Şimdi Ara

Fatal error sorunu yardımmmmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
20.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a Oyun orjinal aldım.Patch geldik ten sonra böyle bir sorun verdi.Bu sorunu nasıl çözeriz.
    Şimdiden yardımlarınız için Teşekkür ederim....

Fatal error sorunu yardımmmmm

• bilgisayarını kapayıp aç steame manuel bağlan düzelir.
  • Kapatıp açtım oyunu yenide yükledim hiç bişey olmadı yine aynen devam ediyor
  • Oyunu değil steam i baştan yüklemeyi dene ve herhangi bir ayarıyla oynamadan giriş yapmayı dene.
  • Oyunu steami komple silip yükledim yine bişey olmadı.
  • Kimse bilmiyormu bu sorunu hiç kmsenin başına gelmedimi? Çözümlere bakıyorum.Alayı korsan takılıyor crackle çözüyorlar bunun orjinal kullanıpta sorunu halledebilme şansım yokmu?
  • Sanırım bilgisayarın Steam'ı çalışıyor olarak algılamıyor. Kapatmaya falan çalışmıyorsun değil mi?

Önerebileceğim tek şey, sadece normal olarak silmek değil, kayıt defteri dahil programın bilgisayarındaki bütün girdilerini temizlemek, ondan sonra bir kurulum yapmak olacaktır...
  • steam'i aç file'dan settings'e gel oradan accountu bul ve beta participation'a tıkla change dügmesinden steam client betayı seç ve steam'i yeniden başlat.. aynı sorunu böyle çözmüştüm
  • Sorunu çözdüm 2. hdd den birinci hdd ye aldım.Temp lerden steam le ilgili pislikleri sildim.Sorun oldu gerçi 2.hdd niye olmuyo onu anlamadım...:S
  • MERHABA, bende orjinal olarak aldım oyunu kurdum ve oynadım. daha sonra dışarı çıktım tabi b.sayar kapalı. eve geldim ve oyunu açayım dediğimde bu hatayı veriyor : Fatal Error "Could not load localization.txt. Please make sure Modern Warfare 2 is run from the correct folder"

nette araştırma yapıyorum ama hiçbiryerde cevabı yok. bu nedir böyle anlamadım gitti. bilsem orjinal almazdım
  • sadece şu linkte cevap buldum bi tane steamın kendi sitesi :http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1218910

burda da steamı açın.libraryden MW2 ye sağ tıklıyorsunuz ordan properties >local files >Verify integrity of game cache basıyorsunuz. oyunu update etmeye başlıyor ama 15-16 saatten bahsediyor.

yok mu bir bilen nedir bunun çözümü
  • Yolcu_61 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ona temiz ve düzgün bir crack bulup yenilersen sorunun düzeleceltir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.