Şimdi Ara

Far Cry Primal Türkçe Yama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
45.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer tam bir yama yayınlanırsa süper olurr :) dört gözle bekliyoruz. Ubisoft-Türkiye ilişkileri kötü olduğu için (muhtemelen aral game iyi kazık atmış Ubisofta) hiç bir şekilde hiç bir oyunlarını çevirmiyor adamlar. Çeviri olayı yine amatör ruha kalıyor
  • Gerçekten iyi olur. Ağır bir çevirisi yok sanırım.
  • Malesef Artik Ekip Cevirmen Bulmak Cok Güç. Büyük Oyunlara yönelmiyorlar. Haklilarda Onca Caba ve Zaman.. üstüne AGİR eleştiri ve hakaretlere varan boyutlar.Bide O kadar Yogun Olabiliyorki ŞArtlar Anlamak lazim. Büyük Cevirmenlerde boş Ceviri Yapmaktansa yaptigimiza Degsin diye.. REsmi Ceviri Başvurusunda Bulunuyor.. cogu OLUMSUZ oldugu icin. Şevkleri kırılıyor ve yamaya yönelmiyorlar.. Şayet Hak veriyorum. İclerimizde 1 Elimziin Parmagini gecmeyen Cevirmenler var.. KENGİ BAşlarina Büyük Oyun Projesine Girip Ceviriyorlar Helal olsun... Onlar Cevirilerini bitirince yeni Oyunun Yamasini neden Cevirmesinler.. Sormak lazim.
  • 9 ay önce 3. ve 4.oyunları çeviren Erdem Bey'e sormuştum bu oyun ile ilgili bir planınız var mı diye.Kendisinin verdiği cevapda 'niyetim var ancak oyun dosyaları henüz açılamadı. Yurt dışında gerekli araç çıkarsa ancak o zaman çevirebilirim' demişti.Yani anlaşıldığı üzere gerekli tool olmadığı için çevrilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 21 Ocak 2017; 23:23:34 >
  • Burda Tools Uzmani KarapathiaN Var , Çözebilirse Bi O Çözer :)
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Ben coder değilim arkadaşlar. Sadece çoğunluğa göre daha iyi bir kullanıcıyım. Ubisoft'un, daha doğrusu .forge dosyalarının algoritmasını çözümleyen araçları bulmanız güç, aracıları bulursanız ancak parayla satın alabilirsiniz. Assassin's Creed serisinin çevirmenlerinden destek almaya çalışırsanız iyi edersiniz. onlar yardımcı olamazlarsa kimse yardımcı olmaz.

Edit: oyun .forge değil .dat dosyaları kullanıyor. serinin bilinen çevirmeni bu dosyaları açamamışsa henüz sistem çözülmemiştir ya da el altında satılıyordur, buna dair bir araç ben de görmedim çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 22 Ocak 2017; 1:43:32 >
  • Aman oyunçeviriye kalmasın şu oyun , tedavülden kalkınca türkçe yama çıkarıyorlar :D
  • 1.5 yıldır tool çıkmadı oyuna :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 3 Şubat 2017; 18:10:33 >
  •  Far Cry Primal Türkçe Yama

Erdem abi yani rockerdeme sorduğumda üstte arkadaşların dediği gibi dil dosyalarını açamamış acaba bir babayiğit çıkarda bu dil dosyalarını açarmı acaba
  • UP
  • Başlansın artık şu çeviri.. Yapabilirsiniz hadi
  • Başlasın artıık
  • Arkadaşlar oyunu Türkçeye çevirip ana görevleri videolar halinda yayınlıyorum, isteyenler göz atabilir.

https://www.youtube.com/channel/UCvYTDFFc7PJR6pwvA-YesEA
  • Dil dosyalarını açmak imkansız mı , yok mu çözümü?
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    İmkansız die bir şey yok. Sadece bu dosyaları açabilecek yetenekteki kişilerin uğraşması gereken bir durum. Yani durum onların keyfine kalmış bir şey.

Tabii ben adamları suçlamıyorum adam mecbur mu bunu yapacak bir program yazmaya.
  • Bu oyunda konuşma yok nerdeyse, mağara adamları tarzanca konuşuyorlar işte, 1 cümleden fazla olan bir diyalog bile yok. Cümlelerin hepsi ilkokul düzeyi. Buna Türkçe yama bekleyen ilkokula bile gitmemiş heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundaki bir sorundan dolayı oyunun yarısında kaldırmak zorunda kaldım tekrar oynamak için türkçe yamasını bekleyeceğim onuda itemleri geliştirmek için ne gerekir onları anlamak için istiyorum yoksa oyun içinde konuşulanların önemi yok
  • up
  • Oyunun .exe halinde bir aracı yok. Lz4 Güvenligi ile kodlanmıs birkaç yerde verilmis açıkcası ama pek nasıl cevirip açtıklarını incelemedim. Biraz programlaması iyi arkadaslar varsa birlikte bakabiliriz. Açılmaz değil yapılmıs .exe leri kullanmaya alıstıgımız için pek ugrasmıyoruz. Bir kaç programcı tanıdıgım var bir görüsücem bakalım onlar nedicek
  • Biri Far Cry primalin dil dosyasını uploand yapabilirmi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.