DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Farming Simulator 2013
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.229
Cevap
21
Favori
287.580
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> Farming Simulator 2013
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2138 Mesaj
      23 Aralık 2012 14:55:02
      Arkadaşlar bir türlü tankere su dolduramadım nereden dolduruyoruz yardımcı olur musunuz
      |
      |

• Çavuş
      85 Mesaj
      23 Aralık 2012 17:14:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Terranfan

Alıntıları Göster

Sadece taze çim ve saman veriyordum dediklerini bir gözden geçirecem.

quote:

Orijinalden alıntı: yasin57

Arkadaşlar bir türlü tankere su dolduramadım nereden dolduruyoruz yardımcı olur musunuz

Tanker ile dere kenarına veya içine gir R tuşu ile doldur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RRoRR -- 23 Aralık 2012; 17:16:24 >
      |
      |

• Binbaşı
      1252 Mesaj
      23 Aralık 2012 18:00:01
      quote:

Orijinalden alıntı: yasin57

Seraları sulamak için kullandıgın tankeri soruyorsan bazı yerlerde su yalaklarından ve dereden doldurabilirsin ama unutma dereden bile doldursan paran gider bedava degil su.

Evimiz oldugu yerde ve inek çiftliğinin yukarısındaki su yalağı, tarlaları sulamak için kullandıgın sulama araçlarını mavi su tankından dolduruyorsun.

|
      |

• Binbaşı
      1955 Mesaj
      23 Aralık 2012 18:05:08
      quote:

Alıntıları Göster

Güzel map'e benziyor hangi map bu, bir de saatin altında ekstra bilgiler var bende böyle birşey arıyorum 96 sayfa mod inceledim bulamadım. Youtube'da bi videoda gördüm, o kadar soran olmuş söylememiş, hangi aracı kim kullanıyor, arkadaki ekipman ve doluluk oranı vs. bilgiler veriyor.

Mini mapı kullanıyorum hocam ama o ayrıntıların nasıl olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok mod klasörü o kadar dolu ve karışıkki :D
      |
      |

• Binbaşı
      1751 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      BlueHawk*

Android Beta Tester
      02 Ocak 2013 21:23:42
      '11 oynuyorum halen . Nedeni ise Savelerim
      |
      |

| Intel® Core™ i5-2300 3.1 GHz 6MB 1155p | ASUS P8Z77-V LE Intel Z77 Soket 1155 DDR3 | Kingston DDR3 1333 MHz 8x4 32GB Ram | Asus R7 370 STRIX GAMING 4GB GDDR5 256BIT |
      | Akasa A20 240mm Sıvı Soğutucu | 2x WD Green 3.5" 2TB SATA3 HDD | Akasa Viper PWM Fan 4x 12CM - 4x 14CM | Akasa Flexa P5 PWM Çoklayıcı | Corsair Carbide 400R MidT ATX Kasa |
      | Samsung 240GB 850 EVO SSD | Necron Spidy 850VA UPS | High Power 750W 80+ Bronze 56A@12V Power Supply | Avermedia Trinity TV Kartı | LG DVD RW |
    • Er
      6 Mesaj
      03 Ocak 2013 00:15:02
      arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar dilerim hatta iyi geceler. benim şöyle bir sorunum var. ben ilk patates ektiğim tarladan 97 ton patates aldım. fakat 2. hasat zamanı geldiğinde 45 ton kaybım oldu. aynı tarladan üstelik. ilacını attım hasadı bekledim tarla 0 hatalı sürülmesine ramen nasıl 45 ton kaybım oluyor anlamış değilim. şöyle düşünüyorum da önceki hasatta çiiçekleri döküldükten 1-2 gün sonra beklemiştim hasat için ve sağanak yağmur da yemişti 2. gününde. 3. gün toplamıştım. fakat bu sefer çiçekler döküldükten hemen sonra toplamaya başladım acaba bununla ilgili bir kaybım olabilir mi. acil yardımcı olacak birileri varsa bilgi sahibi çok hayır duamı alır. şimdiden teşekkürler :)
      |
      |

• Binbaşı
      1252 Mesaj
      03 Ocak 2013 07:05:42
      quote:

