Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Fare tekerleğini çevirince ses açıp kapatıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı
19
Cevap
1
Favori
25.764
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Fare tekerleğini çevirince ses açıp kapatıyor ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    18 Mesaj
    Arkadaşlar selâmunaleykum benim şöyle bir sorunum var şimdi mouse everest marka modeli aklımda değil ama mg felandı herneyse mouse tekerleğini yukarı aşağı yapınca (yani sağ click ve sol click'in ortasındaki tekerlekten bahsediyorum) sayfa aşağı yukarı yapacağına sesi açıp kapatıyor üstüne tıklayıncada sesi muteliyor driver yükledim kaldırdım olmadı başka pcye taktım sorun ondada oluyor bu farenin derdi ne ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Kardeş seni bilmem ama ben EVEREST SM-770 kullanıyorum cevap geç olduysa üzgünüm ama yinede veriyim dedim... Tam şuan mousemun led ayarları tuşunu bulmak için biraz kurcalıyordum. Daha sonra DPI tuşuna 10 sn. kadar basılı tuttum bir şey değişmedi bende internete gireyim dedim seninle sorun aynı. Bu siteye baktım yararlı bir cevap yok. Sonra DPI tuşu aklıma geldi aynı işlemi yaptım ve 10sn. basılı tuttum sorun düzeldi. Yani DPI tuşu tekerleğin modunu değiştirebiliyor. Aklında bulunsun. Bu benim mouseun özelliği sende varmıdır bilmem ama umarım işe yarar. İyi şanslar.

• Yarbay
    2644 Mesaj
    Esselamun Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatuhu,

Şöyle olabilir G500'ümde kendi dahili rami var ve ayarları otomatik içerisinde tutuyordu diye hatırlıyorum. Bu ayarlarmarı da kendi yazılımı ile yapılıyordu. Sizin cihazızının kendi web sitesinden güncel programını çekerek bir bakın bakalım o şekilde bir ayarlama varsa kaldırın fareye kaydettirin bu ayarı.
    |
    |

fareyi çıkar ve kasanın ön tarafındaki usb yerini tak bilgisayar taradıktan sonra geri arkaya tak düzelir
    |
    |
    eray6161 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kardeşim eğer hala halledemediysenhttp://www.eyfel.net/driver/5577_1/ bu linkten indir kur ve en sonunda istediğin şeyi yap çok basit aynı problem bendede vardı ve çözüldü everest markasının saçma sapan işleri driver koymuyolar sonra verdiğin para boşa gidiyor ZANNEDİYOR İNSANLAR (BU ARADA MOUSE'UN RAMPAGA SMX R1-R2 FARKETMİYOR)
    |
    |
    eray6161 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kardeş seni bilmem ama ben EVEREST SM-770 kullanıyorum cevap geç olduysa üzgünüm ama yinede veriyim dedim... Tam şuan mousemun led ayarları tuşunu bulmak için biraz kurcalıyordum. Daha sonra DPI tuşuna 10 sn. kadar basılı tuttum bir şey değişmedi bende internete gireyim dedim seninle sorun aynı. Bu siteye baktım yararlı bir cevap yok. Sonra DPI tuşu aklıma geldi aynı işlemi yaptım ve 10sn. basılı tuttum sorun düzeldi. Yani DPI tuşu tekerleğin modunu değiştirebiliyor. Aklında bulunsun. Bu benim mouseun özelliği sende varmıdır bilmem ama umarım işe yarar. İyi şanslar.

Orijinalden alıntı: Lasserr

Kardeş seni bilmem ama ben EVEREST SM-770 kullanıyorum cevap geç olduysa üzgünüm ama yinede veriyim dedim... Tam şuan mousemun led ayarları tuşunu bulmak için biraz kurcalıyordum. Daha sonra DPI tuşuna 10 sn. kadar basılı tuttum bir şey değişmedi bende internete gireyim dedim seninle sorun aynı. Bu siteye baktım yararlı bir cevap yok. Sonra DPI tuşu aklıma geldi aynı işlemi yaptım ve 10sn. basılı tuttum sorun düzeldi. Yani DPI tuşu tekerleğin modunu değiştirebiliyor. Aklında bulunsun. Bu benim mouseun özelliği sende varmıdır bilmem ama umarım işe yarar. İyi şanslar.

kardeş sağol işe yaradı önerin dpi tuşuna basılı tuttum düzeldi. az daha format atcaktım
    |
    |
    // INTEL I7 4820K 3.90 GHZ Turbo 10MB LGA2011 / Corsair H80i Liquid // ASUS ROG X79 RAMPAGE IV FORMULA // GSKILL DDR3 4*2 GB Quad 1600 mhz CL8 // NVIDIA GTX 780 3 GB GDDR5 384 BIT, DX11 // // ASUS MX239H 23'' IPS //
    SAMSUNG 850 PRO 256 GB SSD // WD 1 TB Caviar BLack 64MB 7200rpm Sata3 // GXT33 Laser Gaming Mouse // Seasonic X-750 KM3 80+Gold // CM HAF 912 Advance USB3.0 // Creative 5700 5.1 Digital //
  • Yüzbaşı
    551 Mesaj

Hay Allah razı olsun kardeş. Kafayı yedirtti bana.
    |
    |
    Lasserr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kardeş çok saol 1 saattir onu arıyorum tşk
    |
    |
    aozer9876 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

aynen hocam iyiki yaszmışsınız yıllar sonra bile yardımcı oldu.
    |
    |

Mayıs 2015'de açılan konu sene olmuş 2018 vay be yaşlı hissettim yahu. :D
    |
    |
    lg02561 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lasserr

Hortlayacağı kadar hortlamış zaten ama banada yaradı bu cevap
    |
    |

ALLAH SENDEN BİN KERE RAZI OLSUN KARDEŞİM AZ DAHA 50 TL VERİP MOUSE ALIYODUM HATTA ÖDEME EKRANINDAYDIM Bİ BAKAYIM FORUMA DEDİM TAM BİR ŞEY BULAMADIM KAPATAYIM DERKEN SENİN ÖNERİNİ DENEDİM OLDU ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM YA ADAMSIN ADAMIN DİBİSİN YA OHH BEE
    |
    |
    aozer9876 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ALLAH RAZI OLSUN
    |
    |
    ne kadar boş yapmışlar cevap basılı tutmak zaten bu sorun basılı tutunca ortaya çıkıyor
    tuşa az basılı tutarsan hassasiyet azalır (yavaş ilerler)
    tuşa basılı tutmadan tıklarsan hassasiyet artar.
    ne boş yapmışlar birsürü uzun cevapile
    |
    |

bende everest sm700 kullanıyorum dediğini yaptım sorun kalktı.
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.