Şimdi Ara

Fastpay ile istanbul kart yüklemeye 10 tl Hediye. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
12
Favori
51.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20tl lik kampamya icin 5 tl yuklemistim bugun 10 tl daha verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Bu fastpay Benim T.C kimlik numaramı ne yapacakmış 10 lira için değermi yahu az akıl mantık
    Ciddi misiniz fastpay denizbank uygulamasidir denizbank hesabi acmaniz lazim olursa orayada kimlik vermeyin.

• Bana 10 u vermedi yaaa

• dengesizherif kullanıcısına yanıt
    Oldu canım

• Talimatlar uygulamadan görünmüyor çünkü fastpay uygulamasından yaptın, hediye 10 TL geldi ama yükleme yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: pdrem

Talimatlar uygulamadan görünmüyor çünkü fastpay uygulamasından yaptın, hediye 10 TL geldi ama yükleme yok...
    yüklemeyi seri no dan fastpay ile yaptım. istanbul kart uygulamasına girdim, talimatlarda yüklediğim miktar çıktı, nfc yi okutup karta aktardım. Problem uygulamayı kullanmayışınızdan kaynaklanıyor olabilir. çok sık yükleme yapıyorum
  • İstanbul kart uygulaması yüklü fastpay dan nfc okuyunca zaten kart No çıkıyor, müşteri hizmetleri kayıt aldı, 2 gün içinde daha dönmediler bakalım...

Edit: Yükleme 4 gün sonra oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pdrem -- 25 Aralık 2018; 15:22:20 >
  • yükledim yükleyeli hala hesabıma para yatırıyor denizbank 40 lira yattı toplamda yeter artık bugün de yatırmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: freezone00

en çok aradığımız şey.

maalesef

Alıntıları Göster
    Boşuna aramayın böyle bişey olmaz, olamaz. Bu direk olarak kredi kartından masrafsız para çekmek olur.
  • İostan yükleme yaptim nfc yok kart numarasıyla yaptım işlem aonunda dedi ki en yakın bileymatike kartınızı okutarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

E ben ne anladım bu işten arkadaslar ? Ben mı yanlıs yaptım bişeyi kredi karti ekledım istanbl kart yükle dedim kart no girdim 5 tl attim.

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    iOS’de NFC, uygulama geliştiricilere açık değil o nedenle talimat noktasına götürüp dokundurmak gerekiyor hocam. O zaman ne işime yarar diyebilirsiniz. Şahsen benim çok işime yarıyor. Yanımda genelde nakit taşımam gidip ATM’ye para çekmekle uğraşmamış oluyorum. Kredi kartı ile yükleyebiliyorum. 1 liradan başlayarak istediğim miktarı yükleyebiliyorum illa 5 katları yüklemem gerekmiyor. Derseniz ki bu olaylar benim için gereksiz eski sisteme devam derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPoint kullanıcısına yanıt
    Yok genede güzel sistem begendim hocam. Daha demin okuttum kartı direk 5 tl geldi. Bu 10 tl ne zaman gelir :)

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    2 güne geliyor hocam. İlginç bir şekilde 1 hafta sonra bana ikinci 10 tl daha geldi

• Bana 3 gün sonra geldi

• Ben 1 TL yükledim. 1 TL ye 10 TL gelmiyor mu ?
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Bana geldi

• Kredi kartı eklerken karttan 1 ₺ kesiyor. Bir kereye mahsusmu kesiyor

• Kesip iade ediyor. Ekstrene bile yansımıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Ben 1 TL yükledim. 1 TL ye 10 TL gelmiyor mu ?
    Bana da gelmedi.
  • Arkadaşlar bu fastpaydeki parayı nasıl elimize alabiliriz nakit olarak?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.