Orijinalden alıntı: influential35

arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar dilerim hatta iyi geceler. benim şöyle bir sorunum var. ben ilk patates ektiğim tarladan 97 ton patates aldım. fakat 2. hasat zamanı geldiğinde 45 ton kaybım oldu. aynı tarladan üstelik. ilacını attım hasadı bekledim tarla 0 hatalı sürülmesine ramen nasıl 45 ton kaybım oluyor anlamış değilim. şöyle düşünüyorum da önceki hasatta çiiçekleri döküldükten 1-2 gün sonra beklemiştim hasat için ve sağanak yağmur da yemişti 2. gününde. 3. gün toplamıştım. fakat bu sefer çiçekler döküldükten hemen sonra toplamaya başladım acaba bununla ilgili bir kaybım olabilir mi. acil yardımcı olacak birileri varsa bilgi sahibi çok hayır duamı alır. şimdiden teşekkürler :)
      Kaç nolu tarlaya ektin, ben de deneyeyim bakalım kaç ton verecek. Normalde ekim yapıp sadece su veriyorum her defasında 3-5 kilo farkla aynı miktarda ürün veriyor, gübre kullanmıyorum çok az fark oluyor. Oyunun zorluk derecesi nedir, şimdiye kadar hiç yagmur görmedim. Esc Map Views ekranında tarla yeşil olunca biçime başlıyorsun işte zamanı yavaşlatmayı unutma. Biçim için hangi aracı kullanıyorsun.

• Binbaşı
      1955 Mesaj
      03 Ocak 2013 10:15:24
      Oyun başka haritalar ve modlarla cok zevkli oluyor oyunun orijinal haritası cok buyuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      114 Mesaj
      03 Ocak 2013 14:24:38
      indiremedim daha bu oyunu aklımda, çok kasıyor mu?

• Binbaşı
      1252 Mesaj
      03 Ocak 2013 16:46:41
      quote:

Orijinalden alıntı: nevintoprak

indiremedim daha bu oyunu aklımda, çok kasıyor mu?

Hayır, optimizasyon iyi, kasmıyor, işlemci %30-35, gpu %45-55 arası çalışıyor, amd1090T / gtx470.

• Teğmen
      114 Mesaj
      03 Ocak 2013 17:50:32
      quote:

Alıntıları Göster

Hayır, optimizasyon iyi, kasmıyor, işlemci %30-35, gpu %45-55 arası çalışıyor, amd1090T / gtx470.

teşekkürler :)
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      03 Ocak 2013 19:23:46
      quote:

Alıntıları Göster

Kaç nolu tarlaya ektin, ben de deneyeyim bakalım kaç ton verecek. Normalde ekim yapıp sadece su veriyorum her defasında 3-5 kilo farkla aynı miktarda ürün veriyor, gübre kullanmıyorum çok az fark oluyor. Oyunun zorluk derecesi nedir, şimdiye kadar hiç yagmur görmedim. Esc Map Views ekranında tarla yeşil olunca biçime başlıyorsun işte zamanı yavaşlatmayı unutma. Biçim için hangi aracı kullanıyorsun.

28 numaraı tarlayı ekiyorum hocam. dün o mesajı attıktan sonra bir daha ekim yaptım. patates çiçeğini döktüktü ve 2 gün bekledim. bu sefer toplama yaptığımda ise 104 tona ulaştı. demek ki beklemek gerekiyormuş. gerçi günlük hayatımızda da böyle oluyor 2 -3 hafta sürüyor ama yaprakların iyice kuruyup , sararmasını bekliyorlar. oyuna da yansıtmışlar galiba. oyunun zorluk derecesi normalde hocam sen de bi dene istersen. ayrıca hocam ben de yağmur görmemiştim ama ilk kez o gün gördüm daha da yağmadı sürekli hava tahmini değişiyor. ama yağmur yağıyor yani oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi influential35 -- 3 Ocak 2013; 19:43:07 >
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      03 Ocak 2013 22:45:00
      28 numaraı tarlayı ekiyorum hocam. dün o mesajı attıktan sonra bir daha ekim yaptım. patates çiçeğini döktüktü ve 2 gün bekledim. bu sefer toplama yaptığımda ise 104 tona ulaştı. demek ki beklemek gerekiyormuş. gerçi günlük hayatımızda da böyle oluyor 2 -3 hafta sürüyor ama yaprakların iyice kuruyup , sararmasını bekliyorlar. oyuna da yansıtmışlar galiba. oyunun zorluk derecesi normalde hocam sen de bi dene istersen. ayrıca hocam ben de yağmur görmemiştim ama ilk kez o gün gördüm daha da yağmadı sürekli hava tahmini değişiyor. ama yağmur yağıyor yani oyunda.

not:önceki mesaj şikayet edilmiş galiba terra hocam görememiş.
      |
      |

• Binbaşı
      1252 Mesaj
      04 Ocak 2013 15:59:40
      quote:

not:önceki mesaj şikayet edilmiş galiba terra hocam görememiş.
      hocam dün [ONAY BEKLİYOR] şeklindeydi senin mesaj ama mesajında kural dışı bi durum yok belki teknik sorun olmuştur bilmiyorum.

