Şimdi Ara

Fastpay ile elektrik faturası (Enerjisa) ödemede %10 iade (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
50
Favori
62.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Karttan provizyon alamadığında o hatayı veriyor. Bende de aynı sorun olmuştu. Sanal kart ile deneyin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpermete

Karttan provizyon alamadığında o hatayı veriyor. Bende de aynı sorun olmuştu. Sanal kart ile deneyin isterseniz.
    Sanal kart tanımladım zaten limitide güncellemiştim. Normal siteden ödedim uğraşmak istemedim :) ama yinede teşekkürler bilgilendirme için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thuglife

Ödeme yapmak istiyorum "Kurum ile bağlantı kurulamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatası ile karşılaştım dün ve bugün. Sildim uygulamayı
    Başka kart deneyin hocam ve sanal kart vermeyin genelde sanal kart olunca bu hata çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18.02 de 107 lira faturamı ödedim, 20.02 sabah 9 da 10 tl iadem geldi 2 günde yattı kısaca. Teşekkürler :)
  • Geçen ay 2 gün sonra 10 tl yatırıldı, bu ay 12 şubatta yatırdığım fatura için halen iade gelmedi. Enpara nın gözünü seveyim ya, diğerlerinin alayı yalancı.

• Bonus ve iade ayrı olmayacak mi? İade hemen yapıldı ama bonus gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iade Fastpay bakiyesi olarak mı yükleniyor? Bir de 5 gün önce yaptım ödemeyi hala provizyonda bekliyor kart işlemlerinde. Daha önce başına gelen var mı?
  • Fastpay de otomatik ödeme talimatı verilebiliyor mu. Verilebiliyorsa nasıl veriyoruz. Teşekkürler

• Bende pazartesi ödedim faturayı iş Bankası sanal kredi kartla hala iade görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Arkadaşlar iade Fastpay bakiyesi olarak mı yükleniyor? Bir de 5 gün önce yaptım ödemeyi hala provizyonda bekliyor kart işlemlerinde. Daha önce başına gelen var mı?
    Kendi kendime yanıtlayayım. Fastpay hesabına yükleniyor. 19'unda ödemiştim, 21'inde bugün iade yattı.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Nerede, nasıl harcıyoruz peki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockclimber

Bilmiyorum ben biraderin İstanbul Kart'ına atacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockclimber

banka hesabına eft yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Bilmiyorum ben biraderin İstanbul Kart'ına atacağım.

Alıntıları Göster
    banka hesabına eft yapabilirsin ücvretsiz
  • eve gelen faturalar toplam 600 TL tuttu. Aklıma fast pay geldi ama ekşide yorumları okuyunca vazgeçtim. arayıp bildirmeden %10'u iade etmiyorlarmış galiba. kredi kartımız var ama bilgileri vermek istemiyoruz. bende iş bankası kartı var onunla nasıl yapılır bilmem
  • 20 Şubat'ta yapılan ödeme için halen %10 iade yapılmadı.
  • Hesabımı oluşturduktan sonra eklenecek kart aile bireylerinin birinin kartı olsa sistem kabul eder mi?
  • Bir hafta içinde iade

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Valla istedik 3 gün oldu hala yok

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.