Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
78.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: White Devil

hesap detaylarına girip mağaza işlemlerine tıklayın orada devam eden işlemi iptal edin.

Arkadaşım ilgilendiğin için teşekkürler..fakat mağaza işlemlerine girdiğimde devam eden bir işlem görünmüyor yada ben göremedim anlamadım gitti..Tekrar satın alma kısmına girip oyunu almak istiyorum aynı uyarıyı veriyor..Şaşırdım kaldım..ininal kart kullanıyorum.(Bu arada bu kart için hangi seçeneği seçeceğim mastercard mı yoksa mastercard(ülke İçi)seçeneği mi?) .Bugün kart hesabına baktım herhangi çekilen bir şeyde yok..Yani uyarıdaki gibi bir durumda yok ama ne yapsam da satın alamıyorum başka alabileceğim bir site var mı acaba?...

Uyarı aynen şu şekilde
     Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolbey -- 3 Kasım 2014; 19:31:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

quote:

Orijinalden alıntı: BlueHawk*

Oyunu denemek için şu anda codex sürümünde para hilesi var iken oynuyorum. Oynanış güzel, makineler olsun, araçların kirlenmesi, onları yıkamak, orman makinaları falan gayet güzelmiş. İndirime girmesini beklersem sanırım birkaç ay geçecek. Ama ne olursa olsun orijinalini alacağım.

O para hilesini çıkartana sövesim geliyor. İnsanoğlunun zaafı burada ortaya çıkıyor. Ne kadar indirmeyecem desek de, bir yanımız indir indir diyor. Kendi adıma konuştum fakat bir çoğunun kullandığına eminim tekli oyunda. Bu sefer bütün her şeye bir anda sahip olunca, bir daha oynayasın gelmiyor tek başınayken. Zaten tek başına da oynanacak bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Gelişme çok yavaş oluyor maalesef. En az 2 kişi gerekiyor. Zaten ağaç olayına hiç girmiyorum bile. Getirisi nedir hiç denemedim fakat gerek aletleri olsun gerekse uğraşı olsun çok zor. Muhtemelen getirisi de yüksektir.

Hocam öncelikle para hilesi derken, save dosyanızın içerisindeki config money kısmına istediğiniz sayıyı yazıyorsunuz. Yani ortada bir hile programı-modu vs. yok. Dediğiniz gibi bi anda herşyee sahip olunca oyun oynanmıyor fakat ben denemek için yapıp sildim. Şimdi oyunu orjinal alıp sıfırdan başlayacağım. Ağaç olayı ise aşırı zor ve uğraşılması gerek. Tek kişiyle mümkün ama sabır lazım. Multiplayer zorunlu gibi duruyor bu işte.

Edit: Amerikan haritasında normal modda başlayın. Hem tarlalar büyük, hem de 5 traktör veriyor. Daha fazla oynanırlığı var iskandinav haritasına göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryzen Tevfik -- 3 Kasım 2014; 21:57:24 >

• Bu işlerin yabancısıyım şimdi boş bir tarla için sırayla hangi ekipmanları kullanmalıyım?

Sırayla pulluk, kultivatör, mibzer peki sonrasında bulamaç makinası, gübre makinası, suni gübre makinası hangileri kullanılmalı?

Birde bu makinaların ne işe yaradıklarını anlatan bir link vs yok mu? O kadar aradım fakat oyundaki ekipmanlar hakkında elde ettiğim bilgi pek az.

Ormancılık ise kesinlikle multi oynanması gereken bir mod olmuş. Tek başına cidden sabır gerektiriyor.

Bir hevesle oyuna başladık ama o kadar çok ekipman var ki ister istemez yardıma ihtiyaç duyuyor insan.

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Bu işlerin yabancısıyım şimdi boş bir tarla için sırayla hangi ekipmanları kullanmalıyım?

Sırayla pulluk, kultivatör, mibzer peki sonrasında bulamaç makinası, gübre makinası, suni gübre makinası hangileri kullanılmalı?

Birde bu makinaların ne işe yaradıklarını anlatan bir link vs yok mu? O kadar aradım fakat oyundaki ekipmanlar hakkında elde ettiğim bilgi pek az.

Ormancılık ise kesinlikle multi oynanması gereken bir mod olmuş. Tek başına cidden sabır gerektiriyor.

Bir hevesle oyuna başladık ama o kadar çok ekipman var ki ister istemez yardıma ihtiyaç duyuyor insan.

Teşekkürler.

pulluk veya kültivatör den herhamgi birisini kullanman yeterli, gübreleme makinalarınında öyle.. mağazada hem tarlayı sürüp hem eken yani kültivatör ile mibzer birleşimi bir ekim aleti var, ondan alırsan tek seferde halledersin..

pulluk daha çok yeni tarla açarken veya çim ektiğin tarlayı sürerken gerekli.. youtube da birçok video var, 2015 in olmasa bile 2013 ün, birçok cihaz aynı zaten.

aynı kategorideki ekipmanlar aşağı yukarı aynı işi görüyor sadece biraz daha büyüğü veya genişi, dediğim gibi ormancılık hariç bir çok ekipman 2013 de vardı zaten youtube da videolarını izleye bilirsin..