28 nolu tarla yaklaşık 103 ton patates verdi sadece su verdim, senin 45 ton olayı belki yagmurdan dolayı fazla su yemiş olabilir, fazla suyu sevmiyo olabilir patatesler :p Çiçekleri döktükten sonra biçilmeye hazır hale geliyor ama 2 gün sürmüyor o iş, aşağıdaki duruma gelince alttaki harvester'la yaprakları toplamana gerek kalmadan biçiyorsun.

• Er
      6 Mesaj
      04 Ocak 2013 17:37:10
      quote:

Alıntıları Göster

hocam dün [ONAY BEKLİYOR] şeklindeydi senin mesaj ama mesajında kural dışı bi durum yok belki teknik sorun olmuştur bilmiyorum.

28 nolu tarla yaklaşık 103 ton patates verdi sadece su verdim, senin 45 ton olayı belki yagmurdan dolayı fazla su yemiş olabilir, fazla suyu sevmiyo olabilir patatesler :p Çiçekleri döktükten sonra biçilmeye hazır hale geliyor ama 2 gün sürmüyor o iş, aşağıdaki duruma gelince alttaki harvester'la yaprakları toplamana gerek kalmadan biçiyorsun.

hocam ben de aynı şekilde yapıyorum zaten. hervesterle zahmetsiz ve kolay oluyo. ayrıca dediğin yağmurdan sonra olayı olabilir ama patates yağmurlu ve soğuk havayı sever. toprak nemli olursa daha iyi verim alırız diye biliyorum. neyse o kayıp yaşadığım gün tarlanın köprüye bakan tarafından hervesteri döndürmem zaman kaybettirdiği için tarlayı bir o şeklinde biçtim . daire çizerek topladım belki oyunun bugu olabilir ondan az da almış olabilirim. ama şu son 3 biçimde de oldukça iyi verim aldım artık o şekilde biçim yapmam :D teşekkür ettim hocam çok ilgilendiğin için. minnettarım
      |
      |

• Binbaşı
      1252 Mesaj
      04 Ocak 2013 19:03:33
      quote:

...

hocam ben de aynı şekilde yapıyorum zaten. hervesterle zahmetsiz ve kolay oluyo. ayrıca dediğin yağmurdan sonra olayı olabilir ama patates yağmurlu ve soğuk havayı sever. toprak nemli olursa daha iyi verim alırız diye biliyorum. neyse o kayıp yaşadığım gün tarlanın köprüye bakan tarafından hervesteri döndürmem zaman kaybettirdiği için tarlayı bir o şeklinde biçtim . daire çizerek topladım belki oyunun bugu olabilir ondan az da almış olabilirim. ama şu son 3 biçimde de oldukça iyi verim aldım artık o şekilde biçim yapmam :D teşekkür ettim hocam çok ilgilendiğin için. minnettarım

estağfirullah hocam rica ederim, olabilir belki tarlayı O şeklinde biçtiğin içindir, harvesteri otomatik pilota neden vermiyosun çok mu yakıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terranfan -- 4 Ocak 2013; 19:05:46 >
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      05 Ocak 2013 01:34:33
      düzgün biçmiyor o tarlada hep yarım yamalak kalıyor
      |
      |

• Binbaşı
      1252 Mesaj
      05 Ocak 2013 07:52:17
      fabrika tarafındaki duvar işi bozuyor ama harvester işini bitirdikten sonra kontrolü alıp yanlamasına tarla kenarını alınca fazla fire olmuyor, ben 17 numaralı tarlayı kullanıyorum, 200 tona yakın patates veriyor ama sen fabrikaya yakın olsun topladıgımı direkt satim diyorsan başka.
      |
      |

• Teğmen
      162 Mesaj
      05 Ocak 2013 22:22:51
      yav arkadaşlar benim bu oyunda hava durumu değişmiyor. ama bi yerde okumuştum hava durumu değişiyormuş. böylece yağışlı havalarda daha verimli ürün alınıyormuş. benim ayarlarda mı bi sorun var acaba. bilgisi olan var mı?

• Binbaşı
      1955 Mesaj
      05 Ocak 2013 22:36:18
      arkadaşlar bu oyunun grafik ayarları nerden yapılıyor bir türlü bulamadım biri resim atar bilirmi ekran boyutu falan var sadece

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
0,388
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.