Şimdi Ara

Far Cry 6'nın kötü karakterinin tanıtıldığı bir video paylaşıldı; kötüleri oynadığınız Season Pass duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Far Cry 6'nın kötü karakterinin tanıtıldığı bir video paylaşıldı; kötüleri oynadığınız Season Pass duyuruldu

Yayıncılığını Ubisoft'un yaptığı, geliştiricililğini ise Ubisoft Toronto'nun yaptığı popüler oyun serisi Far Cry'ın yeni oyunu Far Cry 6'dan iki yeni video paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Rainbow Six Extraction'dan sinematik fragman ve oynanış videosu paylaşıldı; çıkış tarihi açıklandı

Paylaşılan videolardan ilkinde oyunun kötü karakteri tanıtılıyor ve hikayenin başlangıç detayları paylaşılıyor. Diğer video ile de Season Pass duyuruldu. Season Pass, Far Cry 6'ya bir yeni mod ekliyor. Bu modda Far Cry 3, 4 ve 5 oyunlarındaki kötü karakterleri kontrol edeceksiniz. Ayrıca Season Pass ile Far Cry 6'ya, Far Cry 3'ün sevilen DLC'si Blood Dragon eklenecek.

Far Cry 6; Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC (Epic Games, Uplay) ve Stadia için 7 Ekim 2021'de çıkış yapacak. Videoları aşağıdan izleyebilirsiniz. 

Far Cry 6 Yeni Video

Far Cry 6 Season Pass

• Karakterler karikatürize mi edilmişler yoksa bana mı bir garip geldi anlamadım.

• Bu adamında bana sadece breaking bad ı hatırlatması normal mi? Tavukçu abimiz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Romeo84 kullanıcısına yanıt
    Los Pollos Hermanos

• Far cryin videoları nedense hep güzel oluyor oyun leş gibi o yüzden beklentiyi yüksek tutmuyorum en son 5 cok kötüydü suana dek en güzeli far cry 3tu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.