•  Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Yıldızlar çok net hava sertlicek .
  • Odunculukda gerçekten iyi para var fakat yapması bir dert. En çok da araca bindirmesi mesele. 3 metre uzunluğundaki bir kütük aşağı yukarı 1.500 dolar kadar para veriyor. 10 tane 3metre kütük götürsek eder sana 15 000 dolar. Bu kadar parayı, bu kadar kısa sürede başka bir şeyden sağlayacağımızı düşünmüyorum.
  • Resimdeki alete orada dolum yaptım, ne dolumu bu ve ne işe yarar bilmiyorum. Normalde bu aleti dolum yapmadan ekipyordum tarlayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::LasVegas::: -- 4 Kasım 2014; 23:38:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::LasVegas:::

Resimdeki alete orada dolum yaptım, ne dolumu bu ve ne işe yarar bilmiyorum. Normalde bu aleti dolum yapmadan ekipyordum tarlayı.

mibzer boşken işçi ekim yapabilir, işçinin kullandığı direk parandan düşer. ama sen kullanırken boş ise ekim yapmaz, eğer yapıyorsa bug var demektir :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hidayet80

quote:

Orijinalden alıntı: :::LasVegas:::

Resimdeki alete orada dolum yaptım, ne dolumu bu ve ne işe yarar bilmiyorum. Normalde bu aleti dolum yapmadan ekipyordum tarlayı.

mibzer boşken işçi ekim yapabilir, işçinin kullandığı direk parandan düşer. ama sen kullanırken boş ise ekim yapmaz, eğer yapıyorsa bug var demektir :D

Şimdi anladım ben zaten işçi kiralıyordum hatta suni gübrelemede de aynı durum var. Suni gübrelemeyi %100 doldurdum ve işçi kiraladım ama hiç araçtan suni gürbe eksilmedi bende hata var diye düşünüp kendim gübreleme yaptım :D

• Oyun G27 destekliyormu beyler, yani force feedback varmı
  • Oyuna girmeden eğitimleri bitirdim.Kariyer açtım ve rehberi tamamlarım.Şimdi biçerdöver işlemini bitirip traktörle götürüp sattım.Toprağı kazdım ve tohum ekdim.Bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum.Oyunda nasıl ilerleyeceğimi nerden öğrenebilirim.
  • Oyun boyunca nasıl ilerlicez bunları göremiyormuyuz.Oyun başlangıcındaki rehber gelmiyormu sonra.
  • PM 'den sormuşsun cevapladım.
  • oyunu 8$ ye nereden temin edebiliriz arkadaşlar
  • multiplayer iyi güzel ama ttnet'in upload hızıyla oynamak işkence, bazen lagdan dolayı odunlar buga giriyor vs olmuyor, bu arada oyunu rus key ile oynayabiliyorsunuz tek yapmanız gereken oyuna girerken vpni açıp oyuna girdikten sonra kapamak zaten o da 2 saniyelik iş, oyun tl olarka 20 liraya denk geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trydamere87

PM 'ye link yapıştıramıyorum buradan veriyorum.
  • Farming 2015 de de klasik bug sorunu devam ediyor

dün bir ağacı kestim, devrilen ağacın yarısı toprağa gömüldü, traktör içinden geçiyor...

nakliye görevlerindeki teslim süresinin kalkması iyi olmuş, 2013 de en sinir olduğum görev oydu, teslimat yerine iki metre kala süre bitiyordu ve sap gibi kalakalıyorduk

ayrıca görev ortasında oyunu kaydedip çıkış yapıp tekrar oyuna dönünce göreve kaldığımız yerden devam edebilmek güzel olmuş..

Yalnız traktörlerin çekiş gücünü düzeltmeleri lazım, balya makinasını çalıştırınca hafif eğimde takılıp kalıyor..

Kısa yoldan zengin olmak için ise ormancılık işine el atmak şart Yalnız ben dengeli götürme taraftarıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidayet80 -- 6 Kasım 2014; 7:25:05 >

• Dün şimdilik kürekli oyunumda para hilesi ile şu ponsse scorpion ve taşıyıcıyı kullandım. Artık tamamen vinç operatörü gibi oluyorsunuz oyunda. Kontroller hakikaten meşakatli. Dün bir video buldum. Videodaki arkadaş iki joystick ile işi çözmüş ben de aynı joystickten bir tane var flight sim. oynadığım yıllardan kalma. Bir tane daha alıp bu konfigurasyonu yapmayı düşünüyorum.

Joystick de bu oluyor. http://www.bimeks.com.tr/urun/110266/logitech-attack-3-pc-joystick-942-000001-.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

multiplayer iyi güzel ama ttnet'in upload hızıyla oynamak işkence, bazen lagdan dolayı odunlar buga giriyor vs olmuyor, bu arada oyunu rus key ile oynayabiliyorsunuz tek yapmanız gereken oyuna girerken vpni açıp oyuna girdikten sonra kapamak zaten o da 2 saniyelik iş, oyun tl olarka 20 liraya denk geliyor.

Hocam siz rus key ile mi oynuyosunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ağaç fidanlarını ektikten sonra her hangi bir işlem yapmak gerekiyor mu ( sulama gübreleme vs..), yoksa kendiliğinden büyüyor mu?

bilgisi olan var mı bu konuda?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.