Şimdi Ara

FarCry 5 vahşi batıda geçecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Söylentilere göre yeni farcry oyunu yapım aşamasında ve vahşi batı teması yer alacak oyunda. E3'de yeni bilgiler gelecektir.

Kaynak:https://www.vg247.com/2017/05/08/next-far-cry-game-to-have-a-wild-west-setting-out-in-september-rumour/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FarCry 5 vahşi batıda geçecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi kere oyunun mekanikleri çok sağlam oturdu. Aynı oynanışla vahşi batı temalı FC efsane olur.
  • Aynı mekanikler artık iyice sıkmış olsa da vahşi batı oyunu pek yok, hatta yapmaya yeltenen bile yok. En son Call of Juares Gunslinger oynamıştık sanırım, RDR'nin bile üzerinden uzun zaman geçti. Ciddi manada ilgi çekebilir, hatta güzel bir hikaye yazarlarsa FC3 etkisi bile yaratabilir.
  • Ps2 deki GUN aklıma geldi. Güzel olur.
  • Bir seyi atliyorsunuz. Bu temaya fps kamera açisi gitmez. Nasil metal gear a fps gitmezdiyse, red dead redemption 2 de de tps kamera tercih edildiyse hatta uncharted serisini fps dusunun buna da gitmez. Bu yuzden siradan bir oyun olacaktir. Beklentim hic yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 9 Mayıs 2017; 21:9:47 >
  • Görüş açısının konsept ile bir alakası yok, bu durum oyunun tasarım aşamasında belirlenen bir karar ve geliştirme süreci de buna göre şekilleniyor. Outlaws, Gun, CoJ Bound and Blood, CoJ Gunslinger, Darkwatch hatta Fallout New Vegas'da dahil olmak üzere FPS western konseptine sahip şahane oyunlar var. Red Dead Revolver ve Redemption'da aynı şekilde TPS için iyi örnekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Görüş açısının konsept ile bir alakası yok, bu durum oyunun tasarım aşamasında belirlenen bir karar ve geliştirme süreci de buna göre şekilleniyor. Outlaws, Gun, CoJ Bound and Blood, CoJ Gunslinger, Darkwatch hatta Fallout New Vegas'da dahil olmak üzere FPS western konseptine sahip şahane oyunlar var. Red Dead Revolver ve Redemption'da aynı şekilde TPS için iyi örnekler.

Fps olarak saydiginiz oyunlari ben hic sevmedim. Ama grafik ve oynanabilirlik te yenilik olursa belki iyi olabilir.
  • Call of Juarez 1 müthişti FPS den western olmaz diyene sadece gülerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 9 Mayıs 2017; 21:38:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far Cry oyununa FPS den başka açı yakışmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Call of Juarez 1 müthişti FPS den western olmaz diyene sadece gülerim.

Hic olmaz demiyorum zaten tps olsa rdr 2 ye bile rakip olurdu diyorum hani kamera acisina gore oyun sekilleniyor ya o bakimdan.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Hocam RDR 2 çıkıyor bence yanlış zaman bu oyun için. Aynı dönemde çıkarsa bikere kafadan kaybedecektir karşılaştırmalar yapılacak cok buyuk ihtimallede Far Cry zayıf olan taraf olacak. Rdr 2 oynadıktan sonra bu oyuna geçincede hayal kırıklığı yaratabilir. Bence bu oyunun 1 2 sene sonra çıkması lazım

• Farcry'ın tadı başkadır, RDR ile ne ilgisi var. Hikaye güzel olursa hatta hem kovboy hem kızılderili tarafı ile oynayabilirsek efsane olur.

• Far Cry mantığına güzel gidecek bir konsept olur.

Hatta Fc Primal çıkmadan önce arkadaşlar arasında yeni oyunun western olmasını tartışıyorduk. Sonra Primal gösterilmişti hayal kırıklığı yaşamıştık...

Şimdi haberler doğruysa sağlam bir oyun geliyor olabilir.

• Efsane olur gerçekse

• İyi olsun da konsept fark etmez

• çıkış zamanı önemli. yoksa RDR 2 mundar eder bu oyunu.
  • şimdiye kadar hiçbir far cry oyununu tamamlayamadım hep sıkılıp yarıda bıraktım. ama bu farcry gerçekten vahşi batı temasıyla gelirse bitireceğim ilk farcry olur
  • Bethesda oyunlarında olduğu gibi TPS FPS birlikte yapılır herkes rahat eder. Yeter ki Western'de geçsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.