şu seriye bi başlayamadım gitti Sırası biraz karışıktı sanırım. Ne şekilde izlemek gerekiyor?
  • Yeni bölüm eklendi

''2.BÖLÜM''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 9 Temmuz 2017; 21:50:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Şu seriye bi başlayamadım gitti Sırası biraz karışıktı sanırım. Ne şekilde izlemek gerekiyor?

Zero sonra UBW
    Birde bu alternatif evren sanırım, dümdüz başlasan fark etmez.

• shirou kotomine ne ya alay mı ediyor bunlar bizle saçı beyaz adı shirou belli emiya shirou sonra yok yok bu shirou kotomine demek ne beklenmedik şok yaratmak mı şimdi izlerken sinir oldum bunun yanında şu frankeştaynın takımındaki lolita da kim ya öyle gerçek hayattaki ciddi bir karekteri lolita yapmakta neyin nesi
  • ''3.BÖLÜM''

İyi seyirler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.