Şimdi Ara

Fastpay kentkart bakiye yükle 10 TL kazan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
9
Favori
20.909
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vermesi lazim ikisi farkli kampanyalar. İlk mesaji guncelledim, kentkart kampanyasi henuz baslamamis 27 mayista baslayacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RUBY-CONCERTO kullanıcısına yanıt
    Peki bilmediğim için soruyorum İstanbul kart nosu paylaşılıyor
    Her kart nosuna toplam bir kez mi 10 veriyor. daha önce farkllı fastpay hesaptan yükleme yapılan kart noya yeniden farklı Fast pay hesaptan aynı kart noya yine yüklenirse hesaba 10 verir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Ben istanbul kartima 7-8 tane farkli fastpay hesabindan 1 er tl yuklemistim ve hepsine 10' ar tl iadeler geldi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RUBY-CONCERTO -- 26 Mayıs 2019; 1:58:49 >
    Ben birkaç gün önce baktığımda 23 mayısta başlıyor yazıyordu ertelemelerine anlam veremedim 27sinde tekrar yükleme yapmak gerek şimdi

• Evet hocam oyleydi bende onu gorerek paylasim yaptim zaten ama mantiksiz bir bicimde kampanyan tarihlerini degistirdiler. Kampanya daha baslamadiysa madem neden yayinliyorlar

İstanbul kart yüklemesinden 10tl kaç gün sonra geliyor bugün yükleme yaptım ama dolum cihazından karta aktarılmadı problem olur mu

• Fastpaydan paraniz cekildiyse 10 tlniz gelir. Ben cuma yuklemistim carsamba sabah gelmisti iade. Bir kac gun bekleyiniz.

Anladım gerçekten güzel fırsat oldu bu fastpay a101 İstanbul kart kent kart derken bir de birkaç farklı hesapla yararlanınca güzel miktarlar çıkıyor ortaya

• Hocam kentkart kampanyasinda fastpayden yukleme altlimiti 10 tl olduğu icin kentkart sahipleri haricindekilere fırsat olmamis oluyor maalesef. Keske istanbulkart gibi alt limit 1 tl olsaydida hem forumdan arkadaslarin kentkartlarina 1 er tl yuklerdik hemde 10 tl mizi kazanirdik

• kumandan hüsamettin K kullanıcısına yanıt
    1 tl attım puan ne zaman yüklenir.

• TheEvent kullanıcısına yanıt
    Hafta içinde yüklenir

• Mersin kentkart 11 haneli oluyor. Başına 3 sıfır koydum fakat hata veriyor. Nasıl yüklüyorsunuz kentkartlara bakiye?

• aqhuan kullanıcısına yanıt
    Sıfır koymayın

• Mersin Çanakkale vs kart no yok mu yükleme yapalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Adem.Hoca

Mersin Çanakkale vs kart no yok mu yükleme yapalım
    Hocam yalniz en az 10 lira yükleniyor 10 da geliyor kar yok ha hayrina yüklerim derseniz çanakkale kentkart var
    Nolar:
    01101328084
    01101171923

Hangisine yüklerseniz artik belki baskasida yükler buraya birakayim nolari 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genclik17 -- 27 Mayıs 2019; 1:23:30 >
  • Fastpay de kredi kartından EFT yapılıyor 100tl atsam bu 100 TL alışveriş gibi mi görünür yoksa nakit çekmiş gibi faizli mi

• Arkadaşlar kentkart numaranızı yazarken son numarayı yazmıyorsunuz, bu şekilde yükleme yapılıyor

• 10tl yukleyene 5tl iade

Fastpay kentkart bakiye yükle 10 TL kazan

• Yükleme yapan oldu mu 10tlyi hemen veriyor mu beklemek mi gerekiyor geçen seferki gibi ertelerler diye güvenemiyